تکه کد نمایش تعداد بازدید های نوشته ها و محصولات وردپرس

تکه کد نمایش تعداد بازدید های نوشته ها و محصولات وردپرس

با اضافه کردن تکه کد نمایش تعداد بازدید های نوشته ها و محصولات وردپرس بازدید های کاربران را به صورت آماری ذخیره و نمایش دهید.〘 همراه کدهای اختصاصی المنتور 〙

تکه کد جلوگیری از ورود کاربران به پیشخوان وردپرس

تکه کد جلوگیری از ورود کاربران به پیشخوان وردپرس

برای استفاده از تکه کد جلوگیری از ورود کاربران به پیشخوان وردپرس wp-admin از این آموزش استفاده کنید. با این تکه کد وردپرس دسترسی به wp-admin فقط برای مدیران سایت فراهم میشود.

حذف و غیر فعال کردن نوار سایه مدیریت بالای سایت وردپرس Admin Bar

کد حذف و غیر فعال کردن نوار مدیریت بالای صفحه وردپرس

در این آموزش شما با کد حذف و غیر فعال کردن نوار مدیریت بالای صفحه وردپرس [کاربران عادی + مدیران] آشنا می شوید. حذف نوار سیاه بالای سایت های دارای کاربر وردپرس بسیار ضروری می باشد.

حذف و جلوگیری از بارگذاری فونت آوسام در المنتور

غیر فعال کردن فونت آوسام از المنتور

با جلوگیری از بارگذاری فونت آوسام در المنتور سرعت سایت وردپرس خود را بالا خواهید برد. تکه کد جلوگیری از لود شدن Font AweSome برای بهینه کردن سایت مهم است.
تکه کد شورت نمایش نظرات یک کاربر در حساب کاربری

تکه کد نمایش تعداد نظرات کاربر در وردپرس

سایت هایی که عضوگیری کاربران در آنها فعال است از حساب کاربری نیز برخوردار هستند. شما میتوانید از تکه کد نمایش تعداد نظرات کاربر در وردپرس، در صفحه ی پیشخوان (داشبورد “Dashboard”) اکانت کاربری استفاده کنید.
نحوه اضافه کردن تکه کد به سایت وردپرس

ویرایش و اضافه کردن تکه کد های وردپرسی

یکی از ضروری ترین موارد برای یادگیری، نحوه ویرایش و اضافه کردن تکه کد های وردپرسی می باشد. مهمترین فایلی که برای ویرایش استفاده میشود فایل Function.php قالب ها می باشد.
کد وردپرس نمایش تعداد کل نظرات سایت

تکه کد نمایش تعداد کل نظرات کاربران سایت وردپرس

در برخی از سایت ها قسمتی وجود دارد که کل نظرات سایت را نمایش میدهد. به جای افزونه های وردپرسی میتوانید از تکه کد نمایش تعداد کل نظرات سایت وردپرس که بسیار سبک می باشد استفاده کنید.
با صرف کمی زمان ما را یاری کنید.
درباره پلاگین یاب