لوگوی سایت پلاگین یاب

افزونه زمینه های سفارشی پیشرفته

دانلود رایگان افزونه زمینه های سفارشی پیشرفته وردپرس فارسی و بروز

در یک نگاه:
شما بعد از دانلود رایگان افزونه زمینه های سفارشی پیشرفته وردپرس این توانایی را دارید تا هر نوع متا فیلدی را به سایت خود اضافه کنید. افزونه ACF Pro به عنوان برترین پلاگین در زمینه ساخت متا دیتا ها شناخته شده است.

پلاگین Advanced Custom Fields Pro به دلیل کامل بودن و آسانی کار مورد استفاده بسیاری از طراحان وب سایت قرار گرفته است.

صفحه اول > افزونه کاربردی > افزونه زمینه های سفارشی پیشرفته

دانلود رایگان افزونه زمینه های دلخواه پیشرفته وردپرس ACF Pro فارسی

یکی از موارد مهمی که هر وب سایت بعد از راه اندازی ممکن است به آن نیاز داشته باشد زمینه های سفارشی می باشد. این مورد را می توان با کدنویسی هایی به سایت وردپرس خود اضافه کنید. با این حال افزونه هایی مانند ACF Pro (Advanced Custom Fields Pro) برای تسهیل این فرایند ساخته شده است.

دانلود رایگان افزونه زمینه های سفارشی پیشرفته وردپرس تنها برای سایت هایی که دارای هاست خوب و نیاز زیاد به متا دیتا می باشند توصیه می شود.

همچنین اشاره به این نکته که افزونه ACF رایگان موجود در مخزن وردپرس نیز بسیار کاربردی می باشد نیز مهم است. در صورت نیاز به اضافه کردن فیلد های ساده از افزونه رمینه های سفارشی رایگان استاده کنید. پلاگین ACF مخزن وردپرس به صورت فارسی نیز ارائه شده است.

دانلود رایگان افزونه زمینه های سفارشی پیشرفته وردپرس advanced custom fields pro فارسی

کشور سازنده : کانادا

درباره Delicious Brains : دلیشز برینز به معنی مغزهای خوشمزه یک شرکت چند تابعیتی می باشد که دفتر اصلی آن در شهر ترورو کانادا می باشد. برنامه نویس های این شرکت حدود 20 نفر از کشور های مختلف مانند کانادا، استرالیا، هند، فیلیپین، انگلستان، افریقا، امریکا و… می باشند.

زمان انتشار : سال 2013

سرعت انتشار : سالی 130 هزار نفر فعال

تعداد دفعات دانلود از مخزن وردپرس: بیش از 22 میلیون بار

تعداد نصب های کنونی : بالای 1 میلیون وب سایت

امتیاز  : 5 از حدود 1,200 رای

تعداد افزودنی ها (Addon) : بدون افزودنی از سمت سازنده و بالا به صورت غیر رسمی

 • پلن A : [برای 1 سایت] و [برای 1 سال بروزرسانی] : 50 دلار
 • پلن B : [برای 10 سایت] و [برای 1 سال بروزرسانی] : 150 دلار
 • پلن C : [بدون محدودیت نصب] و [برای 1 سال بروزرسانی] : 250 دلار

پلن ها و مبالغ بالا صرفا جهت اطلاع می باشد و نسخه موجود در سایت پلاگین یاب از نوع پرو می باشد که محدودیت تعداد نصب آن برداشته شده است و به رایگان منتشر گردیده.

خرید لایسنس دانلود رایگان افزونه زمینه های سفارشی پیشرفته وردپرس advanced custom fields pro

سوال های احتمالی شما درباره زمینه سفارشی پیشرفته وردپرس

ممکن است بعد از دانلود رایگان افزونه زمینه های سفارشی پیشرفته وردپرس و استفاده از آن، سوالاتی برای شما مطرح شود. در پایین سعی شده است مهمترین عناوین و سوال ها درباره افزونه زمینه های دلخواه پیشرفته توضیح داده شود.

برخی از عناوین و توضیحات آورده شده در پایین ممکن است برای کاربران مبتدی کمی دشوار باشد. در صورتی که قسمتی را متوجه نشدید ایرادی ندارد. به مرور زمان بعد از کار کردن با این نوع افزونه ها متوجه کارکرد آنها خواهید شد.

زمینه وردپرس چیست؟ هر نوع اطلاعاتی را که میتوان در بانک اطلاعاتی سایت ذخیره کرد را زمینه وردپرس می نامند. از دیگر نام های استفاده شده برای زمینه میتوان به دیتا “Data” | متا دیتا “Meta Data” یا فیلد “Field” اشاره کرد.

زمینه سفارشی چیست؟ هر نوع اطلاعاتی که در پیشفرض وردپرس وجود ندارد را با عنوان زمینه های سفارشی می شناسند. به عنوان مثال “شماره تماس کاربر” و “مدت مورد نیاز برای مطالعه پست” زمینه های سفارشی هستند.

متا باکس چیست؟ برای نمایش اطلاعات مرتبط با هم در یک قسمت از متاباکس استفاده می شود. به عنوان مثال قسمت انتشار در ویرایش پست ها که شامل وضعیت و تاریخ پست و… می باشد یک متا باکس است.

پست تایپ چیست؟ به صورت کلی در اینترنت تنها صفحه های سایت دیده مشود. هر صفحه در قالب یک نوع پست تایپ “Post Type” شناخته می شود. به عنوان مثال پست نوشته | پست محصول | پست برگه و… هر کدام یک پست تایپ می باشند.

استاتیک چیست؟ هر چیزی که برای نمایش آن نیازی به ارجاع به بانک اطلاعاتی نباشد را استاتیک “Static” میگویند. این مورد در وردپرس کاربردی ندارد.

داینامیک چیست؟ هر چیزی را که برای نمایش آن، باید اطلاعات آن را از بانک اطلاعاتی استخراج کرد را داینامیک “Dynamic” میگویند. وردپرس تماما داینامیک می باشد.

اطلاعات های پویا چیست؟ در واقع معنی کلمه داینامیک همان پویا می باشد. اما از کلمه پویا در وردپرس به معنی فراخوانی داده های متغییر در یک جنس اشاره شده است. مثلا برچسب های پویا نام کاربر میتواند نام هر کاربر را با توجه به وضعیت لاگین کاربران متفاوت نمایش دهد.

لایسنس دانلود رایگان افزونه زمینه های سفارشی پیشرفته وردپرس advanced custom fields pro اورجینال بروز

 • سازگاری با نسخه های قدیمی وردپرس (4.7 به بعد)
 • سازگاری با افزونه های صفحه ساز وردپرس
 • سازگاری با نسخه های بروز وردپرس
 • سازگاری با نسخه های مختلف Php (5.7 به بالا)
 • پشتیبانی از بیشتر قالب ها
 • دارای فیلد های جستجوی در محتوا
 • دارای فیلد جدا کنندها “Repeater”
 • دارای فیلد برای ذخیره گالری تصاویر
 • فارسی سازی  شده از سمت سازنده
 • امکان درون ریزی و برون ریزی اطلاعات
 • پشتیانی از تکنولوژی ایجکس “Ajax”
 • امکان استفاده از اعتبار سنج ها “reCaptcha”
 • جابجایی آسان فیلد ها با یکدیگر
 • دارای هر نوع فیلد مورد نظر برای استفاده
 • تنظیمات حرفه ای و سفارشی بالا
 • و…

دانلود افزونه زمینه های سفارشی پیشرفته وردپرس advanced custom fields pro اورجینال بروز سازگار با المنتور پرو

برخی از معایب افزونه زمینه های سفارشی

 • احتمال کندی در برخی از سایت یا هاست ها
 • اضافه کردن کد های Css زیاد به تمام صفحه های سایت
 • اضافه کردن کد های Js بسیار زیاد در برخی از صفحه های سایت
 • عدم ارائه راه کار برای دریافت اطلاعات از سمت کاربر و فرانت اند
 • نا سازگاری با برخی از افزونه های کاربردی
 • عدم کارکرد صحیح فیلد گالری تصاویر در برخی از سایت ها

↩️ قبل از دانلود افزونه زمینه های سفارشی پیشرفته

تمام فایل های ارئه شده در پلاگین یاب همچون افزونه زمینه های سفارشی پیشرفته نسخه های پرمیوم، کامل و با لایسنس نامحدود می باشند. در صورت مشاهده پیام لایسنس آن را نادیده بگیرید. امکانات افزونه باز می باشد و لایسنس صرفا برای متصل شدن به سرور سازنده می باشد که غیر فعال شده است.

تا پایان زمان دانلود در همین صفحه بمانید و تا جای ممکن از ابزار های پروکسی استفاده نکنید.(به دلیل حملات Ddos که برخی اوقات روی سایت انجام می شود، ممکن است دسترسی از خارج ایران و افغانستان با محدودیت مواجه شود.)

آموزش کسب درآمداز طریق طراحی سایت

کانال یوتیوب آموزش های پلاگین یاب. برای مشاهده پلی لیست دوره های فوق حرفه ای انواع آموزش طراحی سایت اینجا کلیک کنید. تمام دوره ها به صورت حرفه ای تدوین گردیده و کاملا رایگان منتشر شده است.

📒 اطلاعات کلی افزونه زمینه های سفارشی پیشرفته

لیست اطلاعات مورد نیاز برای نصب و استفاده:

نسخه فعلی: 6.2.9 میانگین دانلود: مخفی نوع فایل: ZIP
راستچین شده ترجمه پلاگین یاب حدودا 3MB
آپدیت: 1403/1/22 قیمت جهانی: 50 تا 250$ قیمت: رایگان

📇 فایل و صفحه های مرتبط با افزونه زمینه های سفارشی پیشرفته

فاقد فایل یا لینک های مرتبط دیگر!

✍️ منابع، حق کپی و مجوزهای افزونه زمینه های سفارشی پیشرفته

افزونه زمینه های سفارشی پیشرفته اورجینال زیر مجموعه لایسنس های گنو از نوع GPL [ ورژن های 2 و بالاتر ] می باشد. فروش به غیر در این نوع لایسنس ها خلاف قوانین کپی رایت جهانی و مخفی سازی یا رمزگذاری کدهای داخل فایل ها (مانند ioncube - سورس گاردین و...) کاملا ممنوع و مغایر با امنیت اطلاعات کاربران می باشد. لینک های سازندگان:

نسخه لایت افزونه زمینه های سفارشی پیشرفتهنسخه پرو افزونه زمینه های سفارشی پیشرفته

❗ راهنمای استفاده از افزونه زمینه های سفارشی پیشرفته

احتمال بروز کندی در برخی از هاست ها بعد از نصب این افزونه وجود دارد. این مورد از سمت افزونه اصلی می باشد و بیشتر در هاست های ضعیف مشاهده شده است.

افزونه ACF Pro یک افزونه Stand Alone می باشد. به این معنی که برای نصب نسخه پریمیوم آن نیازی به نصب نسخه رایگان نمی باشد.

📜 تغییرات مهم افزونه زمینه های سفارشی پیشرفته [ChangeLog]

این قسمت فقط شامل تغییرات مهم فایل ها می باشد و شامل همه چنج لاگ های اعلامی سازندگان نمی باشد.

تغییرات نسخه 6.2.4

رفع باگ- برچسب‌های انواع پست سفارشی اکنون با رفتار وردپرس 6.4 برای برچسب‌های "افزودن جدید" مطابقت دارند.

رفع باگ- هنگام صادرات هر دو نوع پست و طبقه بندی به عنوان PHP، طبقه بندی ها اکنون قبل از انواع پست ظاهر می شوند و با ترتیبی که ACF آنها را ثبت می کند مطابقت دارد. این امر مشکلاتی را حل می کند که در آن اسلاگ های طبقه بندی در پیوندهای دائمی نوع پست کار نمی کنند

رفع باگ- تنظیمات پیشرفته برای طبقه بندی ها، انواع پست یا صفحات گزینه ها اکنون با روشن کردن صفحه با لایه بالایی نمایش داده می شوند

رفع باگ- وقتی صفحه گزینه والد روی "Redirect to Child Page" تنظیم شود، صفحه فرزند اکنون به درستی تنظیمات والد را نشان می دهد.

رفع باگ- هنگامی که به عنوان یک افزونه ضروری فعال می شود، صفحه "به روز رسانی" ACF PRO اکنون قابل مشاهده است. از تنظیمات show_updates موجود برای پنهان کردن استفاده کنید

رفع باگ- هنگامی که به عنوان یک افزونه ضروری فعال می شود، مجوزهای ACF PRO که در کد تعریف شده اند اکنون سایت ها را به درستی فعال می کنند.

رفع باگ- وقتی show_updates روی false تنظیم یا فیلتر شود، ACF PRO اکنون به طور خودکار مجوزهای تعریف شده را فعال می کند

i18n - تعمیر و نگهداری و پیام های داخلی بالادستی از سرور فعال سازی ACF PRO اکنون قابل ترجمه هستند

تغییرات نسخه 6.2.3

جدید - یک طرح ویژه JSON ACF Blocks برای block.json اکنون در GitHub در دسترس است

جدید - فیلدهای محتوای انعطاف‌پذیر اکنون نام طرح‌بندی را در نوار هدر طرح‌بندی نشان می‌دهد و از کلیک برای کپی پشتیبانی می‌کند.

جدید - کپی کردن طرح‌بندی‌های محتوای انعطاف‌پذیر اکنون "کپی" را به نام و برچسب آنها اضافه می‌کند، که با رفتار تکراری گروه فیلد مطابقت دارد.

بهبود - ACF PRO اکنون به طور خودکار فعال سازی مجدد مجوز را هنگامی که URL سایت تغییر می کند، به عنوان مثال، تلاش می کند. پس از مهاجرت سایت با این کار مشکلاتی که ممکن است به‌روزرسانی‌ها با شکست مواجه شوند را برطرف می‌کند

بهبود - تنظیم ارائه برای قرار دادن "بالا" گروه فیلد نشان می دهد که در ویرایشگر بلوک پشتیبانی نمی شود

رفع - acf_format_date اکنون اطمینان می‌دهد که پارامتر تاریخ معتبر است تا در صورت ارسال انواع داده‌های دیگر، از خطاهای مهلک جلوگیری کند.

رفع - CPT با نشانی اینترنتی نماد سفارشی اکنون نماد پست‌ها را در ستون مکان صفحه گروه‌های فیلد نمایش می‌دهد.

رفع مشکل - فرم وارد کردن ACF JSON اکنون در اولین ارسال غیرفعال می شود و مشکلی را حل می کند که در آن می توانید فرم را دو بار ارسال کنید.

رفع - دکمه «افزودن ردیف» در قسمت محتوای انعطاف‌پذیر اکنون هنگام استفاده از طرح‌بندی‌های تودرتو به درستی نمایش داده می‌شود.

رفع - اخطارها و اخطارهای خطا دیگر هنگام بارگیری صفحات مدیریت ACF سوسو نمی زنند

i18n - پیغام‌های خطا و موفقیت در فعال‌سازی مجوز ACF PRO اکنون قابل ترجمه هستند

برای مشاهده تغییرات و مستندات سازنده اصلی از لینک زیر استفاده کنید:

متن تغییرات سازنده افزونه زمینه های سفارشی پیشرفته

🕵 جامعه و گزارش ها

تا اطلاع ثانویه از گروه پلاگین یاب در شبکه اجتماعی تلگرام برای پرسش و پاسخ استفاده کنید:
گروه پرسش و پاسخ

همچنین برای ارتباط مستقیم از ایمیل pluginyab«@»gmail«.»com استفاده کنید. لطفا عنوان ایمیل را گزارش بنویسید و حتما از ارسال ایمیل های غیر مرتبط خودداری کنید. به زودی لینک انجمن سایت و ابزاری برای ارسال گزارش در این قسمت قرار خواهد گرفت.

🎬 لیست آموزش های مرتبط با این فایل

این قسمت شامل آموزش های مفید برای بازدیدکنندگان و اعضای محترم پلاگین یاب می باشد. برای استفاده از لینک های یوتیوب باید از ابزار های دور زدن تحریم استفاده کنید. این دوره ها تماما پولی (پرمیوم) هستند که برای بالا بردن سطح دانش طراحان فارسی زبان و امکان استفاده برای افرادی که شاید توان خریداری دوره ها از سایت آموزشی آموزی را ندارند به صورت رایگان در اختیار شما قرار گرفته اند. دقت کنید که پلی لیست ها دارای مجموعه ویدئوها هستند. در صورتی که توان خرید دارید لطفا به جای مشاهده رایگان آنها را از منبع اصلی (سایت آموزی) خریداری کنید. امیدواریم این آموزش ها برای شما مفید باشند.

دوره آموزش افزونه ACFآموزش کامل نصب و بروزرسانی افزونه در وردپرسینکته های مهم نصب افزونه و قالب🎬 لیست آموزش های مفید دیگر مجموعه پلاگین یاب:مشاهده دوره فوق حرفه ای و کامل وردپرسمشاهده دوره فوق حرفه ای و کامل ووکامرسدوره ساخت سایت در کامپیوتر با زمپدوره ساخت سایت در کامپیوتر با لاراگوننحوه ترجمه افزونه و قالب وردپرسیمشاهده تمام دوره ها

تنها شبکه های اصلی ما

مهم: متاسفانه گزارش هایی مبنی فعالیت های برخی از افراد در شبکه های اجتماعی با نام پلاگین یاب به دست ما رسیده است. در پایین تنها شبکه های اجتماعی ما لیست شده است. دقت کنید که هیچ گونه فعالیت مالی در این شبکه ها وجود ندارد. کانال یوتیوب و پیج اینستاگرام به تازگی فعالیتشون رو شروع کردن. لطفا بعد از ورود فالو و سابسکرایب کنید.

کانال آموزشی یوتیوب برای مشاهده آموزش های غنی برای طراحان و توسعه دهندگان (مخصوص بازار کار) اینجا کلیک کنید.

کانال تخصصی آپارات برای مشاهده آموزش های غنی، مخصوص بازار کار (آرشیو شده) اینجا کلیک کنید.

پیج اینستاگرام برای مشاهده پست های تعاملی با شما عزیزان اینجا کلیک کنید.

گروه پرسش تلگرام تمام اخبار و اطلاعیه های مخصوص بروزرسانی ها در این کانال منتشر می شود.

❓ سوالات متداول درباره افزونه زمینه های سفارشی پیشرفته

افزونه افزونه زمینه های سفارشی پیشرفته، رایگان برای همه، رایگان برای همیشه؟

بله. شما دانلود رایگان افزونه زمینه های سفارشی پیشرفته را برای همیشه در پلاگین یاب در دسترس خواهید داشت.

افزونه افزونه زمینه های سفارشی پیشرفته، راستچین و فارسی است؟

تمام فایل های پلاگین یاب با سایت راستچین شما، سازگاری کامل را دارند. تقریبا تمام فایل های سایت مانند افزونه زمینه های سفارشی پیشرفته فارسی سازی شده است.

با دانلود افزونه زمینه های سفارشی پیشرفته، امنیت سایت شما به خطر می افتد؟

خیر. شما حتما برای دانلود از هر سایتی در ایران و جهان، چه پولی چه رایگان >>> فقط کافی متن صفحه شفاف سازی رو مطالعه کنید. بعد از دانلود رایگان افزونه زمینه های سفارشی پیشرفته تکنیک های گفته شده در این صفحه را روی فایل های ما نیز بررسی کنید.

هزینه و نحوه ی دانلود افزونه زمینه های سفارشی پیشرفته به چه صورت است؟

برای دریافت هیچ فایلی در پلاگین یاب نیازی به صرف هزینه نیست.
تمام فایل های سایت مانند افزونه زمینه های سفارشی پیشرفته به صورت آسان و با لینک مستقیم در دسترس می باشند. فرایند دانلود رایگان بدون نیاز به ثبت نام است و نیازی به مراجعه به صفحه های تو در تو نیست.

موارد مشابه با افزونه زمینه های سفارشی پیشرفته

افزونه ارسال ایمیل SMTP پرو

دانلود رایگان افزونه ارسال ایمیل SMTP پرو وردپرس فارسی و بروز wp mail smtp
1403/1/11 4.0.2

افزونه Astra Premium Starter Templates

دانلود رایگان Astra Premium Starter Templates مجموعه تمپلیت های قالب آسترا
1403/2/4 4.1.7

افزونه آسترا پرو

دانلود رایگان قالب آسترا پرو Astra Pro فارسی
1403/1/29 4.6.5

افزونه الیت پلیر

دانلود رایگان افزونه الیت پلیر وردپرس فارسی و بروز
1402/12/13 6.8.4.7