لوگوی سایت پلاگین یاب

افزونه جت تب

دانلود رایگان افزونه جت تب وردپرس فارسی و بروز

در یک نگاه:
با دانلود رایگان افزونه جت تب وردپرس که یکی از افزودنی های المنتور پرو می باشد این امکان را به وب سایت خود می دهید تا تب های واکنش گرای بسیار زیبا داشته باشد.

افزونه Jet Tabs به یکی از پر کاربرد ترین افزونه های وردپرس در بین کاربرانی که با صفحه ساز المنتور وب سایت خود را طراحی می کنند تبدیل شده است.

شما با دانلود رایگان افزونه جت تب المنتور (Jet Tabs) به وب سایت المنتوری خود ویجت هایی مانند تب های حرفه ای، آکاردئون و سوئیچ زیبا را اضافه میکنید. البته این موارد در خود افزونه المنتور پرو نیز موجود می باشد. اما ویژگی های این ویجت ها به مراتب امکانات بیشتری را در اختیار شما قرار میدهد.

دیدگاه پلاگین یاب : تا حد ممکن از استفاده و نصب یک پلاگین برای موارد کوچکی مانند تب ها پرهیز کنید. با این حال در صورت نیاز به افزونه جت تب وردپرس، می توانید آپدیت های این افزونه را به رایگان در اختیار داشته باشید.

دانلود رایگان افزونه جت تب المنتور

المنتور پرو مراجعه کرده و این افزونه کاربردی را دانلود کنید.

دانلود رایگان افزونه جت وردپرس

دانلود رایگان افزونه Jet tabs اورجینال

کشور سازنده : اوکراین

تعداد کارکنان شرکت کروکوبلاک : 3 مدیرعامل و 41 نفر کارمند

زمان انتشار : سال 2019 به صورت رسمی

امتیاز در تراستپیلوت  : 4.8 از حدود 500 رای

تعداد افزودنی ها (Addon) : بدون افزودنی

تعداد افزودنی های سری جت : 18 افزودنی مرتبط با افزونه المنتور پرو

 • پلن A : برای 1 سایت و برای 1 سال آپدیت : 15 دلار

همچنین این شرکت دارای پلن های افزودنی دیگر زیر می باشد :

 • تمام 18 افزودنی سری جت برای 1 سایت و برای 1 سال آپدیت : 130 دلار
 • تمام 18 افزودنی سری جت برای بی نهایت سایت و برای 1 سال آپدیت : 265 دلار
 • تمام 18 افزودنی سری جت برای بی نهایت سایت و آپدیت مادام العمر  : 750 دلار

پلن ها و مبالغ بالا صرفا جهت اطلاع می باشد و نسخه موجود در سایت پلاگین یاب از نوع پرو می باشد که محدودیت تعداد نصب آن برداشته شده است و به رایگان منتشر گردیده.

دانلود رایگان افزونه Jet Tabs المنتور

تب به قسمت هایی از یک صفحه  گفته می شود که در داخل خود اجزای دیگری را به صورت مجزا و پارتیشن بندی شده نگه داری میکند. این ویژگی به شما امکان می دهد تا محتوای زیادی را در محیط کمی استفاده کنید. معمولا برای نمایش محتوای غیر حساس یا محتوا هایی که نیاز به دسته بندی دارند از تب ها استفاده می شود.

در زیر یک نمونه تب برای درک درست کارکرد این ویجت آورده شده است :

تب چیست؟
ویجت تب المنتور
ویجت افزونه جت تب
تب چیست؟
تب که در زبان فارسی به زبانه ترجمه شده است برای دسته بندی قسمت های مختلف یک وب سایت یا برنامه استفاده می شود. شما در حال تماشای یک تب نمونه ساخته شده توسط پلاگین یاب هستید.
ویجت تب المنتور

در المنتور برای آسان شدن کار طراح وب سایت و همچنین برای عدم نیاز به کد نویسی ویجت تب ساخته شده است.

ویجت افزونه جت تب

افزونه جت تب، ویجت تب وآکاردئون با ویژگی های بیشتری را برای وب سایت شما فراهم میکند.

تب بندی در افزونه Jet Tabs

افزونه جت تب وردپرس ویجت هایی نظیر تب ها ،آکاردئون و دکمه های سوئیچ را به ویجت های المنتور پرو اضافه میکند. این ویجت ها ممکن است در خود افزونه المنتور پرو نیز موجود باشند.

تفاوت این ویجت ها با ویجت های پیش فرض المنتور پرو در مزایایی مانند استفاده از قالب های از پیش ساخته شده در المنتور می باشد. همچنین قدرت طراحی این ویجت ها در استایل دهی به مراتب بالاتر از ویجت های پیش فرض المنتور می باشد.

دسته بندی اطلاعات در افزونه جت تب المنتور

با دانلود رایگان افزونه جت تب المنتور، به صورت کلی تعدادی ویجت با کارکرد های مشابه به صفحه ساز المنتور اضافه میکند. کار تمام این ویجت ها برای دسته بندی اطلاعات است که در پایین به مهمترین این ویجت ها اشاره شده است:

ویجت تب در افزونه Jet Tabs

بعد از دانلود رایگان افزونه جت تب وردپرس، ویجت تب به المنتور اضافه می شود.این ویجت برای دسته بندی اطلاعات به صورت یک جا ساخته شده است. برای استفاده از ویژگی تب ها در صفحه های وب باید کد های HTML مربوط به تب ها را به صفحه ی خود اضافه کنید. از این رو ویجت Tab برای استفاده راحت و آسان در صفحه ساز المنتور ساخته شده است.

به دلیل کلی بودن و کم بودن ویژگی های آن برای کارهای پیچیده و پویا زیاد مناسب نمی باشد. افزونه ی جت تب المنتور این امکان را به وب سایت شما می دهد تا با انجام تغییرات زیاد، Tab های شخصی سازی شده و پر کاربردی را داشته باشد.

ویجت آکاردئون افزونه جت تب وردپرس

این ویجت نیز همانند ویجت تب اما با کمی تفاوت در ظاهر ساخته شده است. به صورت کلی برای دسته بندی اطلاعات وب سایت می توانید این ویجت را استفاده کنید. Accordion در وب سایت ها همانند منو های جمع شونده عمل میکنندو در پایین یک نمونه آکاردئون برای درک درست کار ان آورده شده است:

آکاردئون را میتوان به کرکره های صفحه های وب تشبیه کرد. با دانلود رایگان افزونه جت تب المنتور فارسی سازی شده، از این امکانات بهره مند می شوید.

در افزونه المنتور پرو آکوردئون ساده و کاربردی است ولی آکاردئون افزونه جت تب دارای ویژگی ها و امکانات شخصی سازی زیادی می باشد. به عنوان مصال شما در آکاردئون المنتور نمی توانید تب پیش فرض را تعیین کنید یا از قالب های المنتور در ان استفاده کنید.

آیا این یک ویجت آکاردئون است؟

به صورت کلی در المنتور 2 ویجت وجود دارد که شبیه به یکدیگر هستند. کارکرد آنها نیز تقریبا شبیه به یکدیگر می باشد. این یک ویجت آکاردئون نیست. بکله ویجت تغییر وضعیت یا همان ویجت Toggle است.

تفاوت ویجت Toggle با ویجت Accordion چیست؟

هر دوی این ویجت ها (منظور از ویجت برای کاربران المنتور است. این موارد در اصل کد های ساختار یافته HTML می باشند که در صفحه ساز المنتور به صورت ویجت ارائه شده اند) کار یکسانی دارند. اما در برخی از تنظیمات ممکن است دارای تفاوت هایی باشند. مهمترین تفاوت این ویجت ها در نوع نمایش اطلاعات می باشد. مثلا در ویجت آکاردئون در هر لحظه فقط یک تب دیده می شود ولی در ویجت تغییر وضعیت میتوان چند تب را با یکدیگر مشاهده کرد. البته ممکن است برخی از افزونه ها نیز به این ویجت ها تغییراتی را اضافه کنند.

ویجت آکاردئون تصاویر در افزونه جت تب وردپرس

یکی دیگر از ویجت های زیبا در افزونه جت تب ویجت آکاردئون تصاویر می باشد. این ویجت برای شما این امکان را فراهم میکند که در صفحه های وب سایت خود آکاردئون هایی را برای دسته بندی زیبای تصاویر بسازید. البته استفاده از ویجت به دلیل بالابردن حجم صفحه زیاد پیشنهاد نمی شود.

دکمه ی سوئیچر

یکی از برترین ویژگی هایی که بعد از دانلود رایگان افزونه جت تب به آن می رسید، ویجت سوئیچر (دکمه جابجا شونده یا ویجت Switcher) می باشد. این ویجت کارکردی شبیه به دکمه های چند حالته دارد. شما به زیبایی می توانید حالت هایی را برای جابجایی بین محتوای خود بسازید که کاربر با دیدن آن راغب به انتخاب و کلیک روی دکمه های مختلف شود.

در تصویر پایین یک نمونه از دکمه های ویجت های سوئیچ (سوئیچر)  نمایش داده شده است:

ویجت های افزونه جت تب المنتور

امکانات اختصاصی افزونه جت تب المنتور اورجینال

استایل دهی زبان های راست چین مانند فارسی در افزونه جت تب

افزونه جت تب وردپرس نسبت به زبان های راست چین “RTL” مانند فارسی و عربی کاملا شخصی سازی شده است. به صورتی که در حالت نمایشی افقی تب های ویجت Tab مشاهده میکنید که چیدمان به صورت راستچین و نه چپ چین انجام می شود.

سازگاری با افزونه های مترجم و چند زبانه

یکی دیگر از ویژگی های افزونه Jet Tabs سازگاری آن با افزونه های چند زبانه وردپرس می باشد. پلایگن Jet Tabs خود را با بیشتر افزونه های چند زبانه و مترجم وردپرس سازگار میکند.

واکنش گرایی در افزونه جت تب المنتور

از دیگر ویژگی هایی که بعد از دانلود رایگان افزونه جت تب وردپرس بدست می آورید این است که این پلاگین نسبت به انواع رزولیشن های صفحه نمایش حساس می باشد. به صورتی که ابعاد و چیدمان ویجت های خود را برای دستگاه هایی مانند موبایل و تبلت به صورت ریسپانسیو تغییر می دهد.

دانلود رایگان افزونه جت تب المنتور

مزایای افزونه جت تبز المنتور

 • کاملا واکنش گرا نسبت به دستگاه های موبایل و تبلت
 • امکان قرار دادن قالب های از پیش ساخته شده در داخل تب ها
 • استفاده از عملکرد کشدن و رها کردن “Drag And Drop”
 • جابجایی خودکار بین تب ها
 • قابلیت سفارشی سازی آسان
 • افزودن تب های متنوع در سایت با افزونه المنتور
 • قرار گیری تب ها در بالا یا سمت راست (عمودی و افقی)
 • قابلیت افزودن ویجت آکاردئون
 • دارای دکمه ی سوئیچ حرفه ای
 • دارای تنظیم هم ارتفاعی بین تب های مختلف
 • دارای پنل تنظیمات پر کاربرد برای استایل دهی
 • بدون نیاز به کد نویسی
 • پشتیبانی از سایت های RTL “راست چین”
 • پشتیبانی از افزونه چند زبانه وردپرس “WPML
 • قابلیت استفاده از حالت انتخاب قالب یا نوشتن متن برای تب ها
 • قابلیت استفاده از آیکن برای تب ها
 • شخصی سازی استایل برای تب های فعال
 • شخصی سازی تب های غیر فعال
 • حالت جابجایی بینهایت برای کاروسل کردن تب ها
 • سازگار با آخرین نسخه افزونه المنتور پرو
 • جز افزونه های محبوب المنتوری در ایران
 • سازگاری با آخرین نسخه وردپرس
 • و…

دانلود رایگان افزونه جت تب اورجینال

برخی از معایب افزونه جت تب:

 • حجم بالای Css تولید شده توسط ویجت های افزونه جت تب
 • عدم قرارگیری آیکن تب ها در وسط
 • حجم بالای کدهای Js در صورت استفاده از ویژگی جابجایی خودکار
 • کارکرد و تعداد پایین ویجت ها در افزونه Jet Tabs نسبت به قیمت در نسخه اورجینال
 • عدم ارائه تب های هم ارتفاع و کم و زیاد شدن کل صفحه در جابجایی تب های غیر هم اندازه

دانلود رایگان افزونه جت تب اورجینال

امنیت بالا

بدون افت سرعت

دانلود رایگان افزونه Jet tabs اورجینال

↩️ قبل از دانلود افزونه جت تب

تمام فایل های ارئه شده در پلاگین یاب همچون افزونه جت تب نسخه های پرمیوم، کامل و با لایسنس نامحدود می باشند. در صورت مشاهده پیام لایسنس آن را نادیده بگیرید. امکانات افزونه باز می باشد و لایسنس صرفا برای متصل شدن به سرور سازنده می باشد که غیر فعال شده است.

تا پایان زمان دانلود در همین صفحه بمانید و تا جای ممکن از ابزار های پروکسی استفاده نکنید.(به دلیل حملات Ddos که برخی اوقات روی سایت انجام می شود، ممکن است دسترسی از خارج ایران و افغانستان با محدودیت مواجه شود.)

آموزش کسب درآمداز طریق طراحی سایت

کانال یوتیوب آموزش های پلاگین یاب. برای مشاهده پلی لیست دوره های فوق حرفه ای انواع آموزش طراحی سایت اینجا کلیک کنید. تمام دوره ها به صورت حرفه ای تدوین گردیده و کاملا رایگان منتشر شده است.

📒 اطلاعات کلی افزونه جت تب

لیست اطلاعات مورد نیاز برای نصب و استفاده:

نسخه فعلی: 2.2.3 میانگین دانلود: مخفی نوع فایل: ZIP
راستچین شده ترجمه پلاگین یاب حدودا 3MB
آپدیت: 1403/3/25 قیمت جهانی: 15 - 130$ قیمت: رایگان

📇 فایل و صفحه های مرتبط با افزونه جت تب

فاقد فایل یا لینک های مرتبط دیگر!

این افزونه یک افزودنی المنتوری می باشد. برای استفاده باید از قبل افزونه المنتور را در سایت خود نصب کنید. در صورت نیاز میتوانید از لینک زیر نسخه پرو پلاگین المنتور را دریافت کنید:

دانلود رایگان افزونه المنتور پرو

✍️ منابع، حق کپی و مجوزهای افزونه جت تب

افزونه جت تب اورجینال زیر مجموعه لایسنس های گنو از نوع GPL [ ورژن های 2 و بالاتر ] می باشد. فروش به غیر در این نوع لایسنس ها خلاف قوانین کپی رایت جهانی و مخفی سازی یا رمزگذاری کدهای داخل فایل ها (مانند ioncube - سورس گاردین و...) کاملا ممنوع و مغایر با امنیت اطلاعات کاربران می باشد. لینک های سازندگان:

نسخه پرو افزونه جت تب

❗ راهنمای استفاده از افزونه جت تب

فاقد راهنما می باشد

📜 تغییرات مهم افزونه جت تب [ChangeLog]

این قسمت فقط شامل تغییرات مهم فایل ها می باشد و شامل همه چنج لاگ های اعلامی سازندگان نمی باشد.
تاکنون تغییرات مهمی برای این فایل وارد نشده است.

🕵 جامعه و گزارش ها

تا اطلاع ثانویه از گروه پلاگین یاب در شبکه اجتماعی تلگرام برای پرسش و پاسخ استفاده کنید:
گروه پرسش و پاسخ

همچنین برای ارتباط مستقیم از ایمیل pluginyab«@»gmail«.»com استفاده کنید. لطفا عنوان ایمیل را گزارش بنویسید و حتما از ارسال ایمیل های غیر مرتبط خودداری کنید. به زودی لینک انجمن سایت و ابزاری برای ارسال گزارش در این قسمت قرار خواهد گرفت.

🎬 لیست آموزش های مرتبط با این فایل

این قسمت شامل آموزش های مفید برای بازدیدکنندگان و اعضای محترم پلاگین یاب می باشد. برای استفاده از لینک های یوتیوب باید از ابزار های دور زدن تحریم استفاده کنید. این دوره ها تماما پولی (پرمیوم) هستند که برای بالا بردن سطح دانش طراحان فارسی زبان و امکان استفاده برای افرادی که شاید توان خریداری دوره ها از سایت آموزشی آموزی را ندارند به صورت رایگان در اختیار شما قرار گرفته اند. دقت کنید که پلی لیست ها دارای مجموعه ویدئوها هستند. در صورتی که توان خرید دارید لطفا به جای مشاهده رایگان آنها را از منبع اصلی (سایت آموزی) خریداری کنید. امیدواریم این آموزش ها برای شما مفید باشند.

دوره فوق حرفه ای افزونه المنتور پروآموزش کامل نصب و بروزرسانی افزونه در وردپرسینکته های مهم نصب افزونه و قالب🎬 لیست آموزش های مفید دیگر مجموعه پلاگین یاب:مشاهده دوره فوق حرفه ای و کامل وردپرسمشاهده دوره فوق حرفه ای و کامل ووکامرسدوره ساخت سایت در کامپیوتر با زمپدوره ساخت سایت در کامپیوتر با لاراگوننحوه ترجمه افزونه و قالب وردپرسیمشاهده تمام دوره ها

تنها شبکه های اصلی ما

مهم: متاسفانه گزارش هایی مبنی فعالیت های برخی از افراد در شبکه های اجتماعی با نام پلاگین یاب به دست ما رسیده است. در پایین تنها شبکه های اجتماعی ما لیست شده است. دقت کنید که هیچ گونه فعالیت مالی در این شبکه ها وجود ندارد. کانال یوتیوب و پیج اینستاگرام به تازگی فعالیتشون رو شروع کردن. لطفا بعد از ورود فالو و سابسکرایب کنید.

کانال آموزشی یوتیوب برای مشاهده آموزش های غنی برای طراحان و توسعه دهندگان (مخصوص بازار کار) اینجا کلیک کنید.

کانال تخصصی آپارات برای مشاهده آموزش های غنی، مخصوص بازار کار (آرشیو شده) اینجا کلیک کنید.

پیج اینستاگرام برای مشاهده پست های تعاملی با شما عزیزان اینجا کلیک کنید.

گروه پرسش تلگرام تمام اخبار و اطلاعیه های مخصوص بروزرسانی ها در این کانال منتشر می شود.

❓ سوالات متداول درباره افزونه جت تب

افزونه افزونه جت تب، رایگان برای همه، رایگان برای همیشه؟

بله. شما دانلود رایگان افزونه جت تب را برای همیشه در پلاگین یاب در دسترس خواهید داشت.

افزونه افزونه جت تب، راستچین و فارسی است؟

تمام فایل های پلاگین یاب با سایت راستچین شما، سازگاری کامل را دارند. تقریبا تمام فایل های سایت مانند افزونه جت تب فارسی سازی شده است.

با دانلود افزونه جت تب، امنیت سایت شما به خطر می افتد؟

خیر. شما حتما برای دانلود از هر سایتی در ایران و جهان، چه پولی چه رایگان >>> فقط کافی متن صفحه شفاف سازی رو مطالعه کنید. بعد از دانلود رایگان افزونه جت تب تکنیک های گفته شده در این صفحه را روی فایل های ما نیز بررسی کنید.

هزینه و نحوه ی دانلود افزونه جت تب به چه صورت است؟

برای دریافت هیچ فایلی در پلاگین یاب نیازی به صرف هزینه نیست.
تمام فایل های سایت مانند افزونه جت تب به صورت آسان و با لینک مستقیم در دسترس می باشند. فرایند دانلود رایگان بدون نیاز به ثبت نام است و نیازی به مراجعه به صفحه های تو در تو نیست.

موارد مشابه با افزونه جت تب

افزونه ووکامرس پیج بیلدر المنتور دانلود رایگان افزونه ووکامرس پیج بیلدر المنتور وردپرس فارسی و بروز woocommerce page builder
1402/11/10 1.1.6.6.2
افزونه جت بلاگ دانلود رایگان افزونه جت بلاگ وردپرس فارسی و بروز
1403/3/22 2.3.7.1
افزونه جت انجین دانلود رایگان افزونه جت انجین وردپرس فارسی و بروز
1403/3/22 3.4.6
افزونه پلاس المنتور دانلود رایگان افزونه پلاس المنتور وردپرس فارسی و بروز The Plus Elementor
1403/3/31 5.6