لوگوی سایت پلاگین یاب

افزونه رنک مث پرو

دانلود رایگان افزونه رنک مث پرو وردپرس فارسی و بروز rank math seo

در یک نگاه:
دانلود رایگان افزونه رنک مث پرو وردپرس این امکان را به هر وب سایتی می دهد تا با رعایت موارد سئو در جایگاه های بالای موتور های جستجوگر قرار بگیرد.

پلاگین Rank Math Pro با اینکه یک افزونه سئو تازه ساخته شده است، اما توانسته است با امکانات بیشمار خود در بین افزونه های محبوب وردپرس قرار بگیرد.

صفحه اول > افزونه سئو > افزونه رنک مث پرو

افزونه Rank Math Pro وردپرس یکی از برترین پلاگین ها در زمینه سئو سایت می باشد. قدرت و عملکرد این افزونه به قدری بالاست که توانسته تنها با حجم کم خود سایت شما را از نصب چند افزونه کنار یکدیگر بی نیاز کند.

این افزونه در مدت زمان کمی به یکی از اصلی ترین رقیب های افزونه سئو یوست پرو تبدیل شده است. توصیه پلاگین یاب دانلود رایگان افزونه رنک مث پرو و نصب آن برای مدیریت سئو سایت های وردپرسی می باشد.

دانلود افزونه رنک مث پرو رایگان

کشور سازنده : هند

تعداد نفرات سازنده و پشتیبان : بالای 25 نفر

زمان انتشار : سال 2018

سرعت انتشار : سالی 300 هزار نصب فعال

تعداد نصب های کنونی : حدود 1 میلیون وب سایت

امتیاز در مخزن وردپرس : 5 از حدود 3,321 رای

تعداد افزودنی ها (Addon) : بدون نیاز به افزودنی

 • پلن A : برای بینهایت سایت و برای 1 سال آپدیت (ویژگی های کلی) : 129 دلار
 • پلن B : برای بینهایت سایت و برای 1 سال آپدیت (ویژگی های کامل) : 429 دلار

نکته : سایت رنک مث پرو در زمان های مختلف تخفیف های زیادی را ارائه می دهد.

پلن ها و مبالغ بالا صرفا جهت اطلاع می باشد و نسخه موجود در سایت پلاگین یاب از نوع پرو می باشد که محدودیت تعداد نصب آن برداشته شده است و به رایگان منتشر گردیده.

دانلود رایگان افزونه بروز سئو رنک مث پرو

رنک مث چیست؟

رنک مث به عنوان یکی از افزونه های سئو وردپرس که نسبت به سایر افزونه ها نیز جدیدتر می باشد شناخته می شود. در جواب سوال اینکه جایگاه افزونه رنک مث چیست میتوان گفت که این پلاگین در کنار افزونه های قدیمی Seo در حال پیش رفتن می باشد. در ادامه کمی درباره سئو اطلاعات بدست خواهید آورد.

سئو وب سایت : سئو از سرواژه های Search Engine Optimization به معنای بهینه کردن برای جستجوگر های اینترنتی است. یکی از سخت ترین فرایند هایی که هر طراح وب سایت باید آن را رعایت کند، مجموعه قوانین سئو می باشد. این قوانین دائما در حال تغییر می باشند.

همچنین ممکن است با استفاده اشتباه از یک فرایند یا روش به سایت های اینترنتی ضربه ی بزرگی وارد شود. به همین دلیل سئو وب سایت ها را با ابزار هایی مانند افزونه های سئو وردپرس انجام میدهند. با دانلود رایگان افزونه رنک مث پرو وردپرس دیگر نگران اشتباه در رعایت قوانین سئو نباشید.

نحوه عملکر طراح در ساخت صفحه های سایت با رنگ و امتیاز مشخص میگردد. هر چه رعایت موارد مرتبط با سئو توسط طراح سایت بیشتر صورت گیرد امتیاز بالاتری بدست می آید. این امتیاز عددی بین 0 تا 100 را شامل میگردد. عدد 0 بدترین عملکرد و عدد 100 بهترین عملکرد در رعایت سئو می باشد.

البته به میزان رعایت قوانین سئو در صفحه های سایت، و بالاتر رفتن امتیاز صفحه، رنگ سئو نیز از قرمز به سمت سبز پیش میرود. رنگ های نارنجی و سبز کمرنگ نیز در میانه های این امتیاز دهی قرار دارند.

سئو سایت های وردپرسی با افزونه رنک مث پرو

اطلاعات کاربردی درباره افزونه رنک مث پرو اورجینال

افزونه رنک مث پرو اورجینال دارای تاییدیه هایی از وب سایت هایی رسمی که زمینه ی فعالیت آنها سئو وب سایت های اینترنتی می باشند، را دارد. این افزونه توانسته با بروزرسانی های متعدد خود نظر بسیاری از سئوکار های وردپرسی را جلب کند.

تایید کارکرد افزونه رنک مث پرو توسط سایت های سئوکار

اگر در زمینه ی طراحی وب سایت کمی پیشرفت کرده باشید با اهمیت سئو سایت بیشتر آشنا شده اید. در این میان سوال های زیادی درباره قوانین سئو میتواند برای شما به وجود آمده باشد. اما سوالی که هیچ جوابی برای آن وجود ندارد سوال زیر می باشد:

سوال این است که قوانین سئو از کجا می آیند؟ 

به صورت خیلی ساده میتوان گفته که از هیچ کجا! سئو به صورت کلی توسط هر سایت جستجوگری برای خود آن سایت تعریف میگردد. همچنین این قوانین ممکن است توسط آنها به آشکارا گفته نشود(برای لو نرفتن الگوریتم های آنها)

البته مواردی از سئو وجود دارد که خود موتور های جستجوگر نیز باید آنها را بپذیرند. مانند تگ بندی های HTML و…

با این حال وب سایت های زیادی در جهان وجود دارند که به صورت خیلی تخصصی روی زمینه سئو کار میکنند. از مهمترین این سایت ها می توان MOZ | Alexa | BackLinko و… اشاره کرد.

شما با دانلود رایگان افزونه رنک مث پرو به اعتبار این سایت ها که به افزونه Rank Math Pro داده اند توجه کرده اید. البته اعتبار این سایت ها به این افزونه از اعتبار افزونه های مشابه مانند All In One Seo کم نمیکند.

برسی افزونه رنک مث پرو توسط سئوکار های جهان

اتصال به برترین شبکه های مجازی و موتور های جستجو با افزونه رنک مث پرو

با دانلود رایگان افزونه رنک مث پرو میتوانید سایت خود را به صورت خودکار به شبکه های مجازی متصل کنید. با این کار در صورت ارسال یک پست این شبکه ها نیز به صورت اتوماتیک متوجه آن می شوند.

همچنین شما میتوانید سایت خود را به موتور های جستجوگری مانند گوگل و بینگ متصل کنید. اتصال وردپرس به سایت های دارای کنسول طراحان سایت، این امکان را به شما میدهد تا با هر جستجو توسط کاربران اینترنت و دستیابی سایت شما، این اطلاعات برای شما نیز در دسترس باشد

به عبارتی برای دریافت این اطلاعات دیگر نیازی به لاگین در کنسول سایت های جستجوگر نیست. این اطلاعات از طریق پنل افزونه رنک مث پرو و در داشبورد وردپرس در دسترس است.

از دیگر مزایای ارتباط مستقیم با موتور های جستجوگر این است که با هر ارسال جدید یا ویرایش هر پست قدیمی، این رخداد به سایت های جستجوگر ارسال میگردد و در صف برسی آنها قرار میگیرد.

سئو سایت با افزونه رنک مث پرو

سازگاری پلاگین Rank Math Pro با صفحه سازها

پلاگین Rank Math Pro به عنوان اولین و برترین افزونه سئو وردپرس سازگار با صفحه ساز ها شناخته می شود. قبل از آمدن این افزونه، برای رعایت موارد سئو در صفحه ساز هایی مانند المنتور نیاز به ویرایش عادی صفحه های سایت و برسی سئو از طریق داشبورد بود.

با دانلود رایگان افزونه رنک مث پرو وردپرس این توانایی را دارید تا در صفحه ی خود المنتور، موارد مورد نیاز برای رعایت سئو سایت را برسی کنید.

تا قبل از آمدن افزونه رنک مث، برای برسی موارد سئو سایت نیاز بود تا صفحه ساخته شده با صفحه ساز را ذخیره کنید و از داخل داشبورد وردپرس، موارد مرتبط با سئو را چک کنید.

سئو المنتور با افزونه رنک مث پرو

روش مهاجرت به افزونه سئو رنک مث حرفه ای رایگان

از نگرانی های مهم کاربران و طراحان وردپرس در زمینه سئو سایت، می توان به این مورد اشاره کرد که بعد از دانلود رایگان افزونه رنک مث پرو و نصب آن در سایت، تنظیمات افزونه های قبلی مانند یواست پرو چه می شود؟

طراحان رنک مث برای این مورد راه حل بسیار ساده ای در نظر گرفته اند. بعد از نصب افزونه رنک مث، کافی است در ویزارد نصب آسان آن، تنها تیک مربوط به درون ریزی تنظیمات افزونه سئو یوست را بزنید. با این کار تمام تنظیمات آن افزونه به داخل پلاگین Rank Math Seo بارگذاری خواهد شد.

برای این کار نیازی به نصب بودن هر دو افزونه نیست. اگر از قبل هم افزونه یوست را پاک کرده باشید، تنظیمات آن هنوز در بانک اطلاعاتی سایت شما موجود می باشد.(ممکن است که با توجه به سیاست های افزونه یوست این مورد در آینده کار نکند.)

یکی دیگر از ویژگی های مهم و کاربردی افزونه رنک مث بارگذاری اطلاعات و تنظیمات افزونه اسکیما پرو می باشد. همانند افزونه سئو Yoast میتوانید تنظیمات افزونه اسکیما پرو را نیز به درون افزونه Rank Math Pro بارگذاری کنید.

بارگذاری اطلاعات افزونه یوست به افزونه رنک مث پرو

اسکیما های پرقدرت با دانلود رنک مث پرو وردپرس

اسکیما : یک زبان نشانه گذاری (Schema Markup) می باشد که ساختار های مختلفی از اجزای سایت یا صفحه های اینترنتی را به موتور های جستجوگر مانند گوگل تفهیم میکند. تعداد انواع اسکیما ها به سرعت رو به افزایش است.

اسکیما ها معمولا به صورت مستقیم روی سئو سایت تاثیر مثبت می گذارند. با این حال به دلیل جدا بودن عملکرد آنها با موارد مرسوم سئو، در افزونه های سئو به کارگیری نمی شوند.

اولین افزونه ی حرفه ای در کنار مسائل و زمینه سئو که بسیار پرقدرت روی اسکیما ها کار کرده است پلاگین Rank Math Pro می باشد. اسکیما های تحت پوشش این افزونه به قدری کامل است که نیازی به نصب هیچ افزونه ی دیگری برای به کارگیری این موارد در سایت دیده نمی شود.

شما با دانلود رایگان افزونه رنک مث پرو به مهمترین اسکیما های استفاده شده در اینترنت دسترسی دارید. ازجمله انواع این اسکیما ها میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

 • اسکیمای مقاله (پرکاربرد)
 • اسکیمای کتاب
 • اسکیمای دوره
 • اسکیمای چگونه (پرکاربرد در زبان انگلیسی | در حال افزایش در زبان فارسی)
 • اسکیمای رویداد
 • اسکیمای پرسش و پاسخ (پرکاربرد)
 • اسکیمای محصول (پرکاربرد)
 • اسکیمای ویدئو
 • اسکیمای اشخاص
 • اسکیمای موسیقی
 • اسکیمای خدمات
 • و….

همچنین شما بعد از ساخت اسکیمای خود توسط افزونه رنک مث میتوانید از ابزاری که در دسترس شما است و اتصال به سایت گوگل، اسکیمای خود را از لحاظ صحت کارکرد برسی کنید. به عبارتی با این قابلیت دیگر نیاز به استفاده و دانلود رایگان افزونه اسکیما پرو “Wp Schema Pro” نمی باشد.

ساخت اسکیما با افزونه رنک مث پرو فارسی

ابزار ها و تنظیمات افزونه Rank Math Pro برای سئو

پلاگین رنک مث پرو دارای ابزار های زیادی برای سئو وب سایت وردپرسی می باشد. تمام این ابزار ها برای استفاده در سایت کاربرد ندارد. به عنوان مثال ابزار های فروشگاهی این افزونه برای سایت های خبری کاربردی ندارد.

از مهمترین ابزاری که برای استفاده در بیشتر سایت ها کاربرد دارد میتوان به انتقال کاربران از صفحه هایی که دیگر در سایت وجود ندارد به سایر صفحات نام برد. همچنین این عمل با مانیتور شدن این انتقال (مشاهده و ثبت) صورت میگیرد.

همچنین شما میتوانید انواع شماره های ریدایرکت را برای صفحه هایی که منتقل کرده اید در نظر بگیرید. به عنوان مثال میتوان تمام ریدایرکت های شماره 302 (انتقال موقت) به ریدایرکت شماره 301 (انتقال دائم) تبدیل کرد.

برسی کلمات کلیدی کاربران اینترنت توسط افزونه رنک مث پرو (با اتصال به گوگل) و پیشنهاد آنها به شما برای استفاده نیز یکی از ابزار های مهم این افزونه است که میتوان گفت برای اولین بار توسط یک افزونه کامل سئو استفاده شده است.

شما با دانلود رایگان افزونه رنک مث پرو میتوانید صفحه های AMP را نیز از لحاظ سئو برسی کنید. این امکان برای این مهم است که اهمیت این صفحه ها که توسط گوگل معرفی شده است روز به روز بیشتر میگردد.

با دانلود رایگان افزونه رنک مث پرو فارسی  این امکان وجود دارد تا سایت خود را از جهات مختلف در بستر اینترنت به سایرین معرفی کنید. همچنین تنظیمات افزونه Rank Math Pro برای بالا بردن سئو سایت روز بروز در حال گسترش می باشد.

ابزار هایی که افزونه رنک مث در اختیار طراحان وردپرس می گذارد، آنها را از نصب پلاگین های زیادی بی نیاز خواهد کرد. آموزش افزونه رنک مث پرو نیز به دلیل سازگاری با زبان فارسی نیازمند دوره های مختلف نمی باشد.

ابزار های سئو وردپرس با رنک مث پرو

 • کامل ترین و حرفه ای ترین نشانه گذاری های اسکیما
 • قابلیت شخصی سازی و ویرایش از طریق فایل htaccess.
 • آنالیزگر حرفه ای (با کمک از گوگل)
 • شمارشگر تعداد پیوند های هر صفحه برای اعلام به شما
 • امکان قراردادن متن های پیش فرض برای خاصیت Alt تصاویر
 • پشتیبانی از سیستم مانیتور صفحه های 404 (خطای 404 : صفحه پیدا نشد!)
 • تنظیمات آسان ولی حرفه ای
 • پشتیبانی از نقشه سایت مجزای ویدئو
 • پشتیبانی از نقشه سایت دسته بندی ها و پست ها به صورت مجزا
 • سئو تصاویر و بهینه کننده
 • آسان بودن تنظیمات افزونه Rank Math Pro
 • پشتیبانی از سایت های فروشگاهی با افزونه ووکامرس
 • اتصال سایت به ابزار های آنالیزگر
 • امکان درون ریزی اطلاعات از افزونه های یواست و اسکیما پرو
 • پشتیبانی از سئو محلی (منماسب کسب و کارها)
 • پشتیبانی از ارسال گزارش پست جدید و ویرایش شده به موتور های جستجوگر
 • اتصال سایت به ابزار وبمستر گوگل
 • پشتیبانی کامل از داده های ساختاریافته
 •  پشتیبانی از تغییر مسیر صفحه ها
 • تبدیل تمام ریدایرکت ها از 301 به 302 (انتقال دائمی)
 • امکان ذخیره تنظیمات و استفاده در سایت دیگر
 • دارای پنل تنظیمات کلی برای تمام پست ها و برگه ها
 • دارای پنل اختصاصی برای صفحه ساز المنتور
 •  قابلیت ساخت اختصاصی نقشه سایت خبری
 • پیشنهاد های مناسب برای رعایت سئو مناسب
 •  پشتیبانی از سئو صفحه های AMP (صفحه های مخصوص موبایل، بدون کد اضافه و ایندکس شده در گوگل)
 • امکان قرار دادن متن پیش فرض برای عناوین سئو
 • امکان تبدیل تمام لینک ها به Follow یا NoFollow
 • ساخت الگو های از پیش ساخته شده
 • اتصال به سرویس گوگل برای نمایش کلمات کلیدی (برای اولین بار)
 • و….

دانلود رایگان افزونه رنک مث پرو حرفه ای

 • تداخل با برخی افزونه های مترجم مخصوصا زبان فارسی (مربوط به تاریخ شمسی)
 • عدم توانایی سئو صفحه های ساخته شده با افزونه المنتور از پیشخوان وردپرس
 • عدم تشخیص رعایت تعداد کلمات پاراگراف برای زبان های غیر انگلیسی (به دلیل استفاده از کد های اسکی “ASCII” رده بالا توسط زبان های غیر انگلیسی)
 • اجبار به ثبت نام رایگان و اتصال به سایت رنک مث
 • عدم کارکرد صحیح آنالیزگر گوگل (مربوط به هاست های داخل ایران)
 • کند شدن پیشخوان وردپرس (در برخی از بروزرسانی ها)
 • عدم توانایی مستقل در ذخیره اطلاعات سئو توسط المنتور (اگر در صفحه ساز المنتور مورد را در تنظیمات افزونه رنک مث ویرایش کنید گزینه به روز رسانی تا زمان ویرایش یک فیلد در خود المنتور روشن نمی شود.)

سئو وردپرس با افزونه Rank Math Pro

امنیت بالا

بدون افت سرعت

دانلود و بروزرسانی سریع افزونه رنک مث پرو اورجینال

↩️ قبل از دانلود افزونه رنک مث پرو

تمام فایل های ارئه شده در پلاگین یاب همچون افزونه رنک مث پرو نسخه های پرمیوم، کامل و با لایسنس نامحدود می باشند. در صورت مشاهده پیام لایسنس آن را نادیده بگیرید. امکانات افزونه باز می باشد و لایسنس صرفا برای متصل شدن به سرور سازنده می باشد که غیر فعال شده است.

تا پایان زمان دانلود در همین صفحه بمانید و تا جای ممکن از ابزار های پروکسی استفاده نکنید.(به دلیل حملات Ddos که برخی اوقات روی سایت انجام می شود، ممکن است دسترسی از خارج ایران و افغانستان با محدودیت مواجه شود.)

آموزش کسب درآمداز طریق طراحی سایت

کانال یوتیوب آموزش های پلاگین یاب. برای مشاهده پلی لیست دوره های فوق حرفه ای انواع آموزش طراحی سایت اینجا کلیک کنید. تمام دوره ها به صورت حرفه ای تدوین گردیده و کاملا رایگان منتشر شده است.

📒 اطلاعات کلی افزونه رنک مث پرو

لیست اطلاعات مورد نیاز برای نصب و استفاده:

نسخه فعلی: 3.0.60 میانگین دانلود: مخفی نوع فایل: ZIP
راستچین شده ترجمه پلاگین یاب حدودا 3MB
آپدیت: 1403/1/25 قیمت جهانی: 129 - 429 $ قیمت: رایگان

📇 فایل و صفحه های مرتبط با افزونه رنک مث پرو

فاقد فایل یا لینک های مرتبط دیگر!

✍️ منابع، حق کپی و مجوزهای افزونه رنک مث پرو

افزونه رنک مث پرو اورجینال زیر مجموعه لایسنس های گنو از نوع GPL [ ورژن های 2 و بالاتر ] می باشد. فروش به غیر در این نوع لایسنس ها خلاف قوانین کپی رایت جهانی و مخفی سازی یا رمزگذاری کدهای داخل فایل ها (مانند ioncube - سورس گاردین و...) کاملا ممنوع و مغایر با امنیت اطلاعات کاربران می باشد. لینک های سازندگان:

نسخه لایت افزونه رنک مث پرونسخه پرو افزونه رنک مث پرو

❗ راهنمای استفاده از افزونه رنک مث پرو

ویژگی هوش مصنوعی تنها از طریق سایت اصلی رنک مث قابل خرید است. روی هیچ افزونه ای این ویژگی قابل خرید نیست. برای داشتن ویژگی هوش مصنوعی افزونه رنک مث نیازی به نصب نسخه پرو نیست. در صورتی که میخواهید از امکانات پرمیوم افزونه رنک مث استفاده کنید این افزونه را نصب کنید.

برای نصب افزونه رنک مث حرفه ای باید از قبل نسخه رایگان این افزونه را نیز نصب کرده باشید.

ممکن است برخی از امکانات افزونه Rank Math Pro (مانند اتصال به گوگل آنالیتیکس) در بعضی از هاست های داخل ایران (به علت تحریم) باعث کندی داشبورد وردپرس گردند.

در صورت بروز خطای 500 در وب سایت های فارسی زبان از افزونه های شمسی ساز جدید (بروز شده) استفاده کنید.

در برخی از مواقع ممکن است در برخی از سایت هایی که قبلا افزونه ووکامرس را نصب کرده بودند ولی در حال حاظر فاقد این افزونه فروشگاهی هستند خطای 500 رخ دهد. این خطا به دلیل مشکل در برخی از نسخه های قدیمی افزونه ووکامرس می باشد.

پلاگین یاب این موضوع را به سازندگان افزونه رنک مث اطلاع داده است و آنها نیز برای رفع این خطا یک افزونه جانبی تهیه کرده اند. این خطا به ندرت اتفاق می افتد. در صورت مشاهده در انجمن پرسش و پاسخ مطرح کنید.

مهم: به هیچ عنوان از داخل داشبورد وردپرس نسبت به بروزرسانی نسخه پولی افزونه رنک مث اقدام نکنید. تنها از داخل فایل های پلاگین یاب بروزرسانی کنید.

در صورتی که در نسخه بروزر شده و فایل دانلودی نسخه رایگان نیز قرار گرفته بود، حتما نسخه رایگان را نیز از داخل فایل دانلودی روی سایت خود نصب یا بروزرسانی کنید. در صورت بروزرسانی نسخه رایگان از داخل داشبورد وردپرس احتمال قفل شدن نسخه پرو وجود دارد. برای باز شدن قفل یک بار هر دو افزونه را حذف و از فایل دانلودی پلاگین یاب نصب کنید. دقت داشته باشید که لینک فایل دانلودی افزونه Rank Math به صورت پکیج می باشد. در این پکیج هر دو فایل نسخه رایگان و پولی وجود دارد. برای استفاده ابتدا فایل را در کامپیوتر خود باز کرده و هر دو فایل داخل آن را به صورت جدا در هاست خود اکسترک کنید.

📜 تغییرات مهم افزونه رنک مث پرو [ChangeLog]

این قسمت فقط شامل تغییرات مهم فایل ها می باشد و شامل همه چنج لاگ های اعلامی سازندگان نمی باشد.

تغییرات نسخه 3.0.52

رفع شد: ترتیب نادرست کلمات کلیدی ردیابی شده در نمای کلی گزارشات کلیدواژه

رفع شد: خطای کنسول RangeError: طول آرایه نامعتبر در صفحه Analytics در برخی تنظیمات

تغییرات نسخه 3.0.51

بهبود یافته: هوش مصنوعی محتوا اکنون برای ارائه سریع نتایج بهینه شده است

بهبود یافته: ویژگی متا تگ SEO ایجاد انبوه اکنون به کاربران هوش مصنوعی محتوای پولی محدود شده است

بهبود: تولید خودکار تصویر اکنون از تصویر پوستر به عنوان نشانی اینترنتی کوچک برای ویدیوهای خود میزبان استفاده می کند

بهبود یافته: فیلتر پیوند دائمی فید پادکست اکنون امکان غیرفعال کردن فید پادکست را با ارسال یک مقدار نادرست فراهم می کند.

برای مشاهده تغییرات و مستندات سازنده اصلی از لینک زیر استفاده کنید:

متن تغییرات سازنده افزونه رنک مث پرو

🕵 جامعه و گزارش ها

تا اطلاع ثانویه از گروه پلاگین یاب در شبکه اجتماعی تلگرام برای پرسش و پاسخ استفاده کنید:
گروه پرسش و پاسخ

همچنین برای ارتباط مستقیم از ایمیل pluginyab«@»gmail«.»com استفاده کنید. لطفا عنوان ایمیل را گزارش بنویسید و حتما از ارسال ایمیل های غیر مرتبط خودداری کنید. به زودی لینک انجمن سایت و ابزاری برای ارسال گزارش در این قسمت قرار خواهد گرفت.

🎬 لیست آموزش های مرتبط با این فایل

این قسمت شامل آموزش های مفید برای بازدیدکنندگان و اعضای محترم پلاگین یاب می باشد. برای استفاده از لینک های یوتیوب باید از ابزار های دور زدن تحریم استفاده کنید. این دوره ها تماما پولی (پرمیوم) هستند که برای بالا بردن سطح دانش طراحان فارسی زبان و امکان استفاده برای افرادی که شاید توان خریداری دوره ها از سایت آموزشی آموزی را ندارند به صورت رایگان در اختیار شما قرار گرفته اند. دقت کنید که پلی لیست ها دارای مجموعه ویدئوها هستند. در صورتی که توان خرید دارید لطفا به جای مشاهده رایگان آنها را از منبع اصلی (سایت آموزی) خریداری کنید. امیدواریم این آموزش ها برای شما مفید باشند.

دوره سئو فوق حرفه ایآموزش کامل نصب و بروزرسانی افزونه در وردپرسینکته های مهم نصب افزونه و قالب🎬 لیست آموزش های مفید دیگر مجموعه پلاگین یاب:مشاهده دوره فوق حرفه ای و کامل وردپرسمشاهده دوره فوق حرفه ای و کامل ووکامرسدوره ساخت سایت در کامپیوتر با زمپدوره ساخت سایت در کامپیوتر با لاراگوننحوه ترجمه افزونه و قالب وردپرسیمشاهده تمام دوره ها

تنها شبکه های اصلی ما

مهم: متاسفانه گزارش هایی مبنی فعالیت های برخی از افراد در شبکه های اجتماعی با نام پلاگین یاب به دست ما رسیده است. در پایین تنها شبکه های اجتماعی ما لیست شده است. دقت کنید که هیچ گونه فعالیت مالی در این شبکه ها وجود ندارد. کانال یوتیوب و پیج اینستاگرام به تازگی فعالیتشون رو شروع کردن. لطفا بعد از ورود فالو و سابسکرایب کنید.

کانال آموزشی یوتیوب برای مشاهده آموزش های غنی برای طراحان و توسعه دهندگان (مخصوص بازار کار) اینجا کلیک کنید.

کانال تخصصی آپارات برای مشاهده آموزش های غنی، مخصوص بازار کار (آرشیو شده) اینجا کلیک کنید.

پیج اینستاگرام برای مشاهده پست های تعاملی با شما عزیزان اینجا کلیک کنید.

گروه پرسش تلگرام تمام اخبار و اطلاعیه های مخصوص بروزرسانی ها در این کانال منتشر می شود.

❓ سوالات متداول درباره افزونه رنک مث پرو

افزونه افزونه رنک مث پرو، رایگان برای همه، رایگان برای همیشه؟

بله. شما دانلود رایگان افزونه رنک مث پرو را برای همیشه در پلاگین یاب در دسترس خواهید داشت.

افزونه افزونه رنک مث پرو، راستچین و فارسی است؟

تمام فایل های پلاگین یاب با سایت راستچین شما، سازگاری کامل را دارند. تقریبا تمام فایل های سایت مانند افزونه رنک مث پرو فارسی سازی شده است.

با دانلود افزونه رنک مث پرو، امنیت سایت شما به خطر می افتد؟

خیر. شما حتما برای دانلود از هر سایتی در ایران و جهان، چه پولی چه رایگان >>> فقط کافی متن صفحه شفاف سازی رو مطالعه کنید. بعد از دانلود رایگان افزونه رنک مث پرو تکنیک های گفته شده در این صفحه را روی فایل های ما نیز بررسی کنید.

هزینه و نحوه ی دانلود افزونه رنک مث پرو به چه صورت است؟

برای دریافت هیچ فایلی در پلاگین یاب نیازی به صرف هزینه نیست.
تمام فایل های سایت مانند افزونه رنک مث پرو به صورت آسان و با لینک مستقیم در دسترس می باشند. فرایند دانلود رایگان بدون نیاز به ثبت نام است و نیازی به مراجعه به صفحه های تو در تو نیست.

موارد مشابه با افزونه رنک مث پرو

افزونه اسکیما پرو

دانلود رایگان افزونه اسکیما پرو وردپرس فارسی و بروز Schima Pro
1403/1/8 2.7.17

افزونه مدیریت لینک های داخلی

دانلود رایگان افزونه مدیریت لینک های داخلی وردپرس فارسی و بروز
1402/11/10 1.34

افزونه سئو خبری یواست

دانلود رایگان افزونه سئو خبری یواست وردپرس فارسی و بروز yoast news
1402/12/18 13.2

افزونه سئو محلی یواست

دانلود رایگان افزونه سئو محلی یواست وردپرس فارسی و بروز
1402/11/19 15.3