لوگوی سایت پلاگین یاب

قالب زیفایر

دانلود رایگان قالب زیفایر وردپرس فارسی و بروز zephyr

در یک نگاه:
با دانلود رایگان قالب زیفایر وردپرس میتوانید سایت خود را به یک پوسته چند منظوره قدرتمند مجهز کنید. این پوسته برای راه اندازی بسیاری از سایت ها مناسب می باشد. سایت های فروشگاهی و سایت های وبلاگ دهی بسیاری از تم Zephyr استفاده میکنند.

قالب zephyr در بین طراحان سایت وردپرسی دارای محبوبیت بسیار زیادی می باشد. این پوسته با سایت های راست چین سازگاری کاملی دارد.

✍️ حق کپی، مجوزها و لینک های معتبر قالب زیفایر

قالب زیفایر اورجینال زیر مجموعه لایسنس های گنو از نوع GPL [ ورژن های 2 و بالاتر ] می باشد. فروش به غیر در این نوع لایسنس ها خلاف قوانین کپی رایت جهانی و مخفی سازی یا رمزگذاری کدهای داخل فایل ها ممنوع می باشد.

↩️ قبل از دانلود قالب زیفایر

تمام فایل های ارئه شده در پلاگین یاب همچون قالب زیفایر نسخه های پرمیوم، کامل و با لایسنس نامحدود می باشند. در صورت مشاهده پیام لایسنس آن را نادیده بگیرید. امکانات افزونه باز می باشد و لایسنس صرفا برای متصل شدن به سرور سازنده می باشد که غیر فعال شده است.

تا پایان زمان دانلود در همین صفحه بمانید و تا جای ممکن از ابزار های پروکسی استفاده نکنید.(به دلیل حملات Ddos که برخی اوقات روی سایت انجام می شود، ممکن است دسترسی از خارج ایران با محدودیت مواجه شود.)

❗ راهنمای قالب زیفایر

افزونه های مورد نیاز قالب زیفایر را به صورت جداگانه از روی پلاگین یاب دانلود کنید و روی سایت خود نصب کنید. مناسب ترین صفحه ساز قالب زیفایر به گفته سازنده آن افزونه ویژوال کامپوزر می باشد. مناسب ترین افزونه اسلایدر نیز پلاگین روولوشن اسلایدر می باشد.


راهنمای نصب:

ابتدا فایل دانلودی قالب زیفایر را درون سیستم خود اکسترکت (باز کردن و خروج از حالت فشرده سازی) کنید. معمولا دو فایل :

Zephyr-child.zip

Zephyr.zip

وجود دارد. فایل Zephyr-child.zip همان پوسته فرزند می باشد. در صورتی که نمیدانید چایلد تم چیست نیازی به آن ندارید.

مهمترین فایل Zephyr.zip می باشد. باید از طریق [پیشخوان وردپرس > نمایش > پوسته > افزودن] این فایل را روی سایت خود نصب کنید. البته میتوانید این کار را از طریق هاست خود و مسیر :

wp-content/themes

نیز انجام دهید. بعد از آپلود فایل در این مسیر باید فایل آن را نیز اکسترکت کنید.

پس از نصب به هر یک از دو روش بالا (فقط یک روش را انجام دهید) باید از طریق مسیر [پیشخوان وردپرس > نمایش > پوسته] قالب زیفایر را فعال کنید.

📌 دانلود نسخه فعلی قالب زیفایر

دانلود رایگان قالب زیفایر نسخه 8.16

❓ سوالات متداول درباره قالب زیفایر

افزونه قالب زیفایر، رایگان برای همه، رایگان برای همیشه؟

بله. شما دانلود رایگان قالب زیفایر را برای همیشه در پلاگین یاب در دسترس خواهید داشت.

افزونه قالب زیفایر، راستچین و فارسی است؟

تمام فایل های پلاگین یاب با سایت راستچین شما، سازگاری کامل را دارند. تقریبا تمام فایل های سایت مانند قالب زیفایر فارسی سازی شده است.

با دانلود قالب زیفایر، امنیت سایت شما به خطر می افتد؟

خیر. شما حتما برای دانلود از هر سایتی در ایران و جهان، چه پولی چه رایگان >>> فقط کافی متن صفحه شفاف سازی رو مطالعه کنید. بعد از دانلود رایگان قالب زیفایر تکنیک های گفته شده در این صفحه را روی فایل های ما نیز بررسی کنید.

هزینه و نحوه ی دانلود قالب زیفایر به چه صورت است؟

برای دریافت هیچ فایلی در پلاگین یاب نیازی به صرف هزینه نیست.
تمام فایل های سایت مانند قالب زیفایر به صورت آسان و با لینک مستقیم در دسترس می باشند. فرایند دانلود رایگان بدون نیاز به ثبت نام است و نیازی به مراجعه به صفحه های تو در تو نیست.

موارد مشابه با قالب زیفایر

قالب دیوی

دانلود رایگان قالب دیوی وردپرس فارسی و بروز Divi
1402/3/6 4.21.0

قالب سون

دانلود رایگان قالب سون وردپرس فارسی و بروز the7
1402/3/6 11.7.0.1

قالب انفولد

دانلود رایگان قالب انفولد وردپرس فارسی و بروز enfold
1402/3/6 5.6.2

قالب BeTheme

دانلود رایگان قالب BeTheme وردپرس فارسی و بروز
1402/3/14 27.0.7