لوگوی سایت پلاگین یاب

موکاپ گوشی های اپل

دانلود رایگان موکاپ گوشی های اپل

در یک نگاه:
گوشی های اپل با محبوبیت بالا یکی از اولین گزینه ها برای نمایش پست ها می باشند. شما با دانلود رایگان موکاپ گوشی های اپل می توانید محصولات و هر نوع تصویری را در قالب نمایشی تلفن همراه اپل به نمایش بگذارید.

صفحه اول > فایل گرافیکی > موکاپ گوشی های اپل

درباره پست دانلود موکاپ گوشی های اپل

موکاپ گوشی های اپل به دلیل طراحی ویژه این فایل های لایه باز می توانند به عنوان اولین گزینه جهت نمایش تصاویر استفاده شوند. موکاپ های استفاده شده در این پست برای هر نوع صفحه اینترنتی مناسب می باشد.

فایل های دانلود این صفحه مربوط به برند اپل می باشد. همچنین تمام تصاویر در پست موکاپ گوشی های اپل بدون تغییر از داخل فایل های لایه باز استفاده شده است. از این رو کیفیت نمایشی فایل های لایه باز با تصاویر این پست یکسان می باشد.

موکاپ گوشی اپل iPhone6

سری 6 محصولات iPhone مربوط به شرکت اپل به دلیل ابعاد بزرگتر در مدل های پلاس آن به عنوان نسلی نوین از تلفن های همراه شناخته می گردد. به دلیل استقبال مردم از ابعاد بزرگ این گوشی معمولا بعد از سری 6 گوشی های اپل در اندازه بزرگ ساخته می نشود. 

دانلود موکاپ گوشی iPhone6 اپل لایه باز

موکاپ گوشی اپل iPhoneX

موکاپ گوشی اپل iPhoneX به دلیل تمام صفحه بودن آن نیز به عنوان یکی از برترین فایل های نمایش تصویر در گوشی استفاده میگردد.

دانلود موکاپ گوشی iPhoneX اپل لایه باز

موکاپ گوشی اپل iPhoneX در دست گرفته شده

موکاپ گوشی اپل iPhoneX در دست گرفته شده جلوه ویژه ای به نمایش پست ها و تصاویر ارائه میکند.

دانلود موکاپ گوشی iPhoneX اپل در دست گرفته شده لایه باز

✍️ حق کپی، مجوزها و لینک های معتبر موکاپ گوشی های اپل

موکاپ گوشی های اپل اورجینال زیر مجموعه لایسنس های گنو از نوع GPL [ ورژن های 2 و بالاتر ] می باشد. فروش به غیر در این نوع لایسنس ها خلاف قوانین کپی رایت جهانی و مخفی سازی یا رمزگذاری کدهای داخل فایل ها ممنوع می باشد.

↩️ قبل از دانلود موکاپ گوشی های اپل

تمام فایل های ارئه شده در پلاگین یاب همچون موکاپ گوشی های اپل نسخه های پرمیوم، کامل و با لایسنس نامحدود می باشند. در صورت مشاهده پیام لایسنس آن را نادیده بگیرید. امکانات افزونه باز می باشد و لایسنس صرفا برای متصل شدن به سرور سازنده می باشد که غیر فعال شده است.

تا پایان زمان دانلود در همین صفحه بمانید و تا جای ممکن از ابزار های پروکسی استفاده نکنید.(به دلیل حملات Ddos که برخی اوقات روی سایت انجام می شود، ممکن است دسترسی از خارج ایران با محدودیت مواجه شود.)

❗ راهنمای موکاپ گوشی های اپل

این فایل ها توسط پلاگین یاب برای طراحی وب سایت ها شخصی سازی شده است و به دلیل ابعاد آن برای بنر های بیلبردی و بزرگتر از سایز A3 مناسب نمی باشد.

برای استفاده از این فایل ها، نیاز به نصب برنامه هایی مانند فتوشاپ می باشد که توانایی اجرای فایل های PSD لایه باز را داشته باشند.

حجم فایل ها تا جای ممکن (بدون افت کیفیت) پایین آورده شده است و معمولا زیر 10 مگابایت می باشد.

❓ سوالات متداول درباره موکاپ گوشی های اپل

افزونه موکاپ گوشی های اپل، رایگان برای همه، رایگان برای همیشه؟

بله. شما دانلود رایگان موکاپ گوشی های اپل را برای همیشه در پلاگین یاب در دسترس خواهید داشت.

افزونه موکاپ گوشی های اپل، راستچین و فارسی است؟

تمام فایل های پلاگین یاب با سایت راستچین شما، سازگاری کامل را دارند. تقریبا تمام فایل های سایت مانند موکاپ گوشی های اپل فارسی سازی شده است.

با دانلود موکاپ گوشی های اپل، امنیت سایت شما به خطر می افتد؟

خیر. شما حتما برای دانلود از هر سایتی در ایران و جهان، چه پولی چه رایگان >>> فقط کافی متن صفحه شفاف سازی رو مطالعه کنید. بعد از دانلود رایگان موکاپ گوشی های اپل تکنیک های گفته شده در این صفحه را روی فایل های ما نیز بررسی کنید.

هزینه و نحوه ی دانلود موکاپ گوشی های اپل به چه صورت است؟

برای دریافت هیچ فایلی در پلاگین یاب نیازی به صرف هزینه نیست.
تمام فایل های سایت مانند موکاپ گوشی های اپل به صورت آسان و با لینک مستقیم در دسترس می باشند. فرایند دانلود رایگان بدون نیاز به ثبت نام است و نیازی به مراجعه به صفحه های تو در تو نیست.

موارد مشابه با موکاپ گوشی های اپل

موکاپ گوشی های سامسونگ

دانلود رایگان موکاپ گوشی های سامسونگ
1402/3/4 1.0.0