لوگوی سایت پلاگین یاب

موکاپ گوشی های سامسونگ

دانلود رایگان موکاپ گوشی های سامسونگ

در یک نگاه:
سامسونگ به عنوان یکی از پرطرفدارترین شرکت ها در زمینه ارائه گوشی های همراه است. شما با دانلود رایگان موکاپ گوشی های سامسونگ میتوانید محصولات خود را در داخل گوشی یه تصویر بکشید.

صفحه اول > فایل گرافیکی > موکاپ گوشی های سامسونگ

درباره پست دانلود موکاپ گوشی های سامسونگ

فایل های موکاپ گوشی های سامسونگ به دلیل نمایش واکنشگرای تصاویر برای ارائه دید بهتر به کاربران مناسب می باشد. موکاپ گوشی های سامسونگ ارائه شده در این صفحه تماما مناسب صفحه های اینترنتی می باشند.

تمام فایل های دانلود این صفحه مربوط به برند سامسونگ می باشد. همچنین تمام تصاویر در پست موکاپ گوشی های سامسونگ بدون تغییر از داخل فایل های لایه باز استفاده شده است. کیفیت نمایش تصاویر این پست با فایل های دانلودی یکسان می باشد.

موکاپ گوشی سامسونگ S8

گوشی سامسونگ S8 به دلیل ظاهر منحنی آن در کناره ها یکی از مناسب ترین گوشی ها برای نمایش محصولات و پست ها از داخل گوشی می باشد. تصویر این فایل لایه باز در زیر نمایش داده شده است:

دانلود موکاپ گوشی s8 سامسونگ لایه باز

موکاپ گوشی سامسونگ فلیپ تکیه داده شده

گوشی سامسونگ فلیپ “Samsung Flip” به عنوان یکی از اولین گوشی های تاشو از وسط به بازار عرضه شده است. ظاهر زیبای این گوشی برای تبلیغ محصولات بسیار مناسب می باشد. موکاپ تهیه شده در این قسمت گوشی سامسونگ فلیپ می باشد که به دیوار تکیه داده شده است.

دانلود رایگان موکاپ گوشی سامسونگ فلیپ

موکاپ گوشی سامسونگ فلیپ خمیده

گوشی سامسونگ فلیپ “Samsung Flip” توانایی تا شدن از وسط تصویر را دارد. این ویژگی باعث شده است که این گوشی یکی از گزینه ها برای استفاده در تبلیغات تصویری باشد. موکاپ تهیه شده در این قسمت گوشی سامسونگ فلیپ می باشد که از وسط صفحه ی آن خم شده است و به دیوار تکیه داده شده است.

دانلود رایگان موکاپ گوشی سامسونگ فلیپ خمیده خم شده

✍️ حق کپی، مجوزها و لینک های معتبر موکاپ گوشی های سامسونگ

موکاپ گوشی های سامسونگ اورجینال زیر مجموعه لایسنس های گنو از نوع GPL [ ورژن های 2 و بالاتر ] می باشد. فروش به غیر در این نوع لایسنس ها خلاف قوانین کپی رایت جهانی و مخفی سازی یا رمزگذاری کدهای داخل فایل ها ممنوع می باشد.

↩️ قبل از دانلود موکاپ گوشی های سامسونگ

تمام فایل های ارئه شده در پلاگین یاب همچون موکاپ گوشی های سامسونگ نسخه های پرمیوم، کامل و با لایسنس نامحدود می باشند. در صورت مشاهده پیام لایسنس آن را نادیده بگیرید. امکانات افزونه باز می باشد و لایسنس صرفا برای متصل شدن به سرور سازنده می باشد که غیر فعال شده است.

تا پایان زمان دانلود در همین صفحه بمانید و تا جای ممکن از ابزار های پروکسی استفاده نکنید.(به دلیل حملات Ddos که برخی اوقات روی سایت انجام می شود، ممکن است دسترسی از خارج ایران با محدودیت مواجه شود.)

❗ راهنمای موکاپ گوشی های سامسونگ

این فایل ها توسط پلاگین یاب برای طراحی وب سایت ها شخصی سازی شده است و به دلیل ابعاد آن برای بنر های بیلبردی و بزرگتر از سایز A3 مناسب نمی باشد.

برای استفاده از این فایل ها، نیاز به نصب برنامه هایی مانند فتوشاپ می باشد که توانایی اجرای فایل های PSD لایه باز را داشته باشند.

حجم فایل ها تا جای ممکن (بدون افت کیفیت) پایین آورده شده است و معمولا زیر 10 مگابایت می باشد.

به دلیل تعدد لینک های دانلود، عناوین لینک دانلود با عناوین ققسمت مربوطه در پست یکی تنظیم شده است.

❓ سوالات متداول درباره موکاپ گوشی های سامسونگ

افزونه موکاپ گوشی های سامسونگ، رایگان برای همه، رایگان برای همیشه؟

بله. شما دانلود رایگان موکاپ گوشی های سامسونگ را برای همیشه در پلاگین یاب در دسترس خواهید داشت.

افزونه موکاپ گوشی های سامسونگ، راستچین و فارسی است؟

تمام فایل های پلاگین یاب با سایت راستچین شما، سازگاری کامل را دارند. تقریبا تمام فایل های سایت مانند موکاپ گوشی های سامسونگ فارسی سازی شده است.

با دانلود موکاپ گوشی های سامسونگ، امنیت سایت شما به خطر می افتد؟

خیر. شما حتما برای دانلود از هر سایتی در ایران و جهان، چه پولی چه رایگان >>> فقط کافی متن صفحه شفاف سازی رو مطالعه کنید. بعد از دانلود رایگان موکاپ گوشی های سامسونگ تکنیک های گفته شده در این صفحه را روی فایل های ما نیز بررسی کنید.

هزینه و نحوه ی دانلود موکاپ گوشی های سامسونگ به چه صورت است؟

برای دریافت هیچ فایلی در پلاگین یاب نیازی به صرف هزینه نیست.
تمام فایل های سایت مانند موکاپ گوشی های سامسونگ به صورت آسان و با لینک مستقیم در دسترس می باشند. فرایند دانلود رایگان بدون نیاز به ثبت نام است و نیازی به مراجعه به صفحه های تو در تو نیست.

موارد مشابه با موکاپ گوشی های سامسونگ

موکاپ گوشی های اپل

دانلود رایگان موکاپ گوشی های اپل
1402/3/4 1.0.0