لوگوی سایت پلاگین یاب

افزونه بیور بیلدر پرو

دانلود رایگان افزونه بیور بیلدر فارسی و بروز beaver builder

در یک نگاه:
پلاگین Beaver Builder که به اختصار BB نیز نامیده می شود یک افزونه صفحه ساز وردپرس می باشد. با دانلود رایگان افزونه بیور بیلدر میتوانید تمام چیدمان سایت خود را در دست بگیرید. این صفحه ساز از انعطاف بالایی برخوردار می باشد و با قرار دادن امکانات خود به صورت فرانت اند "Frontend" توانسته است رتبه خوبی را در بین هواداران خود کسب کند.

تنها چیزی که شما برای ساخت صفحه های خود نیاز دارید این است که تمام بخش هایی که به آن نیاز دارید را به صورت عمل کشیدن و رها کردن به سایت اضافه کنید. پلاگین بیور بیلدر دارای المان های زیادی برای طراحی می باشد.

صفحه اول > افزونه صفحه ساز > افزونه بیور بیلدر پرو

افزونه بیور بیلدر بالای 200 هزار نصب فعال دارد و توانسته است امتیاز کامل (5 از 350 رای) را از مخزن وردپرس دریافت کند. پلاگین Beaver Builder توسط برنامه نویس های کشور امریکا در سال 2014 ساخته شده است.

افزونه بیور بیلدر لایت که در مخزن وردپرس موجود می باشد تاکنون حدود 6.5 میلیون بار دانلود شده است. نسخه پرمیوم این افزونه با قیمت های سالیانه 100 دلار برای سایت های معمولی، سالی 200 دلار برای سایت های شبکه و سالی 400 دلار به همراه برچسب سفید(مخفی ساز نام افزونه) عرضه میگردد که شما میتواند نسخه پرمیوم فارسی شده را رایگان در این دانلود کنید.

موارد مشابه با افزونه بیور بیلدر پرو

افزونه دیوی بیلدر

دانلود رایگان افزونه دیوی بیلدر وردپرس فارسی و بروز
1402/5/29 4.22.1

افزونه المنتور پرو

دانلود رایگان افزونه المنتور پرو Elementor Pro فارسی بروز اورجینال
1402/6/30 3.16.2

افزونه ویژوال کامپوزر

دانلود رایگان افزونه ویژوال کامپوزر وردپرس فارسی و بروز visual composer
1402/5/11 7.0