لوگوی سایت پلاگین یاب

افزونه المنتور پرو

دانلود رایگان افزونه المنتور پرو Elementor Pro فارسی بروز اورجینال

در یک نگاه:
امروزه با روی کار آمدن صفحه سازهای وردپرسی دیگر به امکانات قالب ها محدود نخواهید شد. با دانلود رایگان افزونه المنتور پرو فارسی یکی از قدرتمندترین افزونه های صفحه ساز و پوسته ساز وردپرس را برای وب سایت خود آماده خواهید کرد. اصلی ترین کار افزونه Elementor Pro طراحی نمای سایت وردپرس (پوسته "Theme") میباشد.

توصیه میکنیم که اگر به تازگی با وردپرس آشنا شده اید حتما با پلاگین المنتور پرو کار خود را ادامه دهید.

Elementor Pro با تعداد زیادی پوسته سازگار میباشد و به عنوان محبوب ترین افزونه وردپرس شناخته شده است.

صفحه اول > افزونه صفحه ساز > افزونه المنتور پرو

درباره صفحه دانلود رایگان افزونه المنتور پرو فارسی

این صفحه دارای اطلاعات زیادی درباره صفحه ساز المنتور می باشد. ممکن است بعضی از قسمت ها برای شما نامفهوم باشد یا اینکه از حوصله شما خارج باشد. شما میتوانید با اسکرول کردن قسمت هایی را که نمیخواهید بخوانید از آن قسمت عبور کنید. علاوه بر آپدیت افزونه ممکن است که متن پست المنتور پرو نیز آپدیت گردد.

دیدگاه پلاگین یاب نسبت به افزونه Elementor Pro اورجینال

به شما توصیه میکنیم که اگر به تازگی با سیستم مدیریت محتوای محبوب وردپرس آشنا شده اید کار خود را با این افزونه ادامه دهید. همچنین برای سبک شدن وب سایت وردپرسی خود میتوانید از پوسته ی المنتوری رایگان ارئه شده توسط این شرکت به نام پوسته سلام (هلو – Hello Elementor) استفاده کنید.

برای استفاده از قالب هلو المنتور میتوانید از پیشخوان وردپرس و افزودن قالب این پوسته را مستقیما از مخزن وردپرس بروی وب سایت خود نصب کنید.

دانلود رایگان افزونه المنتور پرو فارسی اورجینال بروز شده

با دانلود رایگان افزونه المنتور پرو فارسی وردپرس میتوانید هرگونه ساختاری که از یک سایت مد نظر دارید را پیاده سازی کنید. مهم نیست سایت شما فروشگاهی است یا خبر یا وبلاگ شخصی. افزونه صفحه ساز Elementor Pro فارسی با بیشتر قالب های وردپرسی سازگار می باشد. به عبارتی قالب های وردپرس خود را با افزونه ی المنتور سازگار میکنند.

محبوبیت پلاگین المنتور پرو وردپرس

پلاگین المنتور پرو اورجینال یک افزونه محبوب در مخزن پلاگین یاب است. به این معنی که آپدیت های منظم برای این افزونه در سریع ترین زمان در دسترس می باشد. شما در هر زمان که نیاز به بروزرسانی این پلاگین داشتید میتوانید با مراجعه به این صفحه ( پست دانلود رایگان افزونه المنتور پرو ) این پلاگین محبوب را دریافت کنید.

دانلود رایگان صفحه ساز المنتور پرو اورجینال بروزرسانی شده

سیاست های مالی و نسخه های افزونه المنتور پرو اورجینال

افزونه المنتور پرو اورجینال وردپرس یک افزونه Freemiun میباشد. این نوع افزونه ها معمولا در کنار نسخه پرو خود از یک نسخه لایت یا رایگان که دارای امکانات کمتری می باشد نیز استفاده می کنند. در دانلود نسخه آخر افزونه المنتور پرو اورجینال فارسی تغییری در سیاست مالی این پلاگین مشاهده نشده است.

یادآور میشویم که نسخه رایگان یا همان لایت پلاگین Elementor Pro تنها برای سایت های بسیار ساده است و به عبارتی این نسخه برای نمایشی از نحوه عملکرد این افزونه صفحه ساز ساخته شده است. برای دسترسی به امکانات اصلی و کامل نیاز است که حتما از نسخه پرو آن استفاده کنید.

اطلاعات افزونه Elementor Pro لایسنس اورجینال

سازندگان افزونه المنتور پرو : یونی لاک سنبرگ و آریل کلیکستین (Yoni Luksenberg – Ariel Klikstein)

کشور سازنده : سرزمین های اشغالی (اسرائیل)

زمان انتشار در مخزن وردپرس : سال 2016

سرعت انتشار : 1 میلیون نصب در جولای 2018 – 2 میلیون نصب در فوریه 2019 – 3 میلیون نصب در آگوست 2019 – 4 میلیون نصب در ژانویه 2020

تعداد نصب های فعال کنونی : بالای 5 میلیون وب سایت

تعداد دفعات دانلود از مخزن وردپرس : بالای 107 میلیون بار

امتیاز در مخزن وردپرس : 5 از حدود 5800 رای

تعداد ادا آن ها : تعداد بالا و خارج از شمارش

جوایز Elementor Pro اورجینال : 4 جایزه بین المللی

حدود قیمت نسخه اورجینال افزونه المنتور پرو لایسنس اورجینال در سایت رسمی :

 • پلن A : برای  3   سایت و 1 سال آپدیت مبلغ  69 دلار
 • پلن B : برای  15   سایت و 1 سال آپدیت مبلغ  89 دلار
 • پلن C : برای 25 سایت و 1 سال آپدیت مبلغ 199 دلار
 • پلن D : برای 100 سایت و 1 سال آپدیت مبلغ 500 دلار
 • پلن E : برای 1000 سایت و 1 سال آپدیت مبلغ 1000 دلار

پلن ها و مبالغ بالا صرفا جهت اطلاع می باشد و نسخه موجود در سایت پلاگین یاب از نوع پرو می باشد که محدودیت تعداد نصب آن برداشته شده است و به رایگان منتشر گردیده. شما برای دانلود رایگان افزونه Elementor Pro لایسنس اورجینال می توانید به انتهای این صفحه مراجعه کنید.

دانلود رایگان افزونه المنتور پرو لایسنس اورجینال

درباره افزونه المنتور رایگان و پرو فارسی جالب است بدانید که:

30 درصد از کسانی که به تازگی وردپرس را برای طراحی سایت انتخاب کرده اند، وجود افزونه ی المنتور را علت انتخاب وردپرس معرفی کرده اند!

7 درصد از سایت های وردپرسی جهان المنتوری است.

علت نیاز به دانلود رایگان افزونه المنتور پرو چیست؟

برای پاسخ به این سوال که علت نیاز به دانلود رایگان افزونه المنتور پرو چیست؟ باید بگوییم که در حالت عادی، شما اگر وب سایت خود را با سیستم مدیریت محتوای وردپرس طراحی کرده باشید تمام چیدمان سایت شما توسط پوسته ها (قالب یا Theme) کنترل و مدیریت میگردد.

حال فرض کنید شما نیاز به یک تغییر در نمایش بخشی از سایت خود را دارید. در این صورت باید کدهای php مربوط به آن قسمت را در فایل های قالبی که از آن استفاده میکنید جایگذاری کنید.

این مورد به خودی خود برای تازه کارها دشوار می باشد. با توجه به این مورد که ممکن است پوسته های مختلف کد های مختلفی داشته باشند شما به منابع آموزشی سازندگان آن پوسته هم نیاز دارید. نیاز به دانلود رایگان افزونه المنتور پرو در اینجا پر رنگ تر میگردد.

صفحه سازهای مشابه المنتور پرو وردپرس

برای رفع این مورد پلاگین هایی مانند افزونه WpBakery Page Builder (وی پی بیکری یا همان ویژوال کامپوزر سابق)، Divi Builder یا  Yellow Pencil (مداد زرد) و… ساخته شده بود.

کار کردن با این افزونه های صفحه ساز مشابه نیز یا دشوار بود یا کارایی بالایی نداشت. سال 2016 میلادی برای اولین بار افزونه المنتور برای استفاده در مخزن وردپرس قرار گرفت.

عملکرد و کار اصلی المنتور پرو وردپرس

کار کردن با المنتور به قدری راحت، ساده و قدرتمند بود که به سرعت محبوب ترین افزونه وردپرس شد. شما با دانلود رایگان افزونه صفحه سازالمنتور پرو وردپرس و استفاده از آن تنها المان های مورد نیاز که با نام ویجت شناخته می شوند را با عمل کشیدن و رها کردن (Drag And Drop) به صفحه های خود اضافه میکنید.

صفحه ساز المنتور پرو

چرایی دانلود رایگان افزونه المنتور پرو

یکی از بزرگترین مشکلات طراحان وردپرس تعدد افزونه های وردپرس می باشد. این تعدد پلاگین باعث سردرگمی کاربران می گردد.

از طرفی افزونه هایی با کاربرد های مشابه معمولا دارای ویژگی هایی هستند که ممکن است در سایر افزونه ها نباشد. همچنین خود آنها ویژگی هایی را نداشته باشند که در سایر افزونه ها وجود داشته باشد.

حال فرض کنید که افزونه های قدرتمندی مانند ویژوال کامپوزر توانسته اند در بین طراحان محبوبیت بالایی را کسب کنند. پس از ارائه افزونه المنتور در مخزن وردپرس طراحان با واکنش های متفاوتی نسبت به آن برخورد کردنند.

معمولا وقتی افزونه هایی با قدرت بالا وجود دارد و افزونه های مشابه آن ساخته می شود، نصب افزونه های جدید با مقاوت بالایی مواجه می شود.

در این میان اگر افزونه ای با قدرت بالا ساخته شود، معمولا به سرعت نیز شناخته می شود و کار را برای افزونه قدیمی تر سخت میکند.(مانند افزونه رنک مث پرو و افزونه یوست پرو)

علت اصلی چرایی در دانلود رایگان افزونه المنتور پرو وردپرس این است که شما میتوانید با ویجت های آن تمام قسمت های سایت خود را در دست بگیرید.

امروزه تقریبا تمام کسانی که میخواهند چیدمان سایت خود را در دست بگیرند پلاگین Elementor Pro را در قدم اول، بعد از نصب وردپرس استفاده میکنند.

دانلود رایگان افزونه المنتور پرو لایسنس دار بروز شده

نحوه استفاده از افزونه صفحه ساز المنتور پرو اورجینال

برای استفاده از افزونه المنتور پرو اورجینال، به خودی خود نیازمند یک دوره آموزشی کامل دارد. این دوره آموزشی برای بحث های پیچیده نیست. بلکه تنها چیزی که شما نیاز دارید این است که روند کلی استفاده از المنتور پرو را بدانید.

شما با دانلود رایگان افزونه المنتور پرو نه تنها به المان های ساخت یک صفحه دسترسی دارید بلکه بسیاری از ویژگی های دیگر نیز به سایت شما اضافه میگردد.

از مهمترین ویژگی هایی که برای افزونه صفحه ساز المنتور پرو اورجینال می توان یاد کرد عدم نیاز به وابستگی به قالب ها می باشد. شما تمام چیدمان سایت خود را می توانید در دست خود بگیرید، فونت های سایت را تنظیم کنید، رنگ بندی پیش فرض هر چیزی را به دست بگیرید و هر نوع تنظیمات این گونه را به سلیقه خود بدست بگیرید..

رنگبندی پیشفرض سایت با افزونه المنتور پرو

از ویژگی های اصلی هر قالب، تنظیم رنگ بندی های سایت است. به صورتی که شما می توانید مثلا رنگ هدرها یا دکمه ها را به صورت پیش فرض تعیین کنید. با دانلود رایگان افزونه المنتور پرو و نصب آن، میتوانید از ویژگی منحصر به فرد آن در رنگبندی استفاده کنید.

در رنگ بندی های پیش فرض المنتوری میتوانید هر چیزی را که بخواهید رنگدهی کنید. متتن ها، هدر ها، فرم ها و… مهمترین مواردی هستند که باید رنگ آنها تنظیم شود

فونت های پیش فرض سایت با المنتور پرو

از دیگر ویژگی های یک سایت که برای طراحان سایت مخصوصا طراحان سایت های فارسی زبان مهم است، تغییر و نصب فونت های جدید می باشد. به صورت عادی این کار با کپی کردن فایل های فونت و اضافه کردن کد های مخصوص آن به فایل استایل قالب صورت میگیرد.

در المنتور ویژگی خاصی وجود دارد که شما میتوانید هر نوع فونتی را در وزن های مختلف به آن اضافه کنید. با این کار تمام مراحل را خود المنتور برای شما انجام میدهد و سایت شما را به آن فونت مجهز میکند.

همچنین با دانلود رایگان قالب ساز افزونه المنتور پرو این خاصیت به سایت شما اضافه می شود که می توانید به هر المانی در سایت یک فونت مجزا بدهید. مثلا متن های سایت، فونت بی یکان باشند و هدر ها فونت وزیر داشته باشند. اندازه فونت ها نیز کاملا قابل تنظیم می باشند.

نکته : استفاده بیش از 1 یا 2 فونت به دلیل بالا رفتن حجم صفحه و تعداد درخواست های سرور پیشنهاد نمی شود.

استفاده از کد های برنامه نویسی خاص در Elementor Pro

یکی دیگر از ویژگی های مهم افزونه Elementor Pro اضافه کردن کد های برنامه نویسی رایج برای صفحه های سایت است. از مهمترین این کد ها می توان به کد های استایل اشاره کرد. کد های استایل با نام CSS شناخته شده اند.

در المنتور پرو کدهای CSS را میتوان به صورت کلی یا جزئی برای هر ویجتی تعریف کرد. همچنین المنتور پرو دارای خاصیتی می باشد که تمام کد های استایل را در قالب یک فایل مجزا بارگذاری کند. این قابلیت کاربردی برای سرعت بخشیدن به صفحه های وب می باشد.

همچنین شما با دانلود رایگان افزونه المنتور پرو بروزرسانی شده (در نسخه های قدیمی وجود ندارد) می توانید از کد های برنامه نویسی سمت کاربر جاوا اسکریپت “JS” نیز استفاده کنید. در گذشته برای اضافه کردن کد های این چنینی نیاز به نصب افزونه های خاصی روی سایت بود.

نحوه کارکرد افزونه صفحه ساز المنتور پرو اورجینال

طراحی با المنتور پرو برای سایت های چند نویسنده

با دانلود رایگان افزونه المنتور پرو برای سایت خود میتوانید دسترسی هر کاربر دارای امکانات در سایت را مدیریت کنید. به عنوان مثال با ورود نویسندگان سایت به داشبورد فقط امکان دسترسی به ویرایشگر سایت برای آنها فراهم باشد.

مدیریت افراد در استفاده از سایت با افزونه Elementor Pro به سادگی و تنها با اجازه های صادر شده توسط شما صورت میگیرد. همچنین این ویژگی با نقش های کاربری که سایر افزونه ها نیز اضافه کرده اند (مانند نقش کاربری فروشند ه افزونه ووکامرس) سازگاری کامل دارد.

استفاده از فونت آیکن های محبوب با دانلود آخرین ورژن المنتور پرو

از مهمترین روش های کم کردن تعداد درخواست های یک سایت، استفاده از فونت آیکن به جای استفاده از تصاویر می باشد. یکی از مهم ترین فونت آیکون های جهان فونت آیکن آسام (آوسام | Font Awesome) می باشد که در المنتور نیز استفاده میگردد.

با دانلود آخرین ورژن المنتور پرو اورجینال و فارسی به صورت مستقیم به فونت آیکن های مجبوب دسترسی پیدا می کنید. این فونت آیکن ها معمولا از CDN های مورد استفاده توسط فونت ها یا افزونه Elementor Pro بارگذاری میگردد. با این حال المنتور دارای ویژگی برای بارگذاری فونت آیکن های شما را نیز دارد.

استفاده از فونت و نقش کاربری المنتور پرو

دورن ریزی و برون ریزی های المنتور

یکی دیگر از ویژگی های برتر افزونه المنتور پرو ردون ریزی و برون ریزی اطلاعات و قسمت های ساخته شده توسط آن است. فرض کنید شما قصد راه اندازی سایت جدیدی را داشته باشید. در این سایت جدید قسمت هایی وجود دارد که از لحاظ کارکرد تماما با سایت قدیمی شما یکسان است

شما بعد از دانلود رایگان افزونه المنتور پرو و استفاده آن در سایت جدید، به سایت قدیمی خود رفته و هر قسمتی را که میخواهید شامل قالب ها، بخش ها، تنظیمات و… را برون ریزی کرده و در سایت جدید خود استفاده میکنید.

تمپلت ها و الگو های Elementor Pro

با خاصیت اشاره شده شما میتوانید از تمپلت های پیش فرضی که توسط افزونه و افراد دیگر ساخته شده است به سادگی استفاده کنید. به این صورت شما پس از دانلود این الگو ها و استفاده از آنها تنها باید آنها را شخصی سازی کنید.

در صورت استفاده از الگو ها در وقت خود صرفه جویی میکنید و مراحل ساخت قسمتی را که مد نظر داشته اید را پشت سر گذاشته اید.

نکته : استفاده از الگو منوط به نصب بودن افزونه های استفاده شده در آن الگو می باشد.

نکته : استفاده از الگو ها به دلیل عدم هماهنگی در استایل سفارشی در سایت شما پیشنهاد نمی شود.

اتصال به کتابخانه المنتور پرو برای الگو های آماده

مزایای دانلود آخرین ورژن المنتور پرو فارسی

شما با دانلود رایگان افزونه صفحه ساز Elementor Pro فارسی و بروز امکانات زیادی را به وب سایت وردپرسی خود اضافه میکنید. در پایین به تعدادی از ویژگی ها و امکانات پلاگین المنتور پرو اشاره شده است:

 • بیش از 30 ویجت پایه
 • بیش از 50 ویجت پرو
 • بیش از 15 ویجت فروشگاه ساز ووکامرس
 • افکت های پارالکس جذاب (متحرک سازی المان های صفحه)
 • قابلیت طراحی فرانت اند یا طراحی زنده
 • طراحی هر قسمت از وب سایت
 • مناسب برای هر نوع سایتی (فروشگاهی – خبری – شخصی – وبلاگ – شرکتی و….)
 • امکانات پیشرفته و پویا از نظر بصری
 • کنترل عنوان هر صفحه به صورت مجزا
 • دارای ویجت های شبکه های اجتماعی
 • دریافت کد های HTML از ویجت مخصوص اینکار
 • پیمایش افقی و عموی سایت ها
 • ابزار های طراحی 3 بعدی
 • اعمال CSS در هر قسمت
 • اضافه کردن کد های برنامه نویسی (از جمله JS)
 • پشتیبانی کامل از افزونه فروشگاه ساز ووکامرس
 • طراحی با درگ اند دراپ
 • لندینگ پیج های آماده
 • تمپلت های آماده
 • کاملا ریسپانسیو
 • کاملا شی گرا
 • سازگار با محتوای پویا
 • دارای اکستنشن های فراوان
 • دارای پاپ آپ ساز حرفه ای
 • تم ساز پیشرفته
 • هدر و فوتر با قابلیت نمایش در هر مکان
 • قالب نمایشی مختلف برای قسمت های مجزا
 • فرم ساز پیشرفته
 • و…

به دلیل امکانات زیاد پلاگین المنتور پرو، ما تنها ویژگی هایی را بیان کردیم که بیشتر اهمیت دارند.

دانلود آخرین ورژن المنتور پرو فارسی فارسی از پلاگین یاب تمام امکانات المنتور پرو اورجینال را برای شما فراهم میکند.

دانلود آخرین ورژن المنتور پرو فارسی رایگان با ویجت های Elementor Pro

پیشگفتار درکی : ساختار و پارتیشن بندی صفحه های اینترنتی توسط کدهای HTML انجام میگردد. معمولا تمام کدهای قابل رویت توسط کاربر، داخل تگ قرار داده میشود و بعد از آن سایر قسمت های سایت داخل این تگ چیده می شود.

این ساختار مانند درختی است که تمام موارد استفاده شده در سایت شاخ و برگ آن را می سازند. این درخت در علم طراحی سایت به نام درخت DOM شناخته میگردد.

معایب افزونه المنتور و افزونه المنتور پرو

 • یکی از بزرگترین معایب بعد از دانلود آخرین ورژن Elementor Pro ساخت بیش از حد کد های HTML و المان های DOM می باشد که باعث کندی صفحه های طراحی شده با آن میگردد. (این ایراد روز به روز توسط المنتور بهبود میگردد.)
 • در صورتی که کار کردن اصولی با صفحه ساز Elementor Pro را ندانید باعث ساخت CSS های سنگین برای سایت می شود.
 • المنتور رایگان کاربرد خاصی ندارد و تنها برای نمایش نحوه استفاده و شمایی از کارکرد المنتور پرو است و برای خرید نسخه المنتور پرو اورجینال باید هزینه سالیانه پرداخت کنید.
 • بعد از نصب پلاگین المنتور رایگان و پلاگین المنتور پرو باید افزودنی های (افزونه های زیر مجموعه یک افزونه دیگر یا  Add On) زیادی برای کار های مختلف نصب کنید.
 • ممکن است افزودنی های پلاگین المنتور پرو(Add on) کد های JS و CSS زیادی را به سایت تحمیل کنند.
 • با بارگذاری کدهای اجرا کننده ی آن در رم سرور باعث کندی سایت میشود.
 • پشتیبانی دیر و نه چندان خوب سازندگان افزونه المنتور پرو (به دلیل تعداد بالای تیکت ها)
 • به دلیل آسانی استفاده از فونت ها و در صورت رعایت نکردن توسط طراح، تعداد زیادی فوت بروی مرورگر کاربران لود میگردد.
 • عدم پشتیبانی Elementor Pro از طراحی در موبایل و مانیتور های لمسی (نیازمند ماوس و کیبورد است)

 

نکته : شاید معایب اشاره شده در بالا برای شما نگران کننده باشد اما این موارد در بیشتر پوسته ها و افزونه های پوسته ساز مشابه هم وجود دارد.

نکته : معایب اشاره شده مربوط به نسخه اورجینال Elementor Pro می باشد و هیج ربطی به دانلود رایگان افزونه المنتور پرو موجود در سایت پلاگین یاب ندارد.

نکته : تعدادی از موارد به دلیل عدم استفاده صحیح از پلاگین المنتور پرو توسط کاربر می باشد.

نکته : سازندگان پلاگین المنتور پرو روز به روز سعی داردند این معایب را کاهش دهد.

پ ن : متاسفانه تعداد بسیار زیادی از سایت های ساخته شده با المنتور و افزونه های مرتبط با آن، با تغییرات جدید و بهبود یافته المنتور هماهنگ نیستند.

به همین دلیل پیشرفت های جدید المنتور را در منویی، در پیشخوان المنتور با نام “پیشرفته” قرار داده ند و روند تکمیلی آن را با نام های آلفا، بتا، و اولیه عنوان کرده اند. کاربر هر کدام از پیشرفت ها را که فعال کند و برای سایتش مشکل پیش بیاید میتواند آن پیشرفت را غیر فعال کند.

ساختار dom در المنتور

دانلود رایگان افزونه المنتور پرو فارسی بروز شده

 

↩️ قبل از دانلود افزونه المنتور پرو

تمام فایل های ارئه شده در پلاگین یاب همچون افزونه المنتور پرو نسخه های پرمیوم، کامل و با لایسنس نامحدود می باشند. در صورت مشاهده پیام لایسنس آن را نادیده بگیرید. امکانات افزونه باز می باشد و لایسنس صرفا برای متصل شدن به سرور سازنده می باشد که غیر فعال شده است.

تا پایان زمان دانلود در همین صفحه بمانید و تا جای ممکن از ابزار های پروکسی استفاده نکنید.(به دلیل حملات Ddos که برخی اوقات روی سایت انجام می شود، ممکن است دسترسی از خارج ایران و افغانستان با محدودیت مواجه شود.)

آموزش کسب درآمداز طریق طراحی سایت

کانال یوتیوب آموزش های پلاگین یاب. برای مشاهده پلی لیست دوره های فوق حرفه ای انواع آموزش طراحی سایت اینجا کلیک کنید. تمام دوره ها به صورت حرفه ای تدوین گردیده و کاملا رایگان منتشر شده است.

📒 اطلاعات کلی افزونه المنتور پرو

لیست اطلاعات مورد نیاز برای نصب و استفاده:

نسخه فعلی: 3.22 میانگین دانلود: مخفی نوع فایل: ZIP
راستچین شده ترجمه اختصاصی پلاگین یاب حدودا 11MB
آپدیت: 1403/3/28 قیمت جهانی: 69 تا 1000$ قیمت: رایگان

📇 فایل و صفحه های مرتبط با افزونه المنتور پرو

افزونه المنتور پرو یکی از قدرتمند ترین افزونه های صفحه ساز وردپرس می باشد که شما میتوانید از آن برای طراحی قالب برای سایت وردپرسی خود استفاده کنید. این پلاگین دارای تعداد زیادی ادآن می باشد که برای استفاده از آنها می توانید روی لینک زیر کلیک کنید:

مشاهده تمام افزونه های المنتوری

همچنین برای استفاده از این افزونه نیاز است که از قبل نسخه رایگان آن را نیز در سایت خود نصب کرده باشید. برای دانلود نسخه رایگان نیز میتوانید از داخل مخزن وردپرس استفاده کنید یا از لینک زیر به صورت مستقیم نسخه آخر آن را دانلود کنید:

دانلود المنتور لایت

✍️ منابع، حق کپی و مجوزهای افزونه المنتور پرو

افزونه المنتور پرو اورجینال زیر مجموعه لایسنس های گنو از نوع GPL [ ورژن های 2 و بالاتر ] می باشد. فروش به غیر در این نوع لایسنس ها خلاف قوانین کپی رایت جهانی و مخفی سازی یا رمزگذاری کدهای داخل فایل ها (مانند ioncube - سورس گاردین و...) کاملا ممنوع و مغایر با امنیت اطلاعات کاربران می باشد. لینک های سازندگان:

نسخه لایت افزونه المنتور پرونسخه پرو افزونه المنتور پرو

❗ راهنمای استفاده از افزونه المنتور پرو

💢در پلاگین یاب یک نسخه فارسی سازی شده از افزونه المنتور پرو نیز قرار داده شده است. افزونه های فارسی ساز المنتور به دلیل بارگذاری کد های خود در سرور باعث کندی سایت شما میگردند. به همین دلیل پلاگین یاب یک نسخه المنتور فارسی نیز برای دانلود شما آماده کرده است.

دقت کنید که اضافه کردن زبان فارسی به نسخه رایگان المنتور توسط سازندگان آن انجام میگردد و ما فقط المنتور فارسی شده را برای نسخه پرو انجام داده ایم.

مهم: در صورتی که قصد نصب نسخه سریع و فارسی سازی شده المنتور را دارید، هر گونه افزودنی فارسی ساز را غیر فعال یا پاک کنید.

💢راهنمای نسخه های فارسی بعد از ورژن 3.18: از نسخه 3.18 و به بعد تر از آن دو نوع المنتور پرو توسط پلاگین یاب ارائه خواهد شد. نسخه های فارسی توسط پلاگین یاب ترجمه شده است و به هیچ عنوان نیازی به ادآن های فارسی ساز ندارد. همین امر باعث بهتر شدن سرعت این افزونه و عدم نیاز به نصب ادان اضافه میگردد. ولی این نسخه در هنگام بروزرسانی هر افزونه یا قالب یک پیام عدم اتصال به منبع به مخزن وردپرس برای دریافت ترجمه نمایش میدهد که به هیچ عنوان چیز مهمی نیست. این عدم اتصال توسط پلاگین یاب انجام شده است و برای جلوگیری از تغییر احتمالی ترجمه های انجام شده صورت گرفته است.

💢راهنمای نسخه های انگلیسی بعد از ورژن 3.18: به هر دلیلی که میخواهید نسخه انگلیسی این افزونه را روی سایت خود نصب کنید (در صورتی که نمیخواهید متن پیام را مشاهده کنید) میتوانید از لینک انگلیسی استفاده کنید. دقت کنید که افزونه المنتور پرو از سمت سازنده های آن به خوبی فارسی سازی نشده است و شما برای فارسی شدن نسخه انگلیسی باید حتما یک ادآن فارسی ساز نیز روی سایت خود نصب کنید.

💢به این نکته مهم دقت کنید که به هیچ عنوان نسخه انگلیسی و نسخه فارسی را نمی توانید کنار یکدیگر نصب کنید و تنها باید از یکی از فایل های بالا در سایت خود استفاده کنید. پیشنهاد ما نصب نسخه فارسی روی تمام سایت ها می باشد. در صورتی که نسخه فارسی را روی سایت های انگلیسی نیز نصب کنید به صورت خودکار زبان آن به انگلیسی تغییر میکند و به صورت چپ چین قرار میگیرد.

💢از نسخه3.17.1 به قبل تا 3.4.1 فایل انگلیسی افزونه المنتور پرو ارسال نمگیردد و تنها نسخه فارسی شده ارسال میگردد. در صورتی که در سایت های انگلیسی زبان از این افزونه استفاده کنید به صورت خودکار زبان افزونه المنتور به انگلیسی تغییر خواهد کرد. در صورتی که بعد از برزرسانی یک متن خطا با عنوان عدم توانایی دریافت ترجمه از مخزن وردپرس مواجه شدید آن را نادیده بگیرید. افزونه المنتور رایگان به صورت کامل از سمت مخزن ترجمه خواهید شد و نسخه پرو را نیز ما ترجمه کرده ایم و نیازی به انجام کاری نمی باشد.

شاید بتوان گفت که افزونه المنتور پرو محبوب ترین پلاگین وردپرس می باشد. از این رو افزودنی های بسیار زیادی برای این صفحه ساز ساخته شده است. در برخی از بروزرسانی ها ممکن است که به دلیل تغییر کد نویسی پلاگین توسط سازندگان آن، برخی از افزودنی ها نیز نیاز به تغییر داشته باشند. از این رو شاید بهتر باشد که دو الی سه روز بعد از بروزرسانی پلاگین Elementor Pro توسط پلاگین یاب صبر کنید تا اگر افزودنی های آن نیز بروزررسانی ارائه دادند آنها را نیز همزمان بروزرسانی کنید.

💢به توصیه شرکت سازنده افزونه المنتور پرو، قبل از هر بروزرسانی از سایت خود نسخه پشتیبان تهیه کنید.

برای نصب افزونه المنتور پرو نیاز به نصب افزونه المنتور رایگان نیز می باشد.

در برخی از نسخه ها در داخل فایل دانلودی، المنتور رایگان نیز قرار گرفته است. بهتر است هنگام بروزرسانی هر دو نسخه رایگان و پولی را از همین پکیج آپدیت کنید.

💢این متن فقط در نسخه هایی که هر دو افزونه رایگان و پرو در فایل دانلودی می باشد صدق میکند: برای استفاده از کتابخانه المنتور نیاز است که هر دو نسخه رایگان و پرو افزونه المنتور را از داخل فایل دانلودی ما روی سایت خود نصب کنید. همچنین برای استفاده از قالب های کتابخانه باید ایمیل خود را به سایت المنتور متصل کنید. در اولین استفاده و درونریزی فایل های کتابخانه افزونه المنتور مراحل اتصال را به شما نمایش خواهد داد.

📜 تغییرات مهم افزونه المنتور پرو [ChangeLog]

این قسمت فقط شامل تغییرات مهم فایل ها می باشد و شامل همه چنج لاگ های اعلامی سازندگان نمی باشد.

تغییرات نسخه 3.19.3

در این نسخه یک باگ امنیتی از سمت سازنده کشف و رفع شده است. باگ در قسمت فیلد های داینامیک افزونه (نسخه پرو قبل از 3.19.3) بوده است.

تغییرات نسخه 3.19.1

در صف قرار دادن فایل CSS الگوی حلقه موجود در قالب آیتم حلقه

بهبود اجرای کد امنیتی در ویجت شمارش معکوس

تغییرات نسخه 3.18.3

یک باگ امنیتی در ویجت شمارنده رفع شده است

یک باگ امنیتی در ویجت فهرست محتوای رفع شده است

حذف ویژگی های کیت کار نمیکرد که درست شده است

تغییرات نسخه 3.18.2

رفع باگ: پاکسازی کنترل های اصلاح شده برای اعمال سیاست های امنیتی بهتر در ویجت لیست قیمت.

رفع باگ: هنگام استفاده از PHP نسخه 8 و بعدتر، پیام‌های خطای مربوط به فیلتر حلقه در جلو ظاهر می‌شوند ولی «WP_DEBUG» درست است.

تغییرات نسخه 3.18.1

رفع باگ : هنگام بارگیری مجدد صفحه با پیوند عمیق و لغو انتخاب عبارت در ویجت فیلتر دسته بندی، هیچ نتیجه ای ظاهر نشد.

رفع باگ : هیچ نتیجه ای هنگام فیلتر کردن دسته بندی دسته بندی نشده در ویجت Filter Taxonomy ظاهر نشد

رفع باگ : وقتی ویژگی یادداشت‌ها غیرفعال است، یادداشت‌ها همچنان در دسترس هستند

تغییرات نسخه 3.18

رفع باگ: مکان‌نمای فیلد تلفن در سمت چپ در وب‌سایت‌های RTL در ویجت Form تراز شده است.

قابلیت آپلود فایل‌ها به‌عنوان پیوست به ایمیل‌ها را در قسمت بارگذاری فایل در ویجت Form اضافه شد.

قابلیت طراحی و ویرایش حالت خالی در ویجت Loop Grid را معرفی کرد.

گزینه بستن ناحیه محتوای منو با کلیک در هر نقطه از صفحه در ویجت Menu را اجرا کرد.

ترفند: بهبود رفتار پیمایش در داخل منطقه محتوا زمانی که فضای کافی در ویجت منو وجود ندارد.

گزینه‌های نقطه شکست گسترده در ویجت منو

اضافه شدن کنترل ترکیب منطقی در ویجت Taxonomy Filter

اضافه شدن واحدهای اضافی به پد افقی و عمودی برای کشویی در ویجت منوی وردپرس

هنگامی که تنها یک اسلاید در ویجت های Loop Carousel و Carousel وجود دارد، فلش های ناوبری را مخفی کنید

گرفتن و کشیدن: اضافه شدن کنترل های مختلف برچسب HTML در ویجت لیست پخش ویدیو

اضافه شدن کنترل پاسخگو به اندازه ناوبری در اسلایدها، نظرات، چرخ فلک رسانه و ویجت های چرخ فلک گواهی

اضافه شدن بسته بندی معنایی در ویجت فرم جستجو

بسته بندی معنایی <جستجو> در ویجت Taxonomy Filter اضافه شد

اضافه شدن کنترل انتخاب چندگانه در ویجت Taxonomy Filter

رفع باگ: هنگام استفاده از ${var} در رشته ها به جای {$var} با PHP 8.2 اطلاعیه منسوخ شده است.

رفع باگ: مشکل موقعیت نشانگر کشویی در ویجت منو

رفع باگ: هنگام انتخاب منبع "خود میزبان" در ویجت ویدئو، برچسب‌های پویا در دسترس نیستند

تغییرات نسخه 3.17.2

اضافه شدنم ویژگی حلقه

ساحت منو حرفه ای

درست شدن ویجت جدید

اضافه شدن رنگ به منو ها

رفع باگ های جزئی

تغییرات نسخه 3.17.2

اضافه شدنم ویژگی حلقه

ساحت منو حرفه ای

درست شدن ویجت جدید

اضافه شدن رنگ به منو ها

رفع باگ های جزئی

تغییرات نسخه 3.17.1

رفع باگ مهم

درست کردن المان جدید

برای مشاهده تغییرات و مستندات سازنده اصلی از لینک زیر استفاده کنید:

متن تغییرات سازنده افزونه المنتور پرو

🕵 جامعه و گزارش ها

تا اطلاع ثانویه از گروه پلاگین یاب در شبکه اجتماعی تلگرام برای پرسش و پاسخ استفاده کنید:
گروه پرسش و پاسخ

همچنین برای ارتباط مستقیم از ایمیل pluginyab«@»gmail«.»com استفاده کنید. لطفا عنوان ایمیل را گزارش بنویسید و حتما از ارسال ایمیل های غیر مرتبط خودداری کنید. به زودی لینک انجمن سایت و ابزاری برای ارسال گزارش در این قسمت قرار خواهد گرفت.

🎬 لیست آموزش های مرتبط با این فایل

این قسمت شامل آموزش های مفید برای بازدیدکنندگان و اعضای محترم پلاگین یاب می باشد. برای استفاده از لینک های یوتیوب باید از ابزار های دور زدن تحریم استفاده کنید. این دوره ها تماما پولی (پرمیوم) هستند که برای بالا بردن سطح دانش طراحان فارسی زبان و امکان استفاده برای افرادی که شاید توان خریداری دوره ها از سایت آموزشی آموزی را ندارند به صورت رایگان در اختیار شما قرار گرفته اند. دقت کنید که پلی لیست ها دارای مجموعه ویدئوها هستند. در صورتی که توان خرید دارید لطفا به جای مشاهده رایگان آنها را از منبع اصلی (سایت آموزی) خریداری کنید. امیدواریم این آموزش ها برای شما مفید باشند.

دوره فوق حرفه ای افزونه المنتور پروآموزش کامل نصب و بروزرسانی افزونه در وردپرسینکته های مهم نصب افزونه و قالب🎬 لیست آموزش های مفید دیگر مجموعه پلاگین یاب:مشاهده دوره فوق حرفه ای و کامل وردپرسمشاهده دوره فوق حرفه ای و کامل ووکامرسدوره ساخت سایت در کامپیوتر با زمپدوره ساخت سایت در کامپیوتر با لاراگوننحوه ترجمه افزونه و قالب وردپرسیمشاهده تمام دوره ها

تنها شبکه های اصلی ما

مهم: متاسفانه گزارش هایی مبنی فعالیت های برخی از افراد در شبکه های اجتماعی با نام پلاگین یاب به دست ما رسیده است. در پایین تنها شبکه های اجتماعی ما لیست شده است. دقت کنید که هیچ گونه فعالیت مالی در این شبکه ها وجود ندارد. کانال یوتیوب و پیج اینستاگرام به تازگی فعالیتشون رو شروع کردن. لطفا بعد از ورود فالو و سابسکرایب کنید.

کانال آموزشی یوتیوب برای مشاهده آموزش های غنی برای طراحان و توسعه دهندگان (مخصوص بازار کار) اینجا کلیک کنید.

کانال تخصصی آپارات برای مشاهده آموزش های غنی، مخصوص بازار کار (آرشیو شده) اینجا کلیک کنید.

پیج اینستاگرام برای مشاهده پست های تعاملی با شما عزیزان اینجا کلیک کنید.

گروه پرسش تلگرام تمام اخبار و اطلاعیه های مخصوص بروزرسانی ها در این کانال منتشر می شود.

❓ سوالات متداول درباره افزونه المنتور پرو

افزونه افزونه المنتور پرو، رایگان برای همه، رایگان برای همیشه؟

بله. شما دانلود رایگان افزونه المنتور پرو را برای همیشه در پلاگین یاب در دسترس خواهید داشت.

افزونه افزونه المنتور پرو، راستچین و فارسی است؟

تمام فایل های پلاگین یاب با سایت راستچین شما، سازگاری کامل را دارند. تقریبا تمام فایل های سایت مانند افزونه المنتور پرو فارسی سازی شده است.

با دانلود افزونه المنتور پرو، امنیت سایت شما به خطر می افتد؟

خیر. شما حتما برای دانلود از هر سایتی در ایران و جهان، چه پولی چه رایگان >>> فقط کافی متن صفحه شفاف سازی رو مطالعه کنید. بعد از دانلود رایگان افزونه المنتور پرو تکنیک های گفته شده در این صفحه را روی فایل های ما نیز بررسی کنید.

هزینه و نحوه ی دانلود افزونه المنتور پرو به چه صورت است؟

برای دریافت هیچ فایلی در پلاگین یاب نیازی به صرف هزینه نیست.
تمام فایل های سایت مانند افزونه المنتور پرو به صورت آسان و با لینک مستقیم در دسترس می باشند. فرایند دانلود رایگان بدون نیاز به ثبت نام است و نیازی به مراجعه به صفحه های تو در تو نیست.

موارد مشابه با افزونه المنتور پرو

افزونه دیوی بیلدر دانلود رایگان افزونه دیوی بیلدر وردپرس فارسی و بروز
1403/3/25 4.25.2
افزونه بیور بیلدر پرو دانلود رایگان افزونه بیور بیلدر فارسی و بروز beaver builder
1403/3/23 2.8.2.2
افزونه ویژوال کامپوزر دانلود رایگان افزونه ویژوال کامپوزر وردپرس فارسی و بروز visual composer
1403/3/31 7.7.2