لوگوی سایت پلاگین یاب

افزونه لرن دش

دانلود رایگان افزونه لرن دش وردپرس فارسی و بروز LearnDash

در یک نگاه:
دانلود رایگان افزونه لرن دش فارسی برای سایت هایی که قصد ارائه یک سیستم آموزش تحت وردپرس را دارند توصیه می شود. با توجه به تیم قدرتمند سازنده افزونه لرندش میتوان این پلاگین را با فاصله بالایی نسبت به سایر سیستم های مشابه در نظر گرفت.

پلاگین LearnDash به دلیل بهره گیری از مدیران آموزشی، جدید ترین متد های راه اندازی سیستم آنلاین آموزشی را داراست. افزونه Learn Dash در میان طراحان سایت وردپرسی از محبوبیت بالایی نیز برخوردار می باشد.

درباره افزونه لرن دش اورجینال

افزونه لرن دش یکی از برترین و محبوب ترین افزونه های آموزشی در جهان می باشد. در پایین به آماری از این افزونه اشاره شده است:

 • سازنده اصلی: جاستین فریمن (Justin Ferriman)
 • کشور سازنده: ایالات متحده امریکا
 • شرکت سازنده افزونه: لرن دش
 • محل شرکت: ایالت میشیگان
 • تاریخ ارائه افزونه: سال 2013

قیمت های نسخه افزونه لرن دش اورجینال

افزونه LearnDash دارای پلن لایف تایم نمی باشد و باید سالانه هزینه آن تمدید گردد.

 • قیمت افزونه لرن دش اورجینال برای یک سال و یک سایت: 200 دلار
 • قیمت افزونه لرن دش اورجینال برای یک سال و 10 سایت: 400 دلار
 • قیمت افزونه لرن دش اورجینال برای یک سال و بدون محدودیت نصب: 800 دلار

جوایز افزونه لرن دش اورجینال

به این نکته دقت کنید که افزونه ها و اسکریپت ها نوعی برنامه اینترنتی محسوب میشوند. افزونه لرن دش توانسته است جوایز بین المللی زیر را کسب کند:

 • برنده جایزه 20 نرم افزار آموزشی کپچرا(Capterra Top 20): رتبه اول در مقرون به صرفه ترین برنامه آموزشی
 • برنده eLearning INDUSTRY: برنده 20 برنامه آموزشی از لحاظ تجربه کاربری
 • برنده G2 CROWD: در بخش 20 LMS عمومی آسان
 • برنده G2 CROWD: در بخش 20 LMS شرکتی آسان
 • برنده G2 CROWD: در بخش 20 LMS برتر

 

کاربرد افزونه لرن دش فارسی چیست؟

یکی از نیاز های کاربرانی که قصد راه اندازی سیستم آموزشی را دارند و سایت آنها وردپرسی می باشد افزونه لرن دش می باشد. این افزونه به صورت یک LMS کامل ارائه شده است. منظور از LMS سیستم مدیریت آموزشی به صورت یکپارچه می باشد که از سرواژه های Learning Management System گرفته شده است. دانلود رایگان افزونه لرن دش فارسی به شما امکانات یک سیستم مدیریت آموزشی را فراهم میکند.

افزونه Learn Dash به قدری دارای امکانات زیاد می باشد که توانسته تمام نیاز های کاربران جهان را برطرف کند. به همین علت پلاگین LearnDash با فاصله ای زیاد از رقیبان خود، در جایگاه اول لیست سیستم های مدیریت آموزشی جای گرفته است. از دلایل پیش بینی رفع نیاز های کاربران میتوان به شغل سازندگان این پلاگین اشاره کرد. زیرا که تعداد زیادی استاد و مدرس از سراسر جهان در ساخت پلاگین لرن دش مشارکت داشته اند.

کاربرد افزونه لرن دش فارسی learndash

محبوبیت افزونه لرن دش نه تنها در جهان بلکه در ایران نیز به سرعت در حال افزایش می باشد. این افزونه به تدریج در حال تبدیل شدن به قدرتمند ترین افزونه آموزشی فارسی که برای وردپرس ساخته شده است می شود. شباهت سیستم های آموزش آنلاین ایرانی با امکانات افزونه لرن دش روز به روز بیشتر آشکار می شود. همچنین سازندگان، سایت های آموزشی آنلاین خود را با متد های پلاگین learn dash هماهنگ و یکپارچه میکنند.

مقایسه افزونه لرن دش فارسی learndash

ساخت دوره با افزونه لرن دش

از برترین مزایای افزونه لرن دش میتوان به ساخت دوره های آموزشی اشاره کرد. توسط این ویژگی میتوانید یک دوره کامل را روی سایت خود قرار دهید و یا اینکه به مرور سرفصل های آموزشی دوره خود را روی سایت بارگذاری کنید.

ساخت دوره در پلاگین LearnDash به سادگی هر چه تمام تر طراحی شده است. شما حتی میتوانید با عمل کشیدن و رها کرده (Drag And Drop) اجزای دوره های خود را ایجاد و یا جابجا کنید. دانلود رایگان افزونه LearnDash فارسی تمام امکانات مورد نیاز شما را برای راه اندازی یک وب سایت آموزشی را در اختیار شما میگذارید.

دانلود افزونه لرن دش فارسی بروز Learn Dash

هر دوره آموزشی شما میتواند شامل چند سرفصل و چند آموزش باشد. هر کدام از این آموزش ها در قالب صفحه ای مجزا و منحصر به فرد قرار خواهند گرفت. کاربران و بازدید کنندگان شما میتوانند سرفصل های آموزشی را مشاهده کنند تا قبل از خرید بدانند شما چه نکاتی را به آنها آموزش خواهید داد. همچنین برای ارائه ویژگی و کیفیت آموزش میتوانید تعدادی از جلسات را به صورت رایگان ارائه کنید تا بازدید کنندگان حتی بدون نیاز به ثبت نام بتوانند آنها را مشاهده کنند.

ساخت آزمون با دانلود رایگان افزونه لرن دش فارسی

از دیگر ویژگی های بارزی که بعد از دانلود رایگان افزونه لرن دش فارسی میتوان به آن اشاره کرد، ساخت آزمون هایی برای هر دوره یا فصل است. شما میتوانید سوالات خود را در قالب پرسشنامه هایی برای شرکت کنندگان در دوره آماده کنید. حتی میتوانید تنظیماتی را انجام دهید که پاسخ دادن به سوالات آزمون برای رفتن به مراحل بعدی اجباری باشد و در صورتی که کاربر سوالات را درست پاسخ دهد فرایند ادامه پیدا خواهد کرد.

آزمون های ساخته شده میتواند با هر نوع ساختاری منطبق باشد. شما میتوانید انواع مختلفی پاسخ را از کاربران خود درخواست کنید:

 • سوالاتی تستی
 • تشریحی
 • چند گزینه ای
 • چند انتخابی
 • مرتب سازی
 • جای خالی
 • و . . .

همچنین از طریق آزمون ساز افزونه Learn Dash میتوانید نظر سنجی هایی را برای کاربران خود تهیه کنید.

ساخت آزمون با افزونه لرن دش learn dash

امکانات دیگر بعد از دانلود افزونه لرن دش

از دیگر امکاناتی که شما بعد از دانلود افزونه لرن دش فارسی به دست خواهید آورد میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

 • محتوای تدریجی: شما میتوانید به صورت پیوسته و دوره ای، درس های هر دوره را برای کاربران بارگذاری کنید. به عبارتی پس از شرکت یک بازدیدکنند در دوره ای خاص، تمام محتوای آن دوره برای وی نمایش داده نمیشود و به صورت مرحله ای و بسته به تنظیمات شما هر آموزش برای وی نمایش داده خواهد شد.
 • حالت متمرکز: در این حالت هر درس از دوره بدون موارد زائد ارئه میشود تا تمام دقت شرکت کنند روی محتوای آموزشی باشد.
 • انجمن پرسش و پاسخ: شما بعد از دانلود افزونه لرن دش میتوانید برای دوره های سایت آموزشی خود یک انجمن طراحی کنید. این انجمن میتواند برای دوره های خاص باشد. همچنین انجمن ساز افزونه LearnDash این امکان را برای شما فراهم می سازد تا انتخاب کنید که تنها شرکت کنندگان در دوره بتوانند در انجمن مشارکت کنند یا همه.
 • اعطای گواهینامه: در پایان هر دوره از سایت خود میتوانید برای کاربران سایت خود یک گواهینامه آموزشی صادر کنید. اعتبار این گواهینامه در صورتی که سایت شما بزرگ است بالا می باشد.

ساختار افزونه LearnDash

افزونه لرن دش به صورت حرفه ای کدنویسی شده است. ساختار این پلاگین به صورت ماژولار می باشد و دارای هوک های زیادی برای توسعه دهندگان آن است. از این رو افزونه LearnDash دارای افزودنی های زیادی می باشد. این افزونه به دلیل عدم وابستگی به کد های ثانویه به قالب خاصی محدود نیست و با بیشتر قالب های متداول کار میکند.

به دلیل سنگین بودن کد های افزونه LearnDash توصیه میشود که این پلاگین محبوب روی قالب های سبک نصب شود. همچنین برای بالا بردن کارایی سایت خود، در صورت نیاز از هاست های مناسب استفاده کنید. افزونه Learn Dash قابلیت ادعام با افزونه های بسیاری را دارد. از جمله مهمترین این افزونه ها میتوان به صفحه ساز المنتور و فروشگاه ساز ووکامرس اشاره کرد.

افزونه لرن دش وردپرس learndash

در صورت ترکیب این افزونه با پلاگین ووکامرس میتوانید از درگاه های پرداخت روی ووکامرس برای افزونه لرن دش استفاده کنید. افزونه لرن دش با افزونه های پروفایل ساز محبوب و اشتراک ویژه نیز سازگاری دارد. البته برای موارد ذکر شده در این بخش افزودنی هایی برای پلاگین لرن دش به وجود آمده است.

موارد مشابه با افزونه لرن دش

افزونه جستجو و فیلتر پیشرفته

دانلود رایگان افزونه جستجو و فیلتر پیشرفته وردپرس فارسی و بروز
1402/6/20 2.5.15

افزونه CSS قهرمان

دانلود رایگان افزونه CSS قهرمان وردپرس فارسی و بروز
1402/3/3 5.0.6

افزونه ارسال ایمیل SMTP پرو

دانلود رایگان افزونه ارسال ایمیل SMTP پرو وردپرس فارسی و بروز wp mail smtp
1402/6/20 3.9

افزونه اوبر منو

دانلود رایگان افزونه اوبر منو وردپرس فارسی و بروز uber menu
1402/3/3 3.8.1