لوگوی سایت پلاگین یاب

فونت شبنم

دانلود رایگان فونت شبنم وردپرس فارسی و بروز

در یک نگاه:
دانلود رایگان فونت شبنم که به عنوان یکی از وب فونت های زیبا در بین طراحان فارسی زبان شناخته میشود جلوه زیبایی به صفحه های اینترنتی می دهد.

وب فونت شبنم به عنوان یک پروژه تکمیل شده محسوب میگردد.

صفحه اول > فونت > فونت شبنم

درباره دانلود رایگان فونت شبنم

فونت شبنم یکی از زیباترین فونت های شناخته شده در بین طراحان فارسی زبان می باشد. پایه اصلی این فونت از فونت وزیر گرفته شده است. همچنین این دو فونت توسط  یک فرد طراحی شده است و به صورت رایگان در اینترنت عرضه گردیده است.

تمرکز  این فونت بر روی صفحه های وب و کامپیوتری می باشد. با دانلود رایگان فونت شبنم از پلاگین یاب به تمام وزن های مورد نیاز برای صفحه های اینترنتی دست پیدا خواهید کرد.

نکته : در سال 1398 پروژه فونت شبنم به صورت کامل تمام شد و این فونت دیگر از سمت سازنده آن بروزرسانی نخواهد شد. در پلاگین یاب 2 نسخه نهایی و میانی این فونت برای شما در دسترس می باشد.

پلتفرم های فونت شبنم

اساس وب فونت شبنم هم برای سیستم های کامپیوتری و هم برای صفحه های وب طراحی شده است. بعد از گسترش گوشی های هوشمند و نیاز به  وب فونت ها، استفاده و دانلود وب فونت زیبایی هم چون شبنم در اینترنت گسترش پیدا کرد.

فونت شبنم علاوه بر استفاده در وفخه های وب، برای ساخت و ویرایش متن های ویرایشگر ها و همچنین برنامه های گرافیکی کابرد دارد.

دانلود رایگان وب فونت شبنم shabnam web font

راهنمای کد استایل برای فونت شبنم

در صورتی که قصد استفاده از فونت شبنم را برای صفحه های وب را داشته باشید می توانید از کد های استایل زیر برای پروژه های خود کمک بگیرید. تفاوت این کد ها در استفاده وزن های مختلف می باشد.


					
				
  • اطلاعاتی درباره دانلود رایگان فونت شبنم “Shabnam”

طراح فونت شبنم: آقای صابر راستی کردار

حق کپی فونت شبنم: فونت شبنم با ارائه لایسنس OFL نسخه 1 (لایسنت فونت آزاد – Open Font License) ارائه شده است.

پلتفرم ها کامپیوتری : سیستم عامل های ویندوز، لینوکس و مکین تاش

پلتفرم های وب : مرورگر های کروم، مایکروسافت اج، موزیلا فایر فاکس، اینترنت اکسپلورر، سافاری، اپرا و سایر مرورگر های محبوب

پسوند فونت های شبنم : eot | ttf | woff | woff2 | svg

✍️ حق کپی، مجوزها و لینک های معتبر فونت شبنم

فونت شبنم اورجینال زیر مجموعه لایسنس های گنو از نوع GPL [ ورژن های 2 و بالاتر ] می باشد. فروش به غیر در این نوع لایسنس ها خلاف قوانین کپی رایت جهانی و مخفی سازی یا رمزگذاری کدهای داخل فایل ها ممنوع می باشد.

نسخه لایت فونت شبنم

↩️ قبل از دانلود فونت شبنم

تمام فایل های ارئه شده در پلاگین یاب همچون فونت شبنم نسخه های پرمیوم، کامل و با لایسنس نامحدود می باشند. در صورت مشاهده پیام لایسنس آن را نادیده بگیرید. امکانات افزونه باز می باشد و لایسنس صرفا برای متصل شدن به سرور سازنده می باشد که غیر فعال شده است.

تا پایان زمان دانلود در همین صفحه بمانید و تا جای ممکن از ابزار های پروکسی استفاده نکنید.(به دلیل حملات Ddos که برخی اوقات روی سایت انجام می شود، ممکن است دسترسی از خارج ایران با محدودیت مواجه شود.)

📌 دانلود نسخه فعلی فونت شبنم

دانلود رایگان فونت شبنم نسخه 5.0.1

📥 دانلود نسخه های آرشیو(قدیمی) فونت شبنم

دانلود رایگان فونت شبنم نسخه 2.4.0

❓ سوالات متداول درباره فونت شبنم

افزونه فونت شبنم، رایگان برای همه، رایگان برای همیشه؟

بله. شما دانلود رایگان فونت شبنم را برای همیشه در پلاگین یاب در دسترس خواهید داشت.

افزونه فونت شبنم، راستچین و فارسی است؟

تمام فایل های پلاگین یاب با سایت راستچین شما، سازگاری کامل را دارند. تقریبا تمام فایل های سایت مانند فونت شبنم فارسی سازی شده است.

با دانلود فونت شبنم، امنیت سایت شما به خطر می افتد؟

خیر. شما حتما برای دانلود از هر سایتی در ایران و جهان، چه پولی چه رایگان >>> فقط کافی متن صفحه شفاف سازی رو مطالعه کنید. بعد از دانلود رایگان فونت شبنم تکنیک های گفته شده در این صفحه را روی فایل های ما نیز بررسی کنید.

هزینه و نحوه ی دانلود فونت شبنم به چه صورت است؟

برای دریافت هیچ فایلی در پلاگین یاب نیازی به صرف هزینه نیست.
تمام فایل های سایت مانند فونت شبنم به صورت آسان و با لینک مستقیم در دسترس می باشند. فرایند دانلود رایگان بدون نیاز به ثبت نام است و نیازی به مراجعه به صفحه های تو در تو نیست.

موارد مشابه با فونت شبنم

فونت وزیر متن

دانلود رایگان فونت وزیر متن وردپرس فارسی و بروز
1402/3/3 33.003

فونت یکان

دانلود رایگان فونت یکان وردپرس فارسی و بروز font yekan
1402/3/3 3.0

فونت آوسام

دانلود رایگان فونت آوسام وردپرس فارسی و بروز font awesome
1402/3/3 6.4

فونت بی یکان

دانلود رایگان فونت بی یکان وردپرس فارسی و بروز
1402/3/3 1