تاثیر عنوان زرد بر روی سایت ها

آموزش انتخاب بهترین عنوان زرد برای نوشته های سایت

بررسی اینکه عنوان زرد در سئو چیست و دانستن تاثیر انتخاب بهترین عنوان زرد برای سایت چه چیز هایی می باشد برای طراح سایت ها ضروری می باشد.

در دسته:
تکه کد نمایش تعداد بازدید های نوشته ها و محصولات وردپرس

تکه کد نمایش تعداد بازدید های نوشته ها و محصولات وردپرس

با اضافه کردن تکه کد نمایش تعداد بازدید های نوشته ها و محصولات وردپرس بازدید های کاربران را به صورت آماری ذخیره و نمایش دهید.〘 همراه کدهای اختصاصی المنتور 〙

تکه کد جلوگیری از ورود کاربران به پیشخوان وردپرس

تکه کد جلوگیری از ورود کاربران به پیشخوان وردپرس

برای استفاده از تکه کد جلوگیری از ورود کاربران به پیشخوان وردپرس wp-admin از این آموزش استفاده کنید. با این تکه کد وردپرس دسترسی به wp-admin فقط برای مدیران سایت فراهم میشود.

حذف و غیر فعال کردن نوار سایه مدیریت بالای سایت وردپرس Admin Bar

کد حذف و غیر فعال کردن نوار مدیریت بالای صفحه وردپرس

در این آموزش شما با کد حذف و غیر فعال کردن نوار مدیریت بالای صفحه وردپرس [کاربران عادی + مدیران] آشنا می شوید. حذف نوار سیاه بالای سایت های دارای کاربر وردپرس بسیار ضروری می باشد.

حذف و جلوگیری از بارگذاری فونت آوسام در المنتور

غیر فعال کردن فونت آوسام از المنتور

با جلوگیری از بارگذاری فونت آوسام در المنتور سرعت سایت وردپرس خود را بالا خواهید برد. تکه کد جلوگیری از لود شدن Font AweSome برای بهینه کردن سایت مهم است.
شناخت ساختار عکس ها برای استفاده در سایت

شناخت ساختار عکس ها برای استفاده در سایت

یکی از مهمترین اطلاعاتی که یک طراح وب به آن نیاز دارد، شناخت ساختار عکس ها برای استفاده در سایت می باشد. به دلیل استفاده زیاد از تصاویر، شناخت ساختار آنها نیز برای طراحی حرفه ای ضروری می باشد.
انواع روش های هک کردن سایت

انواع روش های حملات سایبری و هک سایت ها

انواع حملات اینترنتی به وب سایت ها که توسط هکر ها صورت میگیرد به هدف اعمال خرابکاری یا اعمال فشار روی صاحبان سایت ها صورت میگیرد.
تکه کد شورت نمایش نظرات یک کاربر در حساب کاربری

تکه کد نمایش تعداد نظرات کاربر در وردپرس

سایت هایی که عضوگیری کاربران در آنها فعال است از حساب کاربری نیز برخوردار هستند. شما میتوانید از تکه کد نمایش تعداد نظرات کاربر در وردپرس، در صفحه ی پیشخوان (داشبورد “Dashboard”) اکانت کاربری استفاده کنید.
خطر استفاده از افزونه و قالب های کد شده

خطر استفاده از افزونه و قالب های کد شده

تصور اشتباه طراحان سایت و ناآگاهی آنها درباره خطر استفاده از افزونه و قالب های کد شده که از مارکت پلیس های به اصطلاح معتبر خریداری شده ممکن است سایت آنها را به آسانی در دستان فروشنده قرار دهد.
انتخاب بهترین نوع فرمت عکس برای طراحی سایت

انتخاب بهترین فرمت عکس برای سایت

یکی از ضروری ترین اطلاعات در طراحی وب، شناخت فایل های تصاویر برای انتخاب بهترین فرمت عکس در سایت می باشد. با مطالعه این پست تمام فرمت های محبوب تصاویر اینترنتی را می شناسید.
نحوه اضافه کردن تکه کد به سایت وردپرس

ویرایش و اضافه کردن تکه کد های وردپرسی

یکی از ضروری ترین موارد برای یادگیری، نحوه ویرایش و اضافه کردن تکه کد های وردپرسی می باشد. مهمترین فایلی که برای ویرایش استفاده میشود فایل Function.php قالب ها می باشد.
کد وردپرس نمایش تعداد کل نظرات سایت

تکه کد نمایش تعداد کل نظرات کاربران سایت وردپرس

در برخی از سایت ها قسمتی وجود دارد که کل نظرات سایت را نمایش میدهد. به جای افزونه های وردپرسی میتوانید از تکه کد نمایش تعداد کل نظرات سایت وردپرس که بسیار سبک می باشد استفاده کنید.
سایت های فشرده سازی حجم عکس بدون افت کیفیت

سایت های فشرده سازی تصاویر و کاهش حجم عکس بدون افت کیفیت

در پست آموزشی و معرفی سایت فشرده سازی تصاویر و کاهش حجم عکس بدون افت کیفیت میتوانید عکس های سایت خود را به سرعت بهینه سازی کنید.
با صرف کمی زمان ما را یاری کنید.
درباره پلاگین یاب