لوگوی سایت پلاگین یاب

غیر فعال کردن فونت آوسام از المنتور

در یک نگاه:
با جلوگیری از بارگذاری فونت آوسام در المنتور سرعت سایت وردپرس خود را بالا خواهید برد. تکه کد جلوگیری از لود شدن Font AweSome برای بهینه کردن سایت مهم است.

صفحه اول > تکه کد های وردپرس > غیر فعال کردن فونت آوسام از المنتور

آموزش غیر فعال کردن و حذف فونت آوسام در المنتور

آیکن هایی که در المنتور استفاده میگردند توسط فونت آیکن به آن اضافه میشود. مهمترین فونت آیکنی که به سایت های المنتوری اضافه میگردد فونت آوسام (Font AweSome) می باشد. این فونت آیکن یکی از استاندارد ترین آیکون های موجود در اینترنت می باشد. با این حال در برخی از مواقع نیاز است تا با حذف و غیر فعال کردن فونت آوسام در المنتور به طراحی دلخواه خود برسیم.

حذف و غیر فهال کردن فونت آوسام در المنتور

فونت آوسام دارای یک نسخه پرمیوم می باشد که در صورت نیاز میتوانید آن را به رایگان دانلود کنید: دانلود رایگان فونت آوسام نسخه آخر

گاهی اوقات در برخی از سایت های المنتوری ممکن است که طراح از هیچ آیکنی در سایت خود استفاده نکند و حتی در برخی مواقع ترجیح دهد که فونت آیکن های خود را به سایت اضافه کند. همچنین ممکن است که طراح بخواهد از فایل های SVG به جای فونت آیکون در سایت خود استفاده کند. در این صورت حذف فونت آوسام از المنتور بسیار کاربردی می باشد.

ایده طراح برای استفاده نکردن از فونت آوسام به دلایل مختلفی بستگی دارد. از مهمترین دلایل برای حذف Font Awesome در المنتور میتوان به سنگین بودن آن اشاره کرد که بارگذاری آن ممکن است نمره سرعت سایت را در سرویس های سرعت سنج پایین نمایش دهد.

غیر فعال کردن بارگذاری فونت آوسام در المنتور وردپرس

به این نکته دقت داشته باشید که اگر از هیچ آیکون المنتوری در سایت خود استفاده نکنید، فونت آوسام نیز در مرورگر کاربر بارگذاری نخواهد شد. با این حال در صورتی که بخواهید جلوی بارگذاری احتمالی آن را بگیرید میتوانید از کد های زیر استفاده کنید:

				
					add_action('elementor/frontend/after_register_styles',function() {
	foreach( [ 'solid', 'regular', 'brands' ] as $style ) {
		wp_deregister_style( 'elementor-icons-fa-' . $style );
	}
}, 20 );

				

کافی است تا کد های بالا را در انتهای فایل Function.php قالب قرار دهید تا فونت آوسام پیش فرض المنتور در سایت شما بارگذاری نگردد.

برای راهنمایی در خصوص اضافه کردن کد های وردپرسی میتوانید از پست ” آموزش اضافه کردن تکه کد به وردپرس ” کمک بگیرید.

در صورتی که از آیکن های المنتوری که توسط فونت آسام بارگذاری میگردد استفاده کرده باشید نباید این کد را به سایت خود اضافه کنید.

✍️ حق کپی، مجوزها و لینک های معتبر غیر فعال کردن فونت آوسام از المنتور

غیر فعال کردن فونت آوسام از المنتور اورجینال زیر مجموعه لایسنس های گنو از نوع GPL [ ورژن های 2 و بالاتر ] می باشد. فروش به غیر در این نوع لایسنس ها خلاف قوانین کپی رایت جهانی و مخفی سازی یا رمزگذاری کدهای داخل فایل ها ممنوع می باشد.

↩️ قبل از دانلود غیر فعال کردن فونت آوسام از المنتور

تمام فایل های ارئه شده در پلاگین یاب همچون غیر فعال کردن فونت آوسام از المنتور نسخه های پرمیوم، کامل و با لایسنس نامحدود می باشند. در صورت مشاهده پیام لایسنس آن را نادیده بگیرید. امکانات افزونه باز می باشد و لایسنس صرفا برای متصل شدن به سرور سازنده می باشد که غیر فعال شده است.

تا پایان زمان دانلود در همین صفحه بمانید و تا جای ممکن از ابزار های پروکسی استفاده نکنید.(به دلیل حملات Ddos که برخی اوقات روی سایت انجام می شود، ممکن است دسترسی از خارج ایران با محدودیت مواجه شود.)

📌 دانلود نسخه فعلی غیر فعال کردن فونت آوسام از المنتور

❓ سوالات متداول درباره غیر فعال کردن فونت آوسام از المنتور

افزونه غیر فعال کردن فونت آوسام از المنتور، رایگان برای همه، رایگان برای همیشه؟

بله. شما دانلود رایگان غیر فعال کردن فونت آوسام از المنتور را برای همیشه در پلاگین یاب در دسترس خواهید داشت.

افزونه غیر فعال کردن فونت آوسام از المنتور، راستچین و فارسی است؟

تمام فایل های پلاگین یاب با سایت راستچین شما، سازگاری کامل را دارند. تقریبا تمام فایل های سایت مانند غیر فعال کردن فونت آوسام از المنتور فارسی سازی شده است.

با دانلود غیر فعال کردن فونت آوسام از المنتور، امنیت سایت شما به خطر می افتد؟

خیر. شما حتما برای دانلود از هر سایتی در ایران و جهان، چه پولی چه رایگان >>> فقط کافی متن صفحه شفاف سازی رو مطالعه کنید. بعد از دانلود رایگان غیر فعال کردن فونت آوسام از المنتور تکنیک های گفته شده در این صفحه را روی فایل های ما نیز بررسی کنید.

هزینه و نحوه ی دانلود غیر فعال کردن فونت آوسام از المنتور به چه صورت است؟

برای دریافت هیچ فایلی در پلاگین یاب نیازی به صرف هزینه نیست.
تمام فایل های سایت مانند غیر فعال کردن فونت آوسام از المنتور به صورت آسان و با لینک مستقیم در دسترس می باشند. فرایند دانلود رایگان بدون نیاز به ثبت نام است و نیازی به مراجعه به صفحه های تو در تو نیست.

موارد مشابه با غیر فعال کردن فونت آوسام از المنتور

ویرایش و اضافه کردن تکه کد های وردپرسی

1400/12/18

تکه کد جلوگیری از ورود کاربران به پیشخوان وردپرس

1401/2/1

تکه کد نمایش تعداد کل نظرات کاربران سایت وردپرس

1400/12/18

کد حذف و غیر فعال کردن نوار مدیریت بالای صفحه وردپرس

1401/2/1