لوگوی سایت پلاگین یاب

تکه کد نمایش تعداد نظرات کاربر در وردپرس

در یک نگاه:
سایت هایی که عضوگیری کاربران در آنها فعال است از حساب کاربری نیز برخوردار هستند. شما میتوانید از تکه کد نمایش تعداد نظرات کاربر در وردپرس، در صفحه ی پیشخوان (داشبورد "Dashboard") اکانت کاربری استفاده کنید.

صفحه اول > تکه کد های وردپرس > تکه کد نمایش تعداد نظرات کاربر در وردپرس

پیشگفتار پست نمایش تعداد نظرات کاربر وردپرس

از بارزترین شاخص های قدرت و عملکرد سایت ها، نمایش اطلاعات پردازش شده می باشد که توسط کاربران جمع آوری شده است. این اطلاعات هر چقدر به سمت عملکرد کاربران نزدیکتر باشد بهتر است. امروزه سایت ها و برنامه های بزرگ جهان، علاوه بر رصد کاربران خود، رفتار آنها را به خودشان نمایش می دهند.

از شاخص های اطلاعاتی کاربران میتوان به موارد زیادی اشاره کرد. اما یکی از مهمترین آنها در وب سایت های وردپرسی، نمایش تعداد نظراتی است که کاربر وارد شده آنها را در سایت شما وارد کرده است.

کنار این کد می توانید از پست “تکه کد نمایش تعداد کل نظرات کاربران سایت وردپرس” نیز استفاده کنید تا عملکرد خوبی را از سایت خود به نمایش بگذارید.

بهترین محل نمایش تعداد نظرات کاربر در وردپرس

بهترین محل برای نمایش نظرات کاربر در وردپرس، صفحه ی پیشخوان یا همان داشبورد کاربری می باشد که زیر مجموعه برگه های اکانت کاربری سایت می باشد. به هر حال شما می توانید در قسمت های معمول زیر که برای این مورد به کار گرفته می شود استفاده کنید:

  • هدر سایت
  • فوتر سایت
  • ساید بار ها
  • پیشخوان یا حساب کاربری
  • و…

روش استفاده از تکه کد نمایش تعداد کل نظرات کاربران سایت

برای استفاده از تکه کد نمایش تعداد کل نظرات کاربران سایت نیاز به اضافه کردن این کد ها به انتهای فایل Function.php می باشد. در صورت نیاز به آموزش برای استفاده از این کد می توانید از پست ویرایش و اضافه کردن تکه کد های وردپرسی کمک بگیرید.

کد نمایش تعداد نظرات کاربر در وردپرس

کد زیر به صورت کاملا بهینه و خلاصه شده نوشته شده است. برای استفاده از این کد نیاز است آن را به انتهای فایل Function.php واقع در فایل های قالب سایت اضافه کنید. لازم به ذکر است این کد هیچ اطلاعاتی را به سایت شما اضافه نمیکند.

این کدها تنها با دریافت اطلاعات از جداول بانک اطلاعاتی سایت شما، تعداد نظرات کاربر وارد شده به سایت را استخراج و در قالب یک عدد برای شما نمایش می دهد.


					
				

برای استفاده از این تکه کد بعد از اضافه کردن آن به سایت خود، نیاز است که شورت کد زیر را به هر محلی که نیاز دارید اضافه کنید:


					
				

این کد ها برای هر نوع سایتی از جمله فروشگاهی، خبری، وبلاگ دهی و… کاربرد دارد. همچنین کد نمایش تعداد نظرات کاربر در هر نوع روش طراحی مانند استفاده از افزونه های صفحه ساز وردپرس یا استفاده از قالب های پیشرفته نیز کاربرد دارد.

تکه شورت کد نمایش تعداد نظرات یک کاربر در سایت وردپرس

نکته : این کد تنها زمانی نمایش داده می شود که کاربر به داخل سایت وارد شده باشد (لاگین کرده باشد). البته ماهیت این کار نیز همین مورد است. زیرا کاربری که در سایت وارد نشده باشد به عنوان کاربر غیر عضو شناخته می شود.

سوال های احتمالی شما درباره تکه کد نمایش تعداد نظرات کاربران وردپرس

امروزه در سایت ها و برنامه های بزرگ جهان، شاخص های رفتاری کاربر برای خود وی به نمایش گذاشته می شود. یک از این شاخص ها نظرات کاربر می باشد.

بله. تمام مراحل اضافه کردن تکه کد نمایش تعداد نظرات کاربر وردپرس به صورت مرحله ای آموزش داده شده است.

خیر. کد نمایش تعداد بازدید های کاربر تنها داده های بانک اطلاعاتی مربوط به نظرات کاربر وارد شده را استخراج می کند و هیچ تغییری در سایت ایجاد نمی کند.

برای این کار کد های بخش بالا را باید به داخل فانکشن سایت خود اضافه کنید. با اضافه کردن این کد ها شما میتوانید از شورت کد آن در هرجای سایت وردپرسی استفاده کنید.

✍️ حق کپی، مجوزها و لینک های معتبر تکه کد نمایش تعداد نظرات کاربر در وردپرس

تکه کد نمایش تعداد نظرات کاربر در وردپرس اورجینال زیر مجموعه لایسنس های گنو از نوع GPL [ ورژن های 2 و بالاتر ] می باشد. فروش به غیر در این نوع لایسنس ها خلاف قوانین کپی رایت جهانی و مخفی سازی یا رمزگذاری کدهای داخل فایل ها ممنوع می باشد.

↩️ قبل از دانلود تکه کد نمایش تعداد نظرات کاربر در وردپرس

تمام فایل های ارئه شده در پلاگین یاب همچون تکه کد نمایش تعداد نظرات کاربر در وردپرس نسخه های پرمیوم، کامل و با لایسنس نامحدود می باشند. در صورت مشاهده پیام لایسنس آن را نادیده بگیرید. امکانات افزونه باز می باشد و لایسنس صرفا برای متصل شدن به سرور سازنده می باشد که غیر فعال شده است.

تا پایان زمان دانلود در همین صفحه بمانید و تا جای ممکن از ابزار های پروکسی استفاده نکنید.(به دلیل حملات Ddos که برخی اوقات روی سایت انجام می شود، ممکن است دسترسی از خارج ایران با محدودیت مواجه شود.)

📌 دانلود نسخه فعلی تکه کد نمایش تعداد نظرات کاربر در وردپرس

❓ سوالات متداول درباره تکه کد نمایش تعداد نظرات کاربر در وردپرس

افزونه تکه کد نمایش تعداد نظرات کاربر در وردپرس، رایگان برای همه، رایگان برای همیشه؟

بله. شما دانلود رایگان تکه کد نمایش تعداد نظرات کاربر در وردپرس را برای همیشه در پلاگین یاب در دسترس خواهید داشت.

افزونه تکه کد نمایش تعداد نظرات کاربر در وردپرس، راستچین و فارسی است؟

تمام فایل های پلاگین یاب با سایت راستچین شما، سازگاری کامل را دارند. تقریبا تمام فایل های سایت مانند تکه کد نمایش تعداد نظرات کاربر در وردپرس فارسی سازی شده است.

با دانلود تکه کد نمایش تعداد نظرات کاربر در وردپرس، امنیت سایت شما به خطر می افتد؟

خیر. شما حتما برای دانلود از هر سایتی در ایران و جهان، چه پولی چه رایگان >>> فقط کافی متن صفحه شفاف سازی رو مطالعه کنید. بعد از دانلود رایگان تکه کد نمایش تعداد نظرات کاربر در وردپرس تکنیک های گفته شده در این صفحه را روی فایل های ما نیز بررسی کنید.

هزینه و نحوه ی دانلود تکه کد نمایش تعداد نظرات کاربر در وردپرس به چه صورت است؟

برای دریافت هیچ فایلی در پلاگین یاب نیازی به صرف هزینه نیست.
تمام فایل های سایت مانند تکه کد نمایش تعداد نظرات کاربر در وردپرس به صورت آسان و با لینک مستقیم در دسترس می باشند. فرایند دانلود رایگان بدون نیاز به ثبت نام است و نیازی به مراجعه به صفحه های تو در تو نیست.

موارد مشابه با تکه کد نمایش تعداد نظرات کاربر در وردپرس

غیر فعال کردن فونت آوسام از المنتور

1401/1/30

تکه کد نمایش تعداد کل نظرات کاربران سایت وردپرس

1400/12/18

ویرایش و اضافه کردن تکه کد های وردپرسی

1400/12/18

تکه کد جلوگیری از ورود کاربران به پیشخوان وردپرس

1401/2/1