تکه کد نمایش تعداد نظرات کاربر در وردپرس

خلاصه صفحه:
سایت هایی که عضوگیری کاربران در آنها فعال است از حساب کاربری نیز برخوردار هستند. شما میتوانید از تکه کد نمایش تعداد نظرات کاربر در وردپرس، در صفحه ی پیشخوان (داشبورد "Dashboard") اکانت کاربری استفاده کنید.
تکه کد شورت نمایش نظرات یک کاربر در حساب کاربری

پیشگفتار پست نمایش تعداد نظرات کاربر وردپرس

از بارزترین شاخص های قدرت و عملکرد سایت ها، نمایش اطلاعات پردازش شده می باشد که توسط کاربران جمع آوری شده است. این اطلاعات هر چقدر به سمت عملکرد کاربران نزدیکتر باشد بهتر است. امروزه سایت ها و برنامه های بزرگ جهان، علاوه بر رصد کاربران خود، رفتار آنها را به خودشان نمایش می دهند.

از شاخص های اطلاعاتی کاربران میتوان به موارد زیادی اشاره کرد. اما یکی از مهمترین آنها در وب سایت های وردپرسی، نمایش تعداد نظراتی است که کاربر وارد شده آنها را در سایت شما وارد کرده است.

کنار این کد می توانید از پست “تکه کد نمایش تعداد کل نظرات کاربران سایت وردپرس” نیز استفاده کنید تا عملکرد خوبی را از سایت خود به نمایش بگذارید.

بهترین محل نمایش تعداد نظرات کاربر در وردپرس

بهترین محل برای نمایش نظرات کاربر در وردپرس، صفحه ی پیشخوان یا همان داشبورد کاربری می باشد که زیر مجموعه برگه های اکانت کاربری سایت می باشد. به هر حال شما می توانید در قسمت های معمول زیر که برای این مورد به کار گرفته می شود استفاده کنید:

  • هدر سایت
  • فوتر سایت
  • ساید بار ها
  • پیشخوان یا حساب کاربری
  • و…

روش استفاده از تکه کد نمایش تعداد کل نظرات کاربران سایت

برای استفاده از تکه کد نمایش تعداد کل نظرات کاربران سایت نیاز به اضافه کردن این کد ها به انتهای فایل Function.php می باشد. در صورت نیاز به آموزش برای استفاده از این کد می توانید از پست ویرایش و اضافه کردن تکه کد های وردپرسی کمک بگیرید.

کد نمایش تعداد نظرات کاربر در وردپرس

کد زیر به صورت کاملا بهینه و خلاصه شده نوشته شده است. برای استفاده از این کد نیاز است آن را به انتهای فایل Function.php واقع در فایل های قالب سایت اضافه کنید. لازم به ذکر است این کد هیچ اطلاعاتی را به سایت شما اضافه نمیکند.

این کدها تنها با دریافت اطلاعات از جداول بانک اطلاعاتی سایت شما، تعداد نظرات کاربر وارد شده به سایت را استخراج و در قالب یک عدد برای شما نمایش می دهد.

				
					function py_user_comments() {
		if( is_user_logged_in() ){
			global $wpdb;
			$user_id = get_current_user_id();
			$counts_comment = $wpdb->get_var('SELECT COUNT(*) FROM ' . $wpdb->comments. ' WHERE user_id = "' . $user_id . '"');
			echo $counts_comment ;	}
			}
add_shortcode( 'py_user_comment_count', function(){
		py_user_comments();});

				
			

برای استفاده از این تکه کد بعد از اضافه کردن آن به سایت خود، نیاز است که شورت کد زیر را به هر محلی که نیاز دارید اضافه کنید:

				
					[py_user_comment_count]
				
			

این کد ها برای هر نوع سایتی از جمله فروشگاهی، خبری، وبلاگ دهی و… کاربرد دارد. همچنین کد نمایش تعداد نظرات کاربر در هر نوع روش طراحی مانند استفاده از افزونه های صفحه ساز وردپرس یا استفاده از قالب های پیشرفته نیز کاربرد دارد.

تکه شورت کد نمایش تعداد نظرات یک کاربر در سایت وردپرس

نکته : این کد تنها زمانی نمایش داده می شود که کاربر به داخل سایت وارد شده باشد (لاگین کرده باشد). البته ماهیت این کار نیز همین مورد است. زیرا کاربری که در سایت وارد نشده باشد به عنوان کاربر غیر عضو شناخته می شود.

سوال های احتمالی شما درباره تکه کد نمایش تعداد نظرات کاربران وردپرس

امروزه در سایت ها و برنامه های بزرگ جهان، شاخص های رفتاری کاربر برای خود وی به نمایش گذاشته می شود. یک از این شاخص ها نظرات کاربر می باشد.

بله. تمام مراحل اضافه کردن تکه کد نمایش تعداد نظرات کاربر وردپرس به صورت مرحله ای آموزش داده شده است.

خیر. کد نمایش تعداد بازدید های کاربر تنها داده های بانک اطلاعاتی مربوط به نظرات کاربر وارد شده را استخراج می کند و هیچ تغییری در سایت ایجاد نمی کند.

برای این کار کد های بخش بالا را باید به داخل فانکشن سایت خود اضافه کنید. با اضافه کردن این کد ها شما میتوانید از شورت کد آن در هرجای سایت وردپرسی استفاده کنید.

با صرف کمی زمان ما را یاری کنید.
درباره پلاگین یاب