لوگوی سایت پلاگین یاب

تکه کد نمایش تعداد کل نظرات کاربران سایت وردپرس

در یک نگاه:
در برخی از سایت ها قسمتی وجود دارد که کل نظرات سایت را نمایش میدهد. به جای افزونه های وردپرسی میتوانید از تکه کد نمایش تعداد کل نظرات سایت وردپرس که بسیار سبک می باشد استفاده کنید.

صفحه اول > تکه کد های وردپرس > تکه کد نمایش تعداد کل نظرات کاربران سایت وردپرس

آنچه در پست تکه کد نمایش تعداد کل نظرات سایت وردپرس آورده شده است برای عدم استفاده از افزونه های مشابه برای این کار می باشد. این کد ها به مراتب کم حجم تر، سبکتر و برای استفاده‌ی آسانتر از سایر اسکریپت ها و افزونه ها می باشد.

گرچه استفاده از کد های این چنینی بسیار جذاب می باشد، اما دقت کنید که اگر وب سایت شما تازه تاسیس است و تعداد نظرات زیاد نیست، استفاده از مواردی مانند نمایش تعداد کل نظرات سایت ممکن است باعث عدم اعتماد کاربر به سایت شما گردد.

نکته: تمام کد های این صفحه دارای ماهیت استخراجی می باشند. به عبارتی هیچ یک از فایل های سایت شما ویرایش نمی گردد و نگرانی‌ای از بابت خراب شدن سایت وجود ندارد.

برای استفاده از کد نمایش تعداد نظرات سایت وردپرسی بهتر است تا بالا رفتن تعداد کل نظرات سایت صبر کنید.

بهترین محل نمایش تعداد کل نظرات سایت

این که از کد نمایش تعداد کل نظرات کاربران در کدام یک از قسمت های سایت استفاده کنید کاملا به سیاست سایت شما بستگی دارد. محل نمایش این مورد در سایت های مختلف متفاوت است.

با این حال معمولا سایت های مختلف برای نمایش تعداد نظرات کاربران از بخش های زیر استفاده می کنند:

  • صفحه نظرات کاربران
  • صفحه های پرسش و پاسخ (FAQ)
  • صفحه های آمار سایت
  • فوتر سایت
  • سایدبار ها
  • و …

روش استفاده از تکه کد نمایش تعداد کل نظرات کاربران سایت

برای استفاده از تکه کد نمایش تعداد کل نظرات کاربران سایت نیاز به اضافه کردن این کد ها به انتهای فایل Function.php می باشد. در صورت نیاز به آموزش برای استفاده از این کد می توانید از پست ویرایش و اضافه کردن تکه کد های وردپرسی کمک بگیرید.

کد نمایش تعداد کل نظرات کاربران سایت

شما برای اینکه بتوانید تعداد کل نظرات کاربران سایت را در وردپرس نمایش دهید میتوانید از کد های زیر استفاده کنید. این کد ها به انتهای فایل فانکشن قالب اضافه می شوند.

کدهای پایین تمام نظرات کاربران عضو و میهمان را که بدون بررسی اینکه در چه وضعیتی هستند برای شما استخراج و در قالب عددی نمایش می دهد.

				
					function site_total_comment_count() {
$num_comm = get_comment_count();
$num_comm = $num_comm['total_comments'];
echo $num_comm  ;}
add_shortcode('total_comment_count', 'site_total_comment_count');
				
			

با اضافه کردن کد های بالا به سایت خود، تمام نظرات سایت شما شمارش میگردد. این کدها تحت یک شورت کد در هر کجای وب سایت شما قابل نمایش است. بسته به جایی که می خواهید تعداد کل نظرات سایت را نمایش دهید می توانید از شورت کد زیر استفاده کنید:

				
					[total_comment_count]
				
			

کد نمایش تعداد کل نظرات تایید شده کاربران وردپرس

ممکن است که بخواهید برای نمایش تعداد نظرات کاربران در وردپرس نظرات در انتظار تایید و سایر نظراتی که قابل نمایش نیستند را فیلتر کنید. کدهای پایین تمام نظرات تایید شده کاربران عضو و میهمان را که با بررسی وضعیت آنها برای شما استخراج و در قالب عددی نمایش می دهد.

				
					function site_approved_comment_count() {
$num_comm = get_comment_count();
$num_comm = $num_comm['approved'];
echo $num_comm  ;}
add_shortcode('approved_comment_count', 'site_approved_comment_count');
				
			

با اضافه کردن کد های بالا به سایت خود، نظرات تایید شده و نمایش داده شده‌ی سایت برای شما فیلتر و تعداد آنها مشخص میگردد. بسته به جایی که می خواهید تعداد کل نظرات تایید شده سایت را نمایش دهید می توانید از شورت کد زیر استفاده کنید:

				
					[approved_comment_count]
				
			

کد نمایش تعداد کل نظرات تایید شده کاربران وردپرس

برای به نمایش در آوردن تعداد نظرات کاربران که در صف انتظار برای تایید هستند، میتوانید از کد های زیر استفاده کنید. کد های پایین با استخراج تعداد کل نظرات کاربران از وردپرس و کسر تعداد نظرات نمایش داده شده از آن، نظرات در انتظار تایید را محاسبه می کند.

				
					function site_waiting_comment_count() {
$num_comm = get_comment_count();
$total_comments = $num_comm['total_comments'];
$approved_comments = $num_comm['approved'];
echo $total_comments - $approved_comments  ;}
add_shortcode('waiting_comment_count', 'site_waiting_comment_count');
				
			

با اضافه کردن کد های بالا به سایت خود، نظرات در حال انتظار برای تایید مدیران سایت برای شما محاسبه و تعداد آنها مشخص میگردد. بسته به جایی که می خواهید تعداد کل نظرات در انتظار تایید سایت را نمایش دهید می توانید از شورت کد زیر استفاده کنید:

				
					[waiting_comment_count]
				
			

کد نمایش تعداد کل نظرات اسپم وارد شده در وردپرس

یکی دیگر از کد های وردپرسی که ممکن است کمتر از آن استفاده شود، نمایش تعداد کل نظرات اسپم وارد شده در وردپرس است. نمایش نظرات اسپم سایت معمولا کار مرسومی نمی باشد. با این حال به شما توصیه میکنیم اگر قصد استفاده از این کد را دارید، در صفحه قوانین سایت خود از آن استفاده کنید.

				
					function site_spam_comment_count() {
$num_comm = get_comment_count();
$num_comm = $num_comm['spam'];
echo $num_comm  ;}
add_shortcode('spam_comment_count', 'site_spam_comment_count');
				
			

با اضافه کردن کد های بالا به سایت خود، نظرات اسپم سایت برای شما محاسبه و تعداد آنها مشخص میگردد. بسته به جایی که می خواهید تعداد کل نظرات اسپم سایت را نمایش دهید می توانید از شورت کد زیر استفاده کنید:

				
					[spam_comment_count]
				
			

نکات تکمیلی برای نمایش نظرات کاربران سایت وردپرسی

کد های نوشته شده در بالا برای تمام انواع سایت های وردپرسی از جمله فروشگاهی، خبری، شخصی و… کاربرد دارد. همچنین این کدها از توابع هسته اصلی وردپرس برای استخراج تعداد نظرات کاربران استفاده میکند. پس به هیچ عنوان به قالب خاصی ارتباط ندارد و در همه سایت ها می توان از آنها استفاده کرد.

برای نمایش معنا دار این کدها میتوانید از یک نوشته قبل یا بعد از شورت کد ها استفاده کنید. به مثال زیر دقت کنید :

تعداد کل نظرات سایت برابر است با : 1370 نظر

همچنین برای اضافه کردن نوشته به این شورت کد در افزونه صفحه ساز المنتور پرو می توانید از روش زیر استفاده کنید:

ابتدا یک ویجت سربرگ به داخل صفحه اضافه کنید و بعد از آن در قسمت برچسب های متا، از زیرمجموعه سایت شورت کد را انتخاب کنید.

نکته : استفاده از ویجت شورت کد المنتور (ShortCode) برای اضافه کردن متن به کد ها توصیه نمی شود. برای انجام این کار با ویجت شورت کد باید به کد های HTML تسلط داشته باشید و شخصی سازی های زیادی در المنتور انجام دهید که باعث اضافه شدن کدهای بیشتری به صفحه می شود و اینکار زیاد بهینه نمی باشد.

استفاده از شورت کد ها در المنتور وردپرس

سپس از قسمت تنظیمات (علامت آچار) شورت کد مورد نظر را وارد کنید.  شورت کد را بدون اضافه کردن کلمه یا فاصله وارد کنید:

شورت کد تعداد نظرات کاربران وردپرس

در مرحله انتهایی از قسمت پیشرفته می توانید قبل و بعد از تعداد نظرات کاربر نوشته های خود را وارد کنید.

شورت کد تعداد نظرات کاربران المنتور وردپرس

سوال های احتمالی شما درباره تکه کد نمایش تعداد نظرات وردپرس

نمایش تعداد نظرات یک سایت از جهات مختلف مانند بیان تعداد بازدید های سایت، مشارکت بازدیدکنندگان و… کاربرد دارد

بله. تمام مراحل اضافه کردن تکه کد نمایش تعداد نظرات وردپرس به صورت مجزا در این صفحه شرح داده شده است. شما با کد هایی مانند نمایش تعداد کل نظرات | نمایش تعداد کل نظرات در انتظار تایید مدیران و نمایش تعداد کل نظرات اسپم سایت آشنا می شوید و می توانید آنها را در سایت خود به کار بگیرید.

خیر. تمام کاری که این کدها انجام میدهند استخراج اطلاعات از بانک اطلاعاتی سایت می باشد و هیچ چیزی به داخل فایل های سایت اضافه نمی کنند. تمام کدها از توابع اصلی هسته وردپرس استفاده میکنند و بسیار بهینه و سبک هستند.

بسته به نیاز خود که چه نوع نظراتی را میخواهید نمایش دهید (کل نظرات | نظرات در انتظار تایید مدیران | نظرات اسپم) هر کدام را انتخاب و طبق آموزش گفته شده در سایت به کار بگیرید.

↩️ قبل از دانلود تکه کد نمایش تعداد کل نظرات کاربران سایت وردپرس

تمام فایل های ارئه شده در پلاگین یاب همچون تکه کد نمایش تعداد کل نظرات کاربران سایت وردپرس نسخه های پرمیوم، کامل و با لایسنس نامحدود می باشند. در صورت مشاهده پیام لایسنس آن را نادیده بگیرید. امکانات افزونه باز می باشد و لایسنس صرفا برای متصل شدن به سرور سازنده می باشد که غیر فعال شده است.

تا پایان زمان دانلود در همین صفحه بمانید و تا جای ممکن از ابزار های پروکسی استفاده نکنید.(به دلیل حملات Ddos که برخی اوقات روی سایت انجام می شود، ممکن است دسترسی از خارج ایران و افغانستان با محدودیت مواجه شود.)

آموزش کسب درآمداز طریق طراحی سایت

کانال یوتیوب آموزش های پلاگین یاب. برای مشاهده پلی لیست دوره های فوق حرفه ای انواع آموزش طراحی سایت اینجا کلیک کنید. تمام دوره ها به صورت حرفه ای تدوین گردیده و کاملا رایگان منتشر شده است.

📒 اطلاعات کلی تکه کد نمایش تعداد کل نظرات کاربران سایت وردپرس

لیست اطلاعات مورد نیاز برای نصب و استفاده:

نسخه فعلی: میانگین دانلود: مخفی نوع فایل: ZIP
راستچین شده ترجمه پلاگین یاب حدودا MB
آپدیت: 1400/12/18 قیمت جهانی: $ قیمت: رایگان

📇 فایل و صفحه های مرتبط با تکه کد نمایش تعداد کل نظرات کاربران سایت وردپرس

فاقد فایل یا لینک های مرتبط دیگر!

✍️ منابع، حق کپی و مجوزهای تکه کد نمایش تعداد کل نظرات کاربران سایت وردپرس

تکه کد نمایش تعداد کل نظرات کاربران سایت وردپرس اورجینال زیر مجموعه لایسنس های گنو از نوع GPL [ ورژن های 2 و بالاتر ] می باشد. فروش به غیر در این نوع لایسنس ها خلاف قوانین کپی رایت جهانی و مخفی سازی یا رمزگذاری کدهای داخل فایل ها (مانند ioncube - سورس گاردین و...) کاملا ممنوع و مغایر با امنیت اطلاعات کاربران می باشد. لینک های سازندگان:

❗ راهنمای استفاده از تکه کد نمایش تعداد کل نظرات کاربران سایت وردپرس

فاقد راهنما می باشد

📜 تغییرات مهم تکه کد نمایش تعداد کل نظرات کاربران سایت وردپرس [ChangeLog]

این قسمت فقط شامل تغییرات مهم فایل ها می باشد و شامل همه چنج لاگ های اعلامی سازندگان نمی باشد.
تاکنون تغییرات مهمی برای این فایل وارد نشده است.

🕵 جامعه و گزارش ها

تا اطلاع ثانویه از گروه پلاگین یاب در شبکه اجتماعی تلگرام برای پرسش و پاسخ استفاده کنید:
گروه پرسش و پاسخ

همچنین برای ارتباط مستقیم از ایمیل pluginyab«@»gmail«.»com استفاده کنید. لطفا عنوان ایمیل را گزارش بنویسید و حتما از ارسال ایمیل های غیر مرتبط خودداری کنید. به زودی لینک انجمن سایت و ابزاری برای ارسال گزارش در این قسمت قرار خواهد گرفت.

🎬 لیست آموزش های مرتبط با این فایل

این قسمت شامل آموزش های مفید برای بازدیدکنندگان و اعضای محترم پلاگین یاب می باشد. برای استفاده از لینک های یوتیوب باید از ابزار های دور زدن تحریم استفاده کنید. این دوره ها تماما پولی (پرمیوم) هستند که برای بالا بردن سطح دانش طراحان فارسی زبان و امکان استفاده برای افرادی که شاید توان خریداری دوره ها از سایت آموزشی آموزی را ندارند به صورت رایگان در اختیار شما قرار گرفته اند. دقت کنید که پلی لیست ها دارای مجموعه ویدئوها هستند. در صورتی که توان خرید دارید لطفا به جای مشاهده رایگان آنها را از منبع اصلی (سایت آموزی) خریداری کنید. امیدواریم این آموزش ها برای شما مفید باشند.

🎬 لیست آموزش های مفید دیگر مجموعه پلاگین یاب:مشاهده دوره فوق حرفه ای و کامل وردپرسمشاهده دوره فوق حرفه ای و کامل ووکامرسدوره ساخت سایت در کامپیوتر با زمپدوره ساخت سایت در کامپیوتر با لاراگوننحوه ترجمه افزونه و قالب وردپرسیمشاهده تمام دوره ها

تنها شبکه های اصلی ما

مهم: متاسفانه گزارش هایی مبنی فعالیت های برخی از افراد در شبکه های اجتماعی با نام پلاگین یاب به دست ما رسیده است. در پایین تنها شبکه های اجتماعی ما لیست شده است. دقت کنید که هیچ گونه فعالیت مالی در این شبکه ها وجود ندارد. کانال یوتیوب و پیج اینستاگرام به تازگی فعالیتشون رو شروع کردن. لطفا بعد از ورود فالو و سابسکرایب کنید.

کانال آموزشی یوتیوب برای مشاهده آموزش های غنی برای طراحان و توسعه دهندگان (مخصوص بازار کار) اینجا کلیک کنید.

کانال تخصصی آپارات برای مشاهده آموزش های غنی، مخصوص بازار کار (آرشیو شده) اینجا کلیک کنید.

پیج اینستاگرام برای مشاهده پست های تعاملی با شما عزیزان اینجا کلیک کنید.

گروه پرسش تلگرام تمام اخبار و اطلاعیه های مخصوص بروزرسانی ها در این کانال منتشر می شود.

❓ سوالات متداول درباره تکه کد نمایش تعداد کل نظرات کاربران سایت وردپرس

افزونه تکه کد نمایش تعداد کل نظرات کاربران سایت وردپرس، رایگان برای همه، رایگان برای همیشه؟

بله. شما دانلود رایگان تکه کد نمایش تعداد کل نظرات کاربران سایت وردپرس را برای همیشه در پلاگین یاب در دسترس خواهید داشت.

افزونه تکه کد نمایش تعداد کل نظرات کاربران سایت وردپرس، راستچین و فارسی است؟

تمام فایل های پلاگین یاب با سایت راستچین شما، سازگاری کامل را دارند. تقریبا تمام فایل های سایت مانند تکه کد نمایش تعداد کل نظرات کاربران سایت وردپرس فارسی سازی شده است.

با دانلود تکه کد نمایش تعداد کل نظرات کاربران سایت وردپرس، امنیت سایت شما به خطر می افتد؟

خیر. شما حتما برای دانلود از هر سایتی در ایران و جهان، چه پولی چه رایگان >>> فقط کافی متن صفحه شفاف سازی رو مطالعه کنید. بعد از دانلود رایگان تکه کد نمایش تعداد کل نظرات کاربران سایت وردپرس تکنیک های گفته شده در این صفحه را روی فایل های ما نیز بررسی کنید.

هزینه و نحوه ی دانلود تکه کد نمایش تعداد کل نظرات کاربران سایت وردپرس به چه صورت است؟

برای دریافت هیچ فایلی در پلاگین یاب نیازی به صرف هزینه نیست.
تمام فایل های سایت مانند تکه کد نمایش تعداد کل نظرات کاربران سایت وردپرس به صورت آسان و با لینک مستقیم در دسترس می باشند. فرایند دانلود رایگان بدون نیاز به ثبت نام است و نیازی به مراجعه به صفحه های تو در تو نیست.

موارد مشابه با تکه کد نمایش تعداد کل نظرات کاربران سایت وردپرس

کد حذف و غیر فعال کردن نوار مدیریت بالای صفحه وردپرس
1401/2/1
تکه کد نمایش تعداد بازدید های نوشته ها و محصولات وردپرس
1401/2/4
ویرایش و اضافه کردن تکه کد های وردپرسی
1400/12/18
تکه کد جلوگیری از ورود کاربران به پیشخوان وردپرس
1401/2/1