لوگوی سایت پلاگین یاب

کد حذف و غیر فعال کردن نوار مدیریت بالای صفحه وردپرس

در یک نگاه:
در این آموزش شما با کد حذف و غیر فعال کردن نوار مدیریت بالای صفحه وردپرس [کاربران عادی + مدیران] آشنا می شوید. حذف نوار سیاه بالای سایت های دارای کاربر وردپرس بسیار ضروری می باشد.

صفحه اول > تکه کد های وردپرس > کد حذف و غیر فعال کردن نوار مدیریت بالای صفحه وردپرس

پشگفتار تکه کد حذف و غیر فعال کردن نوار مدیریت بالای صفحه وردپرس

نوار مدیریتی وردپرس چیست؟ بخش مشکی رنگ بالای سایت های وردپرسی که دسترسی سریع به قسمت های مختلف سایت را امکان پذیر میکند را Admin Bar یا نوار مدیریت وردپرس میگویند.

یکی از مهمترین مواردی که طراحان سایت های وردپرسی به آن نیاز دارند حذف و غیر فعال کردن نوار مدیریت بالای صفحه وردپرس در هنگام مشاهده سایت می باشد. یکی از راه های انجام این کار نصب افزونه های وردپرسی می باشد. اما نصب افزونه ها، برای این موارد کوچک در آینده باعث کندی وب سایت شما خواهد شد.

علت نیاز به تکه کد حذف و غیر فعال کردن نوار مدیریت بالای صفحه وردپرس این است که هیچ مدیر سایتی دلش نمی خواهد هیچ کاربری به داخل پیشخوان سایت وارد شود. گر چه با تعریف نقش های کاربری مختلف می توان از ورود کاربران به داخل قسمت های حساس سایت جلوگیری کرد، اما با این حال باز هم وجود این نوار در وضعیت مشاهده سایت صورت خوشی ندارد.

تکه کدهایی که برای نوار سیاه رنگ بالایی سایت های وردپرسی استفاده می شود کاملا امن است و برای سایت شما هیچ مشکلی به وجود نمی آورد. در اصل این کد ها هیچ اطلاعاتی را به سایت شما وارد نمیکند و اساس این تکه کد جلوگیری از نمایش نوار بالای سایت می باشد.

کد حذف و غیر فعال کردن نوار مدیریت بالای صفحه وردپرس

روش استفاده از تکه کد حذف و غیر فعال کردن نوار مدیریت بالای صفحه وردپرس

برای استفاده از تکه کد حذف و غیر فعال کردن نوار مدیریت بالای صفحه وردپرس نیاز به اضافه کردن این کد ها به داخل فایل Function.php می باشد. در صورت نیاز به آموزش برای استفاده از این کد می توانید از پست ویرایش و اضافه کردن تکه کد های وردپرسی کمک بگیرید.

آموزش تکه کد حذف و غیر فعال کردن نوار مدیریت بالای صفحه وردپرس فقط برای کاربران

برای حذف نوار بالایی سایت های وردپرسی از دید کاربران غیر مدیر، نیاز است که کد های زیر را به انتهای فایل Function.php وردپرس اضافه کنید. با اضافه کردن این تکه کد مدیران وردپرس، کماکان میتوانند از این نوار مدیریتی در بالای صفحه های سایت استفاده کنند:

				
					add_action('after_setup_theme', 'py_remove_admin_bar');
function py_remove_admin_bar() {
if (!current_user_can('administrator') && !is_admin()) {
  show_admin_bar(false);
}}
				
			

آموزش تکه کد حذف و غیر فعال کردن نوار مدیریت بالای صفحه وردپرس برای همه

در برخی از سایت ها، طراحان وب قصد دارند تا موقع بررسی سایت خود، از مشاهده نوار مدیریتی سایت وردپرسی صرف نظر کنند. برای این کار نیاز است تا به جای استفاده از کد های بالا از کد زیر استفاده کنید. استفاده همزمان از کد های بالا در کنار این کد کار اشتباهی است. در صورتی که این کد را اضافه کنید دیگر نیازی به کد های بالا نمیباشد:

				
					add_filter( 'show_admin_bar', '__return_false' );
				
			

سوال های احتمالی شما درباره تکه

مشاهده نوار مدیریتی سایت برای کاربران وارد شده به سایت برای بیشتر مدیران سایت صورت خوشی ندارد.

بله. تمام مراحل اضافه کردن تکه کد حذف و غیر فعال کردن نوار مدیریت بالای صفحه وردپرس در این صفحه شرح داده شده است.

خیر. این تکه کد ها فقط برای غیر فعال کردن نوار مدیریتی بالای سایت هستند و با هیچ کدام از فایل های دیگر سایت کاری ندارند. تابع های استفاده شده در این کد ها از هسته وردپرس کمک میگیرند.

✍️ حق کپی، مجوزها و لینک های معتبر کد حذف و غیر فعال کردن نوار مدیریت بالای صفحه وردپرس

کد حذف و غیر فعال کردن نوار مدیریت بالای صفحه وردپرس اورجینال زیر مجموعه لایسنس های گنو از نوع GPL [ ورژن های 2 و بالاتر ] می باشد. فروش به غیر در این نوع لایسنس ها خلاف قوانین کپی رایت جهانی و مخفی سازی یا رمزگذاری کدهای داخل فایل ها ممنوع می باشد.

↩️ قبل از دانلود کد حذف و غیر فعال کردن نوار مدیریت بالای صفحه وردپرس

تمام فایل های ارئه شده در پلاگین یاب همچون کد حذف و غیر فعال کردن نوار مدیریت بالای صفحه وردپرس نسخه های پرمیوم، کامل و با لایسنس نامحدود می باشند. در صورت مشاهده پیام لایسنس آن را نادیده بگیرید. امکانات افزونه باز می باشد و لایسنس صرفا برای متصل شدن به سرور سازنده می باشد که غیر فعال شده است.

تا پایان زمان دانلود در همین صفحه بمانید و تا جای ممکن از ابزار های پروکسی استفاده نکنید.(به دلیل حملات Ddos که برخی اوقات روی سایت انجام می شود، ممکن است دسترسی از خارج ایران با محدودیت مواجه شود.)

📌 دانلود نسخه فعلی کد حذف و غیر فعال کردن نوار مدیریت بالای صفحه وردپرس

❓ سوالات متداول درباره کد حذف و غیر فعال کردن نوار مدیریت بالای صفحه وردپرس

افزونه کد حذف و غیر فعال کردن نوار مدیریت بالای صفحه وردپرس، رایگان برای همه، رایگان برای همیشه؟

بله. شما دانلود رایگان کد حذف و غیر فعال کردن نوار مدیریت بالای صفحه وردپرس را برای همیشه در پلاگین یاب در دسترس خواهید داشت.

افزونه کد حذف و غیر فعال کردن نوار مدیریت بالای صفحه وردپرس، راستچین و فارسی است؟

تمام فایل های پلاگین یاب با سایت راستچین شما، سازگاری کامل را دارند. تقریبا تمام فایل های سایت مانند کد حذف و غیر فعال کردن نوار مدیریت بالای صفحه وردپرس فارسی سازی شده است.

با دانلود کد حذف و غیر فعال کردن نوار مدیریت بالای صفحه وردپرس، امنیت سایت شما به خطر می افتد؟

خیر. شما حتما برای دانلود از هر سایتی در ایران و جهان، چه پولی چه رایگان >>> فقط کافی متن صفحه شفاف سازی رو مطالعه کنید. بعد از دانلود رایگان کد حذف و غیر فعال کردن نوار مدیریت بالای صفحه وردپرس تکنیک های گفته شده در این صفحه را روی فایل های ما نیز بررسی کنید.

هزینه و نحوه ی دانلود کد حذف و غیر فعال کردن نوار مدیریت بالای صفحه وردپرس به چه صورت است؟

برای دریافت هیچ فایلی در پلاگین یاب نیازی به صرف هزینه نیست.
تمام فایل های سایت مانند کد حذف و غیر فعال کردن نوار مدیریت بالای صفحه وردپرس به صورت آسان و با لینک مستقیم در دسترس می باشند. فرایند دانلود رایگان بدون نیاز به ثبت نام است و نیازی به مراجعه به صفحه های تو در تو نیست.

موارد مشابه با کد حذف و غیر فعال کردن نوار مدیریت بالای صفحه وردپرس

تکه کد نمایش تعداد بازدید های نوشته ها و محصولات وردپرس

1401/2/4

ویرایش و اضافه کردن تکه کد های وردپرسی

1400/12/18

تکه کد نمایش تعداد نظرات کاربر در وردپرس

1401/1/11

تکه کد جلوگیری از ورود کاربران به پیشخوان وردپرس

1401/2/1