لوگوی سایت پلاگین یاب

تکه کد جلوگیری از ورود کاربران به پیشخوان وردپرس

در یک نگاه:
برای استفاده از تکه کد جلوگیری از ورود کاربران به پیشخوان وردپرس wp-admin از این آموزش استفاده کنید. با این تکه کد وردپرس دسترسی به wp-admin فقط برای مدیران سایت فراهم میشود.

صفحه اول > تکه کد های وردپرس > تکه کد جلوگیری از ورود کاربران به پیشخوان وردپرس

در برخی از وب سایت ها ممکن است که برای کاربران داشبورد مخصوصی طراحی شده باشد. این مورد بیشتر در وب سایت های فروشگاهی و ارائه دهنده خدمات دیده می شود. همچنین در برخی از وب سایت ها برای جلوگیری از دیده شدن وردپرس به عنوان هسته سایت داشبورد های مخصوصی برای کاربران ساخته شده است.

در این پست آموزشی بیشتر از یک نمونه تکه کد جلوگیری از ورود کاربران به پیشخوان وردپرس wp-admin آورده شده است. استفاده همزمان از آنها به هیچ عنوان توصیه نمیشود. شما برای انجام این کار تنها از یک نمونه به دلخواه استفاده کنید.

روش استفاده از تکه کد جلوگیری از ورود کاربران به پیشخوان وردپرس “wp-admin”

برای استفاده از تکه کد جلوگیری از ورود کاربران به پیشخوان وردپرس wp-admin نیاز به اضافه کردن این کد ها به داخل فایل Function.php می باشد. در صورت نیاز به آموزش برای استفاده از این کد می توانید از پست ویرایش و اضافه کردن تکه کد های وردپرسی کمک بگیرید.

آموزش تکه کد جلوگیری از ورود کاربران به داشبورد وردپرس “wp-admin”

برای جلوگیری از ورود کاربران به داخل داشبورد کاربری وردپرس می توانید از کد زیر استفاده کنید. این کد را به انتهای فایل Function.php قالب وردپرسی خود اضافه کنید. روش کارکرد این تکه کد این است که با بررسی نوع نقش کاربر بعد از لاگین به سایت در صورتی که مدیر سایت نباشد وی را به صفحه ی اول سایت ریدایرکت میکند.

				
					function py_admin_block() {
	if ( is_admin() && ! current_user_can( 'administrator' ) && ! ( defined( 'DOING_AJAX' ) && DOING_AJAX ) ) {
		wp_safe_redirect( home_url() );
		exit;
	}}
add_action( 'admin_init', 'py_admin_block' );
				
			

یک نمونه دیگر از تکه کد جلوگیری از ورود کاربران به داشبورد وردپرس “wp-admin”

در اینجا یک نمونه دیگر از تکه کد جلوگیری از ورود کاربران به پیشخوان وردپرس wp-admin استفاده شده است. روش کار این تکه کد وردپرسی نیز مانند نمونه قبلی می باشد.

				
					 function py_admin_block() {
 if (is_user_logged_in())
 {
 $user_info = get_userdata($userid);
 $user_role = implode(',' , $user_info->roles);
 if($user_role != 'administrator'){
 wp_redirect(home_url());
 exit;
 }}}
 add_action ( 'init' , 'py_admin_block');
				
			

شخصی سازی کد های جلوگیری از ورود کاربران به داشبورد وردپرس

ممکن است برای شما سوالاتی برای شخصی سازی تکه کد جلوگیری از ورود کاربران به پیشخوان وردپرس wp-admin به وجود بیاید. برای تغییر کد های وردپرس نیاز به دانش برنامه نویسی با زبان php می باشد. با این حال در صورت رعایت موارد زیر میتوانید تا حدودی این کد ها را شخصی سازی کنید:

تغییر مسیر کاربر غیر مدیر بعد از ورود به پیشخوان :

در تکه کد های وردپرسی بالا پس از ورود کاربر “Login” به سایت، در صورتی که نقش کاربری وی به صورت مدیریت نباشد، به صورت خودکار به صفحه اول سایت منتقل می شود.

ممکن است که شما بخواهید کاربر غیر مدیر را به صفحه پیشخوان ساخته شده توسط خودتان یا هر صفحه دیگری منتقل کنید. برای این کار می توانید از مقدار دهی به کد home_url که در تکه کد های بالا مشاهده می کنید استفاده کنید. این کد آدرس اصلی سایت شما را برمیگرداند.

برای تغییر مسیر کاربر به هر صفحه ای از روش زیر استفاده کنید:

home_url(‘/your-page’)

نتیجه تغییر کد بالا کاربر را به مسیر زیر می فرستد. در این مثال فرض بر این است که این کد در سایت پلاگین یاب استفاده شده است:

https://pluginyab.ir/your-page

شما از این روش می توانید کاربران غیر مدیر خود را بعد از ورود به سایت، به صفحه های داشبورد خود، بلاگ ها، فروشگاه و یا هر صفحه ی دیگری منتقل کنید.

امکان دسترسی به پیشخوان وردپرس برای یک نقش کاربری دیگر:

نکته : احتمال دشوار بودن این روش برای نمونه کد اول برای شما وجود دارد. برای همین از ویرایش این موارد در کد دوم استفاده کنید.

ممکن است برای شما سوال پیش آمده باشد که چگونه می توان از این کد برای یک نقش کاربری دیگر مانند فروشندها و یا نویسنده ها نیز استفاده کرد. به این صورت که علاوه بر مدیریت سایت مثلا فروشنده ها نیز امکان دسترسی به داشبورد وردپرس را داشته باشند.

برای انجام این کار نیاز به دانستن عنوان اصلی هر نوع نقش کاربری در وردپرس می باشد. مهمترین نقش های کاربری که می توان به آنها دسترسی پیشخوان وردپرس را داد در پایین لیست شده است:

  • administrator
  • editor
  • author
  • contributor
  • subscriber
  • customer

این عناوین می توانند در کد های بالا در کنار یکدیگر استفاده شوند تا دسترسی آنها به داشبورد وردپرس محیا شود. برای استفاده از این روش می توانید از نمونه کد زیر استفاده کنید. شما باید این خط کد را جایگزین خط 6 کنید.

دقت کنید که عبارات بالا را به درستی و با حروف کوچک وارد کنید. همچنین تغییرات خود را در خط زیر وارد کنید:

if($user_role != ‘administrator’ || $user_role != ‘author’){

همانطور که در کد بالا مشاهده میکنید 2 نقش کاربری مدیر و نویسنده اجازه دسترسی به داشبورد وردپرس را دارند. سایر نقش های کاربری پس از ورود به صفحه های مربوطه منتقل می گردند.

سوال های احتمالی شما درباره تکه کد های جلوگیری دسترسی به wp-admin

این کار برای دلایل زیادی همچون داشتن داشبورد اختصاصی، عدم مشاهده پیشخوان و… صورت میگردد

به دلیل سنگین بودن بیشتر افزونه های وردپرس می توان از این تکه کد وردپرسی کاربردی استفاده کرد.

ما به صورت کامل شخصی سازی هایی را آموزش داده ایم تا شما بتوانید بدون داشتن دانش برنامه سازی از آنها استفاده کنید.

خیر. در صورتی که مراحل را به صورت کامل طی کنید هیچ اتفاقی برای سایت شما رخ نمیدهد.

↩️ قبل از دانلود تکه کد جلوگیری از ورود کاربران به پیشخوان وردپرس

تمام فایل های ارئه شده در پلاگین یاب همچون تکه کد جلوگیری از ورود کاربران به پیشخوان وردپرس نسخه های پرمیوم، کامل و با لایسنس نامحدود می باشند. در صورت مشاهده پیام لایسنس آن را نادیده بگیرید. امکانات افزونه باز می باشد و لایسنس صرفا برای متصل شدن به سرور سازنده می باشد که غیر فعال شده است.

تا پایان زمان دانلود در همین صفحه بمانید و تا جای ممکن از ابزار های پروکسی استفاده نکنید.(به دلیل حملات Ddos که برخی اوقات روی سایت انجام می شود، ممکن است دسترسی از خارج ایران و افغانستان با محدودیت مواجه شود.)

آموزش کسب درآمداز طریق طراحی سایت

کانال یوتیوب آموزش های پلاگین یاب. برای مشاهده پلی لیست دوره های فوق حرفه ای انواع آموزش طراحی سایت اینجا کلیک کنید. تمام دوره ها به صورت حرفه ای تدوین گردیده و کاملا رایگان منتشر شده است.

📒 اطلاعات کلی تکه کد جلوگیری از ورود کاربران به پیشخوان وردپرس

لیست اطلاعات مورد نیاز برای نصب و استفاده:

نسخه فعلی: میانگین دانلود: مخفی نوع فایل: ZIP
راستچین شده ترجمه پلاگین یاب حدودا MB
آپدیت: 1401/2/1 قیمت جهانی: $ قیمت: رایگان

📇 فایل و صفحه های مرتبط با تکه کد جلوگیری از ورود کاربران به پیشخوان وردپرس

فاقد فایل یا لینک های مرتبط دیگر!

✍️ منابع، حق کپی و مجوزهای تکه کد جلوگیری از ورود کاربران به پیشخوان وردپرس

تکه کد جلوگیری از ورود کاربران به پیشخوان وردپرس اورجینال زیر مجموعه لایسنس های گنو از نوع GPL [ ورژن های 2 و بالاتر ] می باشد. فروش به غیر در این نوع لایسنس ها خلاف قوانین کپی رایت جهانی و مخفی سازی یا رمزگذاری کدهای داخل فایل ها (مانند ioncube - سورس گاردین و...) کاملا ممنوع و مغایر با امنیت اطلاعات کاربران می باشد. لینک های سازندگان:

❗ راهنمای استفاده از تکه کد جلوگیری از ورود کاربران به پیشخوان وردپرس

فاقد راهنما می باشد

📜 تغییرات مهم تکه کد جلوگیری از ورود کاربران به پیشخوان وردپرس [ChangeLog]

این قسمت فقط شامل تغییرات مهم فایل ها می باشد و شامل همه چنج لاگ های اعلامی سازندگان نمی باشد.
تاکنون تغییرات مهمی برای این فایل وارد نشده است.

🕵 جامعه و گزارش ها

تا اطلاع ثانویه از گروه پلاگین یاب در شبکه اجتماعی تلگرام برای پرسش و پاسخ استفاده کنید:
گروه پرسش و پاسخ

همچنین برای ارتباط مستقیم از ایمیل pluginyab«@»gmail«.»com استفاده کنید. لطفا عنوان ایمیل را گزارش بنویسید و حتما از ارسال ایمیل های غیر مرتبط خودداری کنید. به زودی لینک انجمن سایت و ابزاری برای ارسال گزارش در این قسمت قرار خواهد گرفت.

🎬 لیست آموزش های مرتبط با این فایل

این قسمت شامل آموزش های مفید برای بازدیدکنندگان و اعضای محترم پلاگین یاب می باشد. برای استفاده از لینک های یوتیوب باید از ابزار های دور زدن تحریم استفاده کنید. این دوره ها تماما پولی (پرمیوم) هستند که برای بالا بردن سطح دانش طراحان فارسی زبان و امکان استفاده برای افرادی که شاید توان خریداری دوره ها از سایت آموزشی آموزی را ندارند به صورت رایگان در اختیار شما قرار گرفته اند. دقت کنید که پلی لیست ها دارای مجموعه ویدئوها هستند. در صورتی که توان خرید دارید لطفا به جای مشاهده رایگان آنها را از منبع اصلی (سایت آموزی) خریداری کنید. امیدواریم این آموزش ها برای شما مفید باشند.

🎬 لیست آموزش های مفید دیگر مجموعه پلاگین یاب:مشاهده دوره فوق حرفه ای و کامل وردپرسمشاهده دوره فوق حرفه ای و کامل ووکامرسدوره ساخت سایت در کامپیوتر با زمپدوره ساخت سایت در کامپیوتر با لاراگوننحوه ترجمه افزونه و قالب وردپرسیمشاهده تمام دوره ها

تنها شبکه های اصلی ما

مهم: متاسفانه گزارش هایی مبنی فعالیت های برخی از افراد در شبکه های اجتماعی با نام پلاگین یاب به دست ما رسیده است. در پایین تنها شبکه های اجتماعی ما لیست شده است. دقت کنید که هیچ گونه فعالیت مالی در این شبکه ها وجود ندارد. کانال یوتیوب و پیج اینستاگرام به تازگی فعالیتشون رو شروع کردن. لطفا بعد از ورود فالو و سابسکرایب کنید.

کانال آموزشی یوتیوب برای مشاهده آموزش های غنی برای طراحان و توسعه دهندگان (مخصوص بازار کار) اینجا کلیک کنید.

کانال تخصصی آپارات برای مشاهده آموزش های غنی، مخصوص بازار کار (آرشیو شده) اینجا کلیک کنید.

پیج اینستاگرام برای مشاهده پست های تعاملی با شما عزیزان اینجا کلیک کنید.

گروه پرسش تلگرام تمام اخبار و اطلاعیه های مخصوص بروزرسانی ها در این کانال منتشر می شود.

❓ سوالات متداول درباره تکه کد جلوگیری از ورود کاربران به پیشخوان وردپرس

افزونه تکه کد جلوگیری از ورود کاربران به پیشخوان وردپرس، رایگان برای همه، رایگان برای همیشه؟

بله. شما دانلود رایگان تکه کد جلوگیری از ورود کاربران به پیشخوان وردپرس را برای همیشه در پلاگین یاب در دسترس خواهید داشت.

افزونه تکه کد جلوگیری از ورود کاربران به پیشخوان وردپرس، راستچین و فارسی است؟

تمام فایل های پلاگین یاب با سایت راستچین شما، سازگاری کامل را دارند. تقریبا تمام فایل های سایت مانند تکه کد جلوگیری از ورود کاربران به پیشخوان وردپرس فارسی سازی شده است.

با دانلود تکه کد جلوگیری از ورود کاربران به پیشخوان وردپرس، امنیت سایت شما به خطر می افتد؟

خیر. شما حتما برای دانلود از هر سایتی در ایران و جهان، چه پولی چه رایگان >>> فقط کافی متن صفحه شفاف سازی رو مطالعه کنید. بعد از دانلود رایگان تکه کد جلوگیری از ورود کاربران به پیشخوان وردپرس تکنیک های گفته شده در این صفحه را روی فایل های ما نیز بررسی کنید.

هزینه و نحوه ی دانلود تکه کد جلوگیری از ورود کاربران به پیشخوان وردپرس به چه صورت است؟

برای دریافت هیچ فایلی در پلاگین یاب نیازی به صرف هزینه نیست.
تمام فایل های سایت مانند تکه کد جلوگیری از ورود کاربران به پیشخوان وردپرس به صورت آسان و با لینک مستقیم در دسترس می باشند. فرایند دانلود رایگان بدون نیاز به ثبت نام است و نیازی به مراجعه به صفحه های تو در تو نیست.

موارد مشابه با تکه کد جلوگیری از ورود کاربران به پیشخوان وردپرس

غیر فعال کردن فونت آوسام از المنتور
1401/1/30
کد حذف و غیر فعال کردن نوار مدیریت بالای صفحه وردپرس
1401/2/1
ویرایش و اضافه کردن تکه کد های وردپرسی
1400/12/18
تکه کد نمایش تعداد کل نظرات کاربران سایت وردپرس
1400/12/18