لوگوی سایت پلاگین یاب

دونیت و حمایت

با درود و عرض ادب به تمام دوستداران پلاگین یاب

در ابتدا از شما برای مشاهده این صفحه تشکر می کنیم. بیشتر استفاده کنندگان از پلاگین یاب طراحان وب هستند و از دشواری های نگهداری و مدیریت سایت های پربازدید آگاه می باشند. پلاگین یاب از ابتدای سال 1400 تاکنون با هزینه های شخصی نگهداری شده است. در این راه زمان و هزینه های زیادی صرف شده است که این امر تنها به جهت دسترسی شما عزیزان به فایل های متن باز صورت گرفته است.

برای پلاگین یاب از یک سرور مجازی بسیار پر قدرت برای سایت اصلی و سه هاست دانلود پر سرعت استفاده شده است. همچنین قالب و تمام افزونه های مورد نیاز سایت به صورت اختصاصی کد نویسی شده اند. تمام این منابع برای بالا بردن کیفیت و سرعت دسترسی شما عزیزان به فایل های مورد نیاز فراهم گردیده.

از آنجایی که درخواست افزونه و قالب از سمت دوستان بالا می باشد، در نظر داریم برای بالا بردن تعداد فایل های سایت، اقدام به ترجمه سازی افزونه و قالب های جدید و بیشتر وردپرسی کنیم. این امر قرار است به افرادی مجرب سپرده شود که مستلزم هزینه هایی مجزا برای سایت می باشد.

هزینه هایی که برای نگهداری پلاگین یاب صرف می شود بسیار بالا است. به همین خاطر از شما عزیزان درخواست داریم تا از لینک پرداخت زیر به صورت کاملا اختیاری استفاده کنید و هر مبلغی که در توان شما هست پرداخت کنید تا در جهت بهبود خدمات سایت صرف گردد:

حمایت با پرداخت اختیاری
لطفا در صورت استفاده از لینک بالا و حمایت مالی، نام، شماره تماس و توضیحی هرچند کوتاه یادداشت کنید.
به زودی لیست افزونه ها و قالب های اضافه شده در همین صفحه منتشر خواهد شد.