لوگوی سایت پلاگین یاب

افزونه وردفنس سکوریتی

دانلود رایگان افزونه وردفنس سکوریتی وردپرس فارسی و بروز wordfence security

در یک نگاه:
متاسفانه امروزه شاهد سوء استفاده افرادی با نام هکر از دنیای اینترنت هستیم. شما با دانلود رایگان افزونه وردفنس سکوریتی پرو، تا حد زیادی سایت خود را در برابر این افراد محافظت میکنید.

تیم پلاگین امنیتی Wordfence Security Pro جزو قوی ترین افراد در زمینه ضد هک هستند.

صفحه اول > افزونه امنیتی > افزونه وردفنس سکوریتی

در صورت استفاده از این پلاگین، یک بار مطالعه اطلاعات افزونه Wordfence Security Pro به کاربران و بازدیدکنندگان توصیه میشود.

امنیت در فضای مجازی امری بسیار مهم می باشد. شما باید در کنار طراحی قدرتمند به موارد امنیتی سایت خود نیز اهمیت دهید. رعایت هر چه بیشتر این موارد شما را در برابر حملات هکر محافظت می کند.

البته شما به هیچ عنوان نمیتوانید امنیت را با هیچ اسکریپت و افزونه ای به صورت صد در صد تامین کنید. اما باید کار را برای تمام هکر ها نیز به مراتب دشوار تر کنید. رها کردن موارد امنیتی سایت کار بسیار اشتباهی است.

دیدگاه پلاگین یاب: افزونه Wordfence Security Pro به عنوان یک افزونه امنیتی وردپرس که امروزه در سایت های زیادی نصب است شناخته می شود. شما میتوانید با دانلود رایگان افزونه وردفنس سکوریتی پرو امنیت سایت خود را بالا ببرید.

نکته : بیشتر موارد اشاره شده در افزونه های امنیتی وردپرس توسط سرورهای شرکت هاستینگ نیز انجام میگردد. چرا که هک شدن یک سایت در هاست اشتراکی ممکن است به سرور آن شرکت نیز صدمه وارد کند. با این حال برخی از راه های تامین امنیت تنها توسط طراح سایت صورت میگیرد.

نکته : هیچ گاه نمیتوان امنیت یک سایت را از هیچ راهی به صورت صد در صد تامین کرد. سایت های با ارزش بالا بیشترین هدف هکرها هستند.

دانلود رایگان افزونه وردفنس سکوریتی فارسی

کشور سازنده : امریکا

زمان انتشار : آوریل 2012

تعداد دفعات بارگذاری (دانلود) :200 میلیون بار

تعداد نصب های فعال: 4 میلیون وب سایت

امتیاز  : 4.9 از حدود 3,500 رای

تعداد افزودنی ها (Addon) : ندارد

 • پلن A : برای 1 سایت و برای 1 سال آپدیت : 99 دلار

سایت فروش افزونه وردفنس سکوریتی برای خریدهای بعدی از 10 تا 25 درصد تخفیف ارائه می دهد

پلن ها و مبالغ بالا صرفا جهت اطلاع می باشد و نسخه موجود در سایت پلاگین یاب از نوع پرو می باشد که محدودیت تعداد نصب آن برداشته شده است و به رایگان منتشر گردیده.

دانلود رایگان افزونه وردفنس سکوریتی اورجینال

نحوه جلوگیری از هک شدن با دانلود رایگان افزونه وردفنس سکوریتی وردپرس

معمولا راه های زیادی برای ورود یا دزدی اطلاعات از سایت های اینترنتی وجود دارد. بیشتر این راه ها توسط شرکت های هاستینگ و با برنامه ها و سخت افزاری آنها بسته شده است. با  این حال برخی از موارد است که از دسترس این شرکت ها خارج است.

مواردی از جمله لاگین کاربران به سایت، کدگذاری اطلاعات، رمزنگاری بانک اطلاعاتی، اسکریپت های مخرب و بسیاری دیگر از این قبیل مورد ها وجود دارد که از دست شرکت های ارائه دهنده فضای اینترنتی خارج است.

دلیل این امر نوع و هدف وب سایت های مختلف می باشد. به عنوان مثال سایت پلاگین یاب دسترسی به فایل های خود را آزاد گذاشته است اما برخی از وب سایت ها به دلیل فروشگاهی بودن آنها نباید این دسترسی را آزاد بگذارند.

کار اصلی افزونه امنیتی وردفنس سکوریتی پرو وردپرس

مهمترین هدف بعد از دانلود رایگان افزونه وردفنس سکوریتی پرو، جلوگیری از نفوذ و سوء استفاده از منابع سایت می باشد. این کار با موارد زیادی از امکاناتی که این افزونه در اختیار شما قرار میدهد صورت میگیرد. شما با دانلود رایگان افزونه وردفنس سکوریتی پرو وردپرس در مقابل سایت خود یک سپر امنیتی قرار می دهید.

این سپر امنیتی به صورت لایه به لایه و بسته به نیاز های شما کار میکند. در صورت نیاز به هر ویژگی می توانید آنرا فعال کنید. به عنوان مثال اگر سایت شما دارای ویژگی عضوگیری نیست میتوانید صفحه لاگین سایت را از دید همه مخفی نگه دارید.

دانلود رایگان افزونه وردفنس سکوریتی لایسنس اورجینال

مهمترین ویژگی های افزونه وردفنس سکوریتی پرو

دانلود رایگان افزونه وردفنس سکوریتی پرو، دسته بندی های امنیتی زیادی رای به سایت شما اضافه می کند.  ویژگی های مهم افزونه وردفنس سکوریتی پرو در دسته بندی های زیر قرار میگیرد:

 • فایروال وردفنس سکوریتی (دیوار آتش | Firewall) : هر عملکردی در سیستم های کامپیوتر همچون سرور ها دارای یک پورت خاص است. مثلا ایمیل ها (پروتکل POP3) از پورت 110 استفاده میکند. وظیفه اصلی فایروال ها مسدود سازی پورت ها برای کاربران غیر مجاز است.
 • اسکنر فایل وردفنس سکوریتی پرو(File Scanner) : این خاصیت به ندریت در افزونه های دیگر دیده شده است. وظیفه ی این عملکرد ها برای برسی فایل ها (مخرب نبودن فایل ها، افزونه ها و…) تنظیم شده است.
 • مسدود کننده (Blocker) : هرگونه مسدود سازی کاربران توسط نام، کشور مبدا و… در این ویژگی قرار میگیرد.
 • آنالیزگر ترافیک (Traffic Analyzer) : افزونه های امنیتی دارای لیستی از آدرس های اینترنتی هستند که به سرعت نیز در حال بروزرسانی می باشند. با برسی این آدرس ها، هکر ها و بد افزار های مختلف شناسایی میشود.
 • احراز هویت (Authentication) : برسی احراز هویت نیز یکی دیگر از دسته بندی های این افزونه برای رعایت امنیت وردپرس است. برسی رباط نبودن، احراز هویت های دو مرحله ای و… در این دسته بندی قرار میگیرد.

نکته: دسته بندی های امنیتی فراتر از موارد اشاره شده در بالا است. اما به دلیل پیچیده بودن بحث در این باره از اشاره به آنها خوداری میکنیم.

نکته: در متن بالا سعی شده است که تمام موارد به صورت مفهومی توضیح داده شود که به همین علت توضیحات به شدت کوتاه و ناقص شده هستند. در ادامه بحث این امکانات را بیشتر توضیح میدهیم. البته ممکن است که از حوصله شما خارج شود. در صورت نیاز به بخش بعدی مراجعه کنید.

دانلود رایگان افزونه وردفنس سکوریتی Wordfence security لایسنس اورجینال

 • دارای بانک اطلاعاتی قوی از کد های مخرب
 • دارنده یکی از بهترین و قوی ترین دیوار های آتش در بین افزونه های امنیتی
 • جلوگیری از انواع حملات به بانک اطلاعاتی
 • امکان تغییر مسیر صفحه ی ورود پیش فرض
 • امکان ایجاد احراز هویت 2 مرحله ای
 • امکان تنظیم فایر وال به صورت دلخواه
 • امکان اسکن کلی از تمام سایت (باعث کندی موقت سایت می شود)
 • گزارش گیری از تمام رخ داد های مهم امنیتی سایت
 • امکان مسدود سازی آدرس های اینترنتی خاص
 • ارسال گزارش در صورت رخ داد مهم به ایمیل مدیران سایت
 • جلوگیری از حملات Brute Force
 • اضافه کردن کد های امنیتی برای حفاظت از فایل htaccess.
 • امکان جلوگیری از دسترسی رباط ها (در صورت تنظیم اشتباه ممکن است تداخل ایجاد کند)
 • امکان شخصی سازی تنظیمات سایت
 • ویژگی تنظیم اسکن های مختلف سایت
 • بالا بردن امنیت فایل تنظیمات سایت وردپرس (Wp-Config.php)
 • امکان مسدود سازی کشور های خاص
 • جلوگیری از حملاتی مانند استفاده از فایل XLMRPC
 • برسی و زیر نظر گرفتن آنلاین ترافیک سایت
 • امکان تنظیم چند ایمیل برای مقاصد مختلف
 • اجبار کاربران به ورود رمز پیچیده
 • قابلیت شخصی سازی و تنظیم فایروال افزونه
 • امکان جلوگیری حملات DDOS به سمت سایت
 • دارای ابزار ویروس یاب اختصاصی
 • امکان زیر نظر گرفتن DNS های سایت
 • و…

افزونه حرفه ای امنیتی وردپرس Wordfence security pro

روش های جلوگیری هک با دانلود رایگان افزونه وردفنس سکوریتی وردپرس

از ویژگی های اشاره شده بعد از دانلود رایگان افزونه وردفنس سکوریتی که در قسمت بالا به آن اشاره شده است، ممکن است برخی از عناوین برای شما مبهم باشد. در زیر به صورت خلاصه و مفهومی برخی از عناوین توضیح داده شده است :

حمله بروت فورس “Brute Force” : یک نوع نفوذ به سیستم های کامپیوتری و اینترنتی که تقریبا به سادگی دفع میگردد. در این نوع حمله که به “حملات بی رحم” معروف شده است، رمز توسط برنامه ساخته و برسی میگردد. در پایین یک نمونه حمله بروت فورس به رمز کارت های بانکی آورده شده است:

برنامه از اعداد 0000 شروع به تولید رمز میکند و تا عدد 9999 پیش میرود. رمز کارت بانکی شما در بین این اعداد است. به همین سادگی سیستم های دارای ضعف امنیتی هک میگردد. البته این روش منسوخ شده است.

حملات تزریق کد : در این گونه حملات هکر اقدام به وارد کردن کدهایی مانند دستورات HTML و SQL از طریق راه هایی که برای همه آزاد است میکند. بیشتر موارد حمله تزریق کد از راه آدرس بار سایت یا فرم های ارسال اطلاعات انجام میگیرد.

حمله DDos : مشغول کردن پهنای باند مصرفی سرور یا هاست به هدف خارج کردن سایت از دسترس کاربران. مثلا هکر ارسال هایی با حجم 10 گیگ در بازه زمانی 1 دقیقه به سمت سرور شما ارسال میکند و عملا سایت شما دیگر قادر به پاسخگویی نیست.

حمله XMLRPC [مهم] : این نوع حمله توسط اجرای دستورات از راه دور و توسط فایلی با نام XMLPRC می باشد که مختص سیستم مدیریت محتوای وردپرس است.ترکیب این قابلیت و حمله Brute Force را حمله XMLPRC مینامند.

اگر شما یا کاربران شما رمز عبور ضعیفی استفاده کنند و شما نیز این قابلیت را مدیریت نکنید (توسط غیر فعال سازی یا مسدودسازی مدیریت شده توسط امنیتی افزونه وردفنس سکوریتی) هک شدن سایت شما قطعی می باشد.

دانلود رایگان افزونه حرفه ای امنیتی وردپرس Wordfence security pro

برخی از معایب افزونه وردفنس

 • باعث کندی سایت می شوند (مربوط به تمام افزونه های امنیتی با امکانات زیاد)
 • امکان تداخل با اسکریپت های سرور یا هاستینگ
 • امکان رد کردن (Reject) ip های اشتراکی
 • عدم توانایی کامل در شناخت تغییرات افزونه ها (بر خلاف گفته سازندگان)

دانلود رایگان افزونه حرفه ای امنیتی وردپرس Wordfence security pro لایسنس اورجینال

↩️ قبل از دانلود افزونه وردفنس سکوریتی

تمام فایل های ارئه شده در پلاگین یاب همچون افزونه وردفنس سکوریتی نسخه های پرمیوم، کامل و با لایسنس نامحدود می باشند. در صورت مشاهده پیام لایسنس آن را نادیده بگیرید. امکانات افزونه باز می باشد و لایسنس صرفا برای متصل شدن به سرور سازنده می باشد که غیر فعال شده است.

تا پایان زمان دانلود در همین صفحه بمانید و تا جای ممکن از ابزار های پروکسی استفاده نکنید.(به دلیل حملات Ddos که برخی اوقات روی سایت انجام می شود، ممکن است دسترسی از خارج ایران و افغانستان با محدودیت مواجه شود.)

آموزش کسب درآمداز طریق طراحی سایت

کانال یوتیوب آموزش های پلاگین یاب. برای مشاهده پلی لیست دوره های فوق حرفه ای انواع آموزش طراحی سایت اینجا کلیک کنید. تمام دوره ها به صورت حرفه ای تدوین گردیده و کاملا رایگان منتشر شده است.

📒 اطلاعات کلی افزونه وردفنس سکوریتی

لیست اطلاعات مورد نیاز برای نصب و استفاده:

نسخه فعلی: 7.11.6 میانگین دانلود: مخفی نوع فایل: ZIP
راستچین شده ترجمه پلاگین یاب حدودا 5MB
آپدیت: 1403/3/22 قیمت جهانی: 99 تا 1100$ قیمت: رایگان

📇 فایل و صفحه های مرتبط با افزونه وردفنس سکوریتی

فاقد فایل یا لینک های مرتبط دیگر!

✍️ منابع، حق کپی و مجوزهای افزونه وردفنس سکوریتی

افزونه وردفنس سکوریتی اورجینال زیر مجموعه لایسنس های گنو از نوع GPL [ ورژن های 2 و بالاتر ] می باشد. فروش به غیر در این نوع لایسنس ها خلاف قوانین کپی رایت جهانی و مخفی سازی یا رمزگذاری کدهای داخل فایل ها (مانند ioncube - سورس گاردین و...) کاملا ممنوع و مغایر با امنیت اطلاعات کاربران می باشد. لینک های سازندگان:

نسخه لایت افزونه وردفنس سکوریتینسخه پرو افزونه وردفنس سکوریتی

❗ راهنمای استفاده از افزونه وردفنس سکوریتی

راهنمای وارد کردن لایسنس در صورت مشاهده: اگر روی سایت شما افزونه وردفنس از قبل نصب است نیازی به وارد کردن لایسنس نمی باشد. در صورتی که برای اولین بار است که این افزونه را روی سایت نصب میکنید کافی است که یکبار از روی مخزن نسخه رایگان را نصب و یک لایسنس رایگان دریافت کنید. سپس نسخه پرو را نصب کنید. بعد از نصب نسخه نسخه پرو میتوانید نسخه رایگان را حذف کنید.

راهنمای رد کردن لایسنس نسخه های 7.10 به بعد: در صورتی که افزونه وردفنس را روی سایت خود نصب کردید و مشاهده کردید که روی سایت فعال نشده است، افزونه فعال ساز را از طریق قسمت افزونه ها روی سایت خود نصب و فعال کنید. لینک دانلود این افزونه زیر لینک دانلود اصلی می باشد. منبع دانلود فعال ساز افزونه وردفنس گیت هاب می باشد.

📜 تغییرات مهم افزونه وردفنس سکوریتی [ChangeLog]

این قسمت فقط شامل تغییرات مهم فایل ها می باشد و شامل همه چنج لاگ های اعلامی سازندگان نمی باشد.

تغییرات نسخه 7.10.7

رفع باگ: رفع سازگاری وردپرس 6.4 در استایل صفحه ورود.

تغییرات نسخه 7.10.6

رفع باگ: مشکلی در نصب های چند سایتی برطرف شد، زمانی که جداول wp_options دارای کدگذاری/ترکیب های مختلف بودند.

برای مشاهده تغییرات و مستندات سازنده اصلی از لینک زیر استفاده کنید:

متن تغییرات سازنده افزونه وردفنس سکوریتی

🕵 جامعه و گزارش ها

تا اطلاع ثانویه از گروه پلاگین یاب در شبکه اجتماعی تلگرام برای پرسش و پاسخ استفاده کنید:
گروه پرسش و پاسخ

همچنین برای ارتباط مستقیم از ایمیل pluginyab«@»gmail«.»com استفاده کنید. لطفا عنوان ایمیل را گزارش بنویسید و حتما از ارسال ایمیل های غیر مرتبط خودداری کنید. به زودی لینک انجمن سایت و ابزاری برای ارسال گزارش در این قسمت قرار خواهد گرفت.

🎬 لیست آموزش های مرتبط با این فایل

این قسمت شامل آموزش های مفید برای بازدیدکنندگان و اعضای محترم پلاگین یاب می باشد. برای استفاده از لینک های یوتیوب باید از ابزار های دور زدن تحریم استفاده کنید. این دوره ها تماما پولی (پرمیوم) هستند که برای بالا بردن سطح دانش طراحان فارسی زبان و امکان استفاده برای افرادی که شاید توان خریداری دوره ها از سایت آموزشی آموزی را ندارند به صورت رایگان در اختیار شما قرار گرفته اند. دقت کنید که پلی لیست ها دارای مجموعه ویدئوها هستند. در صورتی که توان خرید دارید لطفا به جای مشاهده رایگان آنها را از منبع اصلی (سایت آموزی) خریداری کنید. امیدواریم این آموزش ها برای شما مفید باشند.

پلی لیست آموزش های موردی امنیتآموزش کامل نصب و بروزرسانی افزونه در وردپرسینکته های مهم نصب افزونه و قالب🎬 لیست آموزش های مفید دیگر مجموعه پلاگین یاب:مشاهده دوره فوق حرفه ای و کامل وردپرسمشاهده دوره فوق حرفه ای و کامل ووکامرسدوره ساخت سایت در کامپیوتر با زمپدوره ساخت سایت در کامپیوتر با لاراگوننحوه ترجمه افزونه و قالب وردپرسیمشاهده تمام دوره ها

تنها شبکه های اصلی ما

مهم: متاسفانه گزارش هایی مبنی فعالیت های برخی از افراد در شبکه های اجتماعی با نام پلاگین یاب به دست ما رسیده است. در پایین تنها شبکه های اجتماعی ما لیست شده است. دقت کنید که هیچ گونه فعالیت مالی در این شبکه ها وجود ندارد. کانال یوتیوب و پیج اینستاگرام به تازگی فعالیتشون رو شروع کردن. لطفا بعد از ورود فالو و سابسکرایب کنید.

کانال آموزشی یوتیوب برای مشاهده آموزش های غنی برای طراحان و توسعه دهندگان (مخصوص بازار کار) اینجا کلیک کنید.

کانال تخصصی آپارات برای مشاهده آموزش های غنی، مخصوص بازار کار (آرشیو شده) اینجا کلیک کنید.

پیج اینستاگرام برای مشاهده پست های تعاملی با شما عزیزان اینجا کلیک کنید.

گروه پرسش تلگرام تمام اخبار و اطلاعیه های مخصوص بروزرسانی ها در این کانال منتشر می شود.

❓ سوالات متداول درباره افزونه وردفنس سکوریتی

افزونه افزونه وردفنس سکوریتی، رایگان برای همه، رایگان برای همیشه؟

بله. شما دانلود رایگان افزونه وردفنس سکوریتی را برای همیشه در پلاگین یاب در دسترس خواهید داشت.

افزونه افزونه وردفنس سکوریتی، راستچین و فارسی است؟

تمام فایل های پلاگین یاب با سایت راستچین شما، سازگاری کامل را دارند. تقریبا تمام فایل های سایت مانند افزونه وردفنس سکوریتی فارسی سازی شده است.

با دانلود افزونه وردفنس سکوریتی، امنیت سایت شما به خطر می افتد؟

خیر. شما حتما برای دانلود از هر سایتی در ایران و جهان، چه پولی چه رایگان >>> فقط کافی متن صفحه شفاف سازی رو مطالعه کنید. بعد از دانلود رایگان افزونه وردفنس سکوریتی تکنیک های گفته شده در این صفحه را روی فایل های ما نیز بررسی کنید.

هزینه و نحوه ی دانلود افزونه وردفنس سکوریتی به چه صورت است؟

برای دریافت هیچ فایلی در پلاگین یاب نیازی به صرف هزینه نیست.
تمام فایل های سایت مانند افزونه وردفنس سکوریتی به صورت آسان و با لینک مستقیم در دسترس می باشند. فرایند دانلود رایگان بدون نیاز به ثبت نام است و نیازی به مراجعه به صفحه های تو در تو نیست.

موارد مشابه با افزونه وردفنس سکوریتی

افزونه SsL واقعا ساده دانلود رایگان افزونه SsL واقعا ساده وردپرس فارسی و بروز Really Simple SSL
1403/4/18 8.2.4
افزونه Wp Hide Pro دانلود رایگان افزونه Wp Hide Pro وردپرس فارسی و بروز Wp Hide
1403/1/28 6.8.1
افزونه ویرایش سطح دسترسی دانلود رایگان افزونه ویرایش سطح دسترسی وردپرس فارسی و بروز user role editor
1403/1/8 4.66.2
افزونه کپچا پلاس دانلود رایگان افزونه کپچا پلاس وردپرس فارسی و بروز captcha plus
1402/11/10 5.1.5