لوگوی سایت پلاگین یاب

افزونه Wp Hide Pro

دانلود رایگان افزونه Wp Hide Pro وردپرس فارسی و بروز Wp Hide

در یک نگاه:
دانلود رایگان افزونه Wp Hide Pro این امکان را در اختیار شما قرار میدهد تا بتوانید برای مخفی سازی وردپرس اقدام کنید. افزونه مخفی ساز وردپرس پرو این امکان را در اختیار شما میگذارید تا تمام قسمت هاییی را که هکر میتواند از آن راه به نوع سیستم مدیریت محتوای شما دست پیدا کند را تغییر دهید.

پلاگین مخفی ساز وردپرس به صورت کامل هر نوع کد ارسالی به سمت کاربر را نیز به صورت سفارشی سازی انجام میدهد و با تمام افزونه ها و قالب های وردپرسی که به صورت استاندارد کدنویسی شده اند سازگاری دارد.

صفحه اول > افزونه امنیتی > افزونه Wp Hide Pro

بهبود امنیت با افزونه WP Hide & Security Enhancer Pro

یکی از مهمترین ویژگی هایی که برخی از کاربران و طراحان وردپرس به دنبال آن می باشند این است که چگونه می توان نوع سیستم مدیریت محتوای آنها که در اینجا وردپرس می باشد را از دید کاربران دیگر مخفی کرد. دانلود رایگان افزونه WP Hide Pro وردپرس این کار را برای شما انجام میدهد. این امر همچنین به امنیت وب سایت های اینترنتی نیز کمک شایانی میکند.

با دانلود رایگان افزونه WP Hide & Security Enhancer Pro بهترین روش ممکن برای مخفی سازی و پاک کردن کامل رد پاهای وردپرس در تمام کد های ارسالی به سمت کاربران و فایل های موجود در سرور می باشد. از این رو افزونه مخفی ساز وردپرس در دسته افزونه های امنیتی وردپرس قرار میگیرد.

یکی از اولین اقداماتی که هکر ها انجام می دهند کشف نوع کدگذاری های وب سایت ها و در صورت استفاده یک وب سایت از سیستم مدیریت محتوا، شناسایی آن است. در صورت پیدا کردن نوع سیستم مدیریت محتوای شما و برسی نسخه آن در صورتی که وردپرس شما به روز نباشد و  یا دارای باگی باشد که هکر آن را شناسایی کرده باشد، ممکن است که وب سایت شما در معرض هک شدن قرار بگرید.

 

کار افزونه WP Hide Pro این است که می تواند باعث بالا رفتن چشمگیر امنیت وب سایت وردپرسی شما شود. با دانلود رایگان افزونه مخفی ساز وردپرس دیگر اسکنر های اینترنتی ، ربات ها و سایر هکر ها نمی توانند اثری از وردپرس را در سایت شما پیدا کنند.

دانلود رایگان افزونه مخفی ساز وردپرس Wp Hide Pro اورجینال بروز رسانی

مخفی سازی وردپرس با افزونه Wp Hide Pro

با دانلود رایگان افزونه WP Hide & Security Enhancer Pro وردپرس امکان این که مدیران سایت های وردپرسی بتوانند هویت CMS یا همان سیستم مدیریت محتوای خود را کاملاً پنهان کنند وجود دارد. روش کار افزونه مخفی ساز وردپرس به این صورت است که ، تمام آثار و ردپاهای وردپرس مانند آدرس های url موجود در کد های وردپرس ،افزونه ها ، قالب ها ، فایل های اصلی در داخل هسته وردپرس ، آدرس لاگین و ورود به سیستم ، سرویس هایی مانند REST و XMLRPC و … را مخفی و پنهان می کند.

دانلود رایگان افزونه Wp Hide Pro باعث پنهان شدن کامل نوع سیستم مدیریت محتوای شما که وردپرس می باشد میشود. بعد از این سایت شما در برابر حملات خودکار توسط ربات ها و اسکریپت های اتوماتیک ، که سعی در شناسایی باگ ها و نقاط ضعف سایت شما را دارند شده و سایت شما کاملا غیر قابل دسترسی میکنند و نفوذ به آن بسیار سخت میگردد.

ویژگی های افزونه مخفی ساز وردپرس Wp Hide Pro

 • سازگاری با انواع ورژن های وردپرس
 • سازگاری با php نسخه های 5.5 به بالا
 • سازگاری کامل با سایت های راستچین
 • آدرس ورود و لاگین سفارشی
 • مسدود سازی آدرس ورود پیشفرض
 • مخفی کردن ساختار از طریق مسدود می کند ورود به پوشه های پیشفرض وردپرس
 • سفارشی سازی نام فایل wp-login.php
 • wp-login.php پیش فرض وردپرس را مسدود می کند
 • wp-signup.php پیش فرض وردپرس را مسدود می کند
 • مسدود سازی فایل API XML-RPC
 • ایجاد مسیر جدید برای XML-RPC
 • تغییر ادرس قالب ها در سایت
 • سفارشی سازی و تغییر نام پوشه wp-include
 • مسدود سازی مسیرهای پیش فرض wp-include
 • محتوای wp-include را قفل میکند
 • سفارشی سازی آدرس های URL افزونه ها
 • تغییر آدرس اینترنتی پلاگین ها
 • تغییر نام پوشه Uploads
 • مسدود سازی پوشه فعلی Uploads
 • حذف کردن نسخه فعلی وردپرس
 • سازگاری با وردپرس های شبکه
 • سازگاری با انواع هاست ها
 • تغییر درخواست های ایجکس “Ajax”
 • و…

دانلود رایگان افزونه مخفی ساز وردپرس Hide My Wp اورجینال بروز رسانی

موارد احتیاطی در هنگام نصب افزونه مخفی ساز وردپرس Wp Hide Pro

 • احتمال کندی بعد از دانلود رایگان افزونه WP Hide Pro وردپرس در وب سایت هایی که از هاست ضعیف استفاده میکنند
 • احتمال تداخل با قالب های غیر استاندارد : در صورتی که از قالب های ایرانی در وب سایت خود استفاده میکنید حتما از سازنده آن احتمال تداخل این افزونه را با قالب های آنها بپرسید.
 • احتمال از دسترس خارج شدن وب سایت با تنظیمات اشتباه طراح
 • به هیچ عنوان بروزرسانی اتوماتیک این افزونه را فعال نکنید و تنها از راه بروزرسانی دستی از داخل هاست خود اقدام به آپدیت افزونه کنید.

این افزونه به هیچ عنوان با قالب ها و افزونه هایی که به صورت استاندارد ساخته شده اند تداخلی ندارد اما ممکن است در صورتی که کاربران و طراحان این افزونه از قالب ها، کد ها، افزونه های غیر استاندارد استفاده کنند به درستی کار نکند یا اینکه سایت شما را خراب کند.

کانفیگ افزونه مخفی سازی وردپرس نیاز به آموزش هایی از قبل دارد. لطفا بدون دانش قبلی این افزونه را در سایت خود نصب و فعال نکنید.

بروز رسانی مداوم افزونه مخفی سازی وردپرس Wp Hide Pro از اهمیت بالایی برخوردار می باشد.

قبل از دانلود رایگان افزونه WP Hide Pro وردپرس از پلاگین یاب و نصب آن، حتما حتما از سایت خود نسخه پشتیبان تهیه کنید.

دانلود رایگان افزونه WP Hide Pro مخفی ساز وردپرس بروز اورجینال لایسنس نامحدود

↩️ قبل از دانلود افزونه Wp Hide Pro

تمام فایل های ارئه شده در پلاگین یاب همچون افزونه Wp Hide Pro نسخه های پرمیوم، کامل و با لایسنس نامحدود می باشند. در صورت مشاهده پیام لایسنس آن را نادیده بگیرید. امکانات افزونه باز می باشد و لایسنس صرفا برای متصل شدن به سرور سازنده می باشد که غیر فعال شده است.

تا پایان زمان دانلود در همین صفحه بمانید و تا جای ممکن از ابزار های پروکسی استفاده نکنید.(به دلیل حملات Ddos که برخی اوقات روی سایت انجام می شود، ممکن است دسترسی از خارج ایران و افغانستان با محدودیت مواجه شود.)

آموزش کسب درآمداز طریق طراحی سایت

کانال یوتیوب آموزش های پلاگین یاب. برای مشاهده پلی لیست دوره های فوق حرفه ای انواع آموزش طراحی سایت اینجا کلیک کنید. تمام دوره ها به صورت حرفه ای تدوین گردیده و کاملا رایگان منتشر شده است.

📒 اطلاعات کلی افزونه Wp Hide Pro

لیست اطلاعات مورد نیاز برای نصب و استفاده:

نسخه فعلی: 6.8.1 میانگین دانلود: مخفی نوع فایل: ZIP
راستچین شده ترجمه پلاگین یاب حدودا 1MB
آپدیت: 1403/1/28 قیمت جهانی: 40 تا 130$ قیمت: رایگان

📇 فایل و صفحه های مرتبط با افزونه Wp Hide Pro

فاقد فایل یا لینک های مرتبط دیگر!

✍️ منابع، حق کپی و مجوزهای افزونه Wp Hide Pro

افزونه Wp Hide Pro اورجینال زیر مجموعه لایسنس های گنو از نوع GPL [ ورژن های 2 و بالاتر ] می باشد. فروش به غیر در این نوع لایسنس ها خلاف قوانین کپی رایت جهانی و مخفی سازی یا رمزگذاری کدهای داخل فایل ها (مانند ioncube - سورس گاردین و...) کاملا ممنوع و مغایر با امنیت اطلاعات کاربران می باشد. لینک های سازندگان:

نسخه لایت افزونه Wp Hide Proنسخه پرو افزونه Wp Hide Pro

❗ راهنمای استفاده از افزونه Wp Hide Pro

توصیه میکنیم در صورتی که کار کردن با افزونه های مخفی ساز وردپرس را بلد نیسید به هیچ عنوان این افزونه را در سایت خود نصب نکنید.

تنها از طریق بروزرسانی دستی از هاست نسبت به آپدیت این افزونه اقدام کنید.

📜 تغییرات مهم افزونه Wp Hide Pro [ChangeLog]

این قسمت فقط شامل تغییرات مهم فایل ها می باشد و شامل همه چنج لاگ های اعلامی سازندگان نمی باشد.

تغییرات نسخه 6.2.8

سازگاری با پلاگین Redirection; نشانی‌های اینترنتی تغییر مسیر پیش‌فرض در رابط‌ها را نشان می‌دهد.

تغییرات نسخه 6.2

اجازه ذخیره URL ورود سفارشی بدون پسوند php.

سازگاری با UI Core هنگام وارد کردن یک الگو و استفاده از جایگزینی برای bdt

پاکسازی LiteCache را به core site_cache_clear اضافه کنید

رفع باگ: هنگام غیرفعال کردن سرویس، XML RPC را اسکن کنید

برای مشاهده تغییرات و مستندات سازنده اصلی از لینک زیر استفاده کنید:

متن تغییرات سازنده افزونه Wp Hide Pro

🕵 جامعه و گزارش ها

تا اطلاع ثانویه از گروه پلاگین یاب در شبکه اجتماعی تلگرام برای پرسش و پاسخ استفاده کنید:
گروه پرسش و پاسخ

همچنین برای ارتباط مستقیم از ایمیل pluginyab«@»gmail«.»com استفاده کنید. لطفا عنوان ایمیل را گزارش بنویسید و حتما از ارسال ایمیل های غیر مرتبط خودداری کنید. به زودی لینک انجمن سایت و ابزاری برای ارسال گزارش در این قسمت قرار خواهد گرفت.

🎬 لیست آموزش های مرتبط با این فایل

این قسمت شامل آموزش های مفید برای بازدیدکنندگان و اعضای محترم پلاگین یاب می باشد. برای استفاده از لینک های یوتیوب باید از ابزار های دور زدن تحریم استفاده کنید. این دوره ها تماما پولی (پرمیوم) هستند که برای بالا بردن سطح دانش طراحان فارسی زبان و امکان استفاده برای افرادی که شاید توان خریداری دوره ها از سایت آموزشی آموزی را ندارند به صورت رایگان در اختیار شما قرار گرفته اند. دقت کنید که پلی لیست ها دارای مجموعه ویدئوها هستند. در صورتی که توان خرید دارید لطفا به جای مشاهده رایگان آنها را از منبع اصلی (سایت آموزی) خریداری کنید. امیدواریم این آموزش ها برای شما مفید باشند.

پلی لیست آموزش های موردی امنیتآموزش کامل نصب و بروزرسانی افزونه در وردپرسینکته های مهم نصب افزونه و قالب🎬 لیست آموزش های مفید دیگر مجموعه پلاگین یاب:مشاهده دوره فوق حرفه ای و کامل وردپرسمشاهده دوره فوق حرفه ای و کامل ووکامرسدوره ساخت سایت در کامپیوتر با زمپدوره ساخت سایت در کامپیوتر با لاراگوننحوه ترجمه افزونه و قالب وردپرسیمشاهده تمام دوره ها

تنها شبکه های اصلی ما

مهم: متاسفانه گزارش هایی مبنی فعالیت های برخی از افراد در شبکه های اجتماعی با نام پلاگین یاب به دست ما رسیده است. در پایین تنها شبکه های اجتماعی ما لیست شده است. دقت کنید که هیچ گونه فعالیت مالی در این شبکه ها وجود ندارد. کانال یوتیوب و پیج اینستاگرام به تازگی فعالیتشون رو شروع کردن. لطفا بعد از ورود فالو و سابسکرایب کنید.

کانال آموزشی یوتیوب برای مشاهده آموزش های غنی برای طراحان و توسعه دهندگان (مخصوص بازار کار) اینجا کلیک کنید.

کانال تخصصی آپارات برای مشاهده آموزش های غنی، مخصوص بازار کار (آرشیو شده) اینجا کلیک کنید.

پیج اینستاگرام برای مشاهده پست های تعاملی با شما عزیزان اینجا کلیک کنید.

گروه پرسش تلگرام تمام اخبار و اطلاعیه های مخصوص بروزرسانی ها در این کانال منتشر می شود.

❓ سوالات متداول درباره افزونه Wp Hide Pro

افزونه افزونه Wp Hide Pro، رایگان برای همه، رایگان برای همیشه؟

بله. شما دانلود رایگان افزونه Wp Hide Pro را برای همیشه در پلاگین یاب در دسترس خواهید داشت.

افزونه افزونه Wp Hide Pro، راستچین و فارسی است؟

تمام فایل های پلاگین یاب با سایت راستچین شما، سازگاری کامل را دارند. تقریبا تمام فایل های سایت مانند افزونه Wp Hide Pro فارسی سازی شده است.

با دانلود افزونه Wp Hide Pro، امنیت سایت شما به خطر می افتد؟

خیر. شما حتما برای دانلود از هر سایتی در ایران و جهان، چه پولی چه رایگان >>> فقط کافی متن صفحه شفاف سازی رو مطالعه کنید. بعد از دانلود رایگان افزونه Wp Hide Pro تکنیک های گفته شده در این صفحه را روی فایل های ما نیز بررسی کنید.

هزینه و نحوه ی دانلود افزونه Wp Hide Pro به چه صورت است؟

برای دریافت هیچ فایلی در پلاگین یاب نیازی به صرف هزینه نیست.
تمام فایل های سایت مانند افزونه Wp Hide Pro به صورت آسان و با لینک مستقیم در دسترس می باشند. فرایند دانلود رایگان بدون نیاز به ثبت نام است و نیازی به مراجعه به صفحه های تو در تو نیست.

موارد مشابه با افزونه Wp Hide Pro

افزونه کپچا پلاس دانلود رایگان افزونه کپچا پلاس وردپرس فارسی و بروز captcha plus
1402/11/10 5.1.5
افزونه وردفنس سکوریتی دانلود رایگان افزونه وردفنس سکوریتی وردپرس فارسی و بروز wordfence security
1403/3/22 7.11.6
افزونه Hide My WP دانلود رایگان افزونه Hide My WP وردپرس فارسی و بروز
1402/11/10 6.2.11
افزونه ویرایش سطح دسترسی دانلود رایگان افزونه ویرایش سطح دسترسی وردپرس فارسی و بروز user role editor
1403/1/8 4.66.2